Бета тестъри

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
BoRRoW
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2014 14:08

Re: Бета тестъри

Мнение от BoRRoW »

Здравейте!

Досега само следях темите, но се регистрирах специално за да помогна.

Машината ми е следната - FX-6300 - Six Core, Asrock 880G - Extreme, Kingston Hyper X 2x2GB, GeForce 9600 GT 512 MB. Windows 7 64 bit, Windows XP 32 bit.

Имам две пиратски копия на Фифа, работещи независмо едно от друго (в различни папки са, по една на Уиндоус). И двете работят отлично, без бъгове и крашове. Не са едитвани/модвани.

Имам свободно време, то е ясно, щом се хващам на хорото.

Относо споделянето на пача - просто няма с кой да го споделя, изцяло за мен си е. Нямам дори един познат, играещ футболен симулатор.

В добавка - на 31 години съм, така че смятам, че детските номера и лигощини са отдавна зад гърба ми.

Спорна работа по пача!
angel444
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Яну 2014 20:54

Re: Бета тестъри

Мнение от angel444 »

И аз мога да я изпробвам ако искате компютъра ми е Леново r500 : windows 7;dual core; 4gb ram; 800mhz
Шампионът на България Лудогорец удари с 1:0 Лацио на "Стадио Олимпико" и записа велика победа в първи 1/16 финал за Лига Европа.
ivanval
Мнения: 50
Регистриран на: 24 Фев 2014 21:34

Re: Бета тестъри

Мнение от ivanval »

Параметри на компа ми:
Windows 7 64bit
Intel Core i3-2120 CPU 3.30GHz 3.30GHz
RAM - 4 GB
Hard Disk - 1TB
NVIDIA GeForce GTX 550 T
Много свободно време т.е. много фифа и имам желанието да я пробвам.
Сигурност 100%! Имайте ми доверие ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) . (знам, че няма да ме изберете, но все пак пробвам)
Бий говедата рогати бий, бий, бий!!!
:cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska:
BoRRoW
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2014 14:08

Re: Бета тестъри

Мнение от BoRRoW »

sv3nc3 написа:Ще са ни необходими трима бета тестъри с определени изисквания към OS, вид ФИФА 14, едитвана с друго ФИФА или чиста ФИФА и много свободно време.
В последните няколко дни провеждаме тестове, като в тях бяха включени определен брой от вас и резултатът е задоволителен, но ни трябват още трима човека. Естествено най-важното нещо в това което ще ни накара да избереме още трима от вас е пълната дискретност и непозволяването на бетата да достигне до друг освен в този на който сме я дали, както се случва до този момент.
Имаме представа, кои биха могли да бъдат тези трима човека, но ще изчакаме да видиме дали и те ще изяват желание за това, тук в тази тема. Надяваме се хората които избереме, да не ни предадът и всичко около патча да остане в тайна до пускането на официалния релиз. След като избереме тези трима човека, контатктите с тях ще са само на лични в този форум. Ще изчакаме желащите до утре в 14:00 и след това ще се свържеме с тях за да им дадеме подробности и бетата.

Предварително благодарим за дискретноста и помоща!

Спряхте ли се вече на трима бета-тестъри?
cazorla19
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Мар 2014 15:29

Re: Бета тестъри

Мнение от cazorla19 »

правец 16 кб рам
32 кб видео карта хаш де дифинитион
саунд систем 5на1
проц 4х0.5 мхз
охлаждане
ток
дайте пача arsenala@mail.bg
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”