БФЛ ФИФА 14 проблеми

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от flaboy »

nothreennjk написа:Защо най долу в ляво и в дясно където пише имената на Бакари пише Камби? :D
Бубакар Нджие Камби - ето защо
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
playye
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Мар 2014 17:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от playye »

пичове забелязах един бъг с стадионите на някой стадиони сте оставили палмите и седи малко не реалистично и някой рекламни пана са си на фифа а не на български спонсори 8)
martinBT
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Май 2014 18:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от martinBT »

Здравейте. Имам няколко проблема след инсталиране на Fifa 14. Първо да кажа, че съм с fifa14-3dm crack. Проблемите ми са следните:
1. На всеки втори мач в кариерата камерата започва да се тресе около десетата минута. Четох, че трябвало да използвам друг пач, но не открих точно кой.
2. Когато поставя крак на Skidrow ми се стартира сивият кръг и нищо повече, а също така и Origin ми изписва, че е необходим код за да се активира играта.
3. Не мога да се свържа със сървърите на EA Sport, като вляза в играта и мога само или да играя кариера или само kick off.

Ще се надявам поне на първият ми проблем да ми кажете как да го реша.
Благодаря предварително :)
dokit0
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Май 2014 19:25

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от dokit0 »

Имам проблем с БФЛ-а. Инсталирах си тази http://zamunda.net/details.php?id=393660&hit=1 Fifa. Инсталирах пача във Fifa 14/Game и когато стартирам играта след като мина момента ,в който казват EA sports... играта крашва. С крак на 3dm съм. Ето снимка от папката с играта ми. http://store.picbg.net/pubpic/C2/E4/d36 ... 8ac2e4.jpg
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

Ънинсталирай версия 1.0 (от Uninstal BFL FIFA 14.exe в папката Game, която си показал) и след това инсталирай версия 1.1 (http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=228&t=3828).
dokit0
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Май 2014 19:25

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от dokit0 »

Чувствам се много тъп :wasntme: Искам да дам един съвет - сменете версия 1.0 с версия 1.1 в началната страница на сайта, за да не стават грешки с други както стана с мен
Likie1
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Мар 2014 23:45

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от Likie1 »

relinquished написа:
Skylegent написа:
relinquished написа:Проблемът ми е следният.
Когато съм в Career Mode, независимо да ли играя мач или си правия трансфери или sim-вам мача ме изхвърля. Това се случва през определено време примерно 20-30-40 минути игра и ме изхвърля.
Това е от крака....
Крака, който използвам е даденият тук.

И ПРИ МЕН Е ТАКА УЖАСНО Е МИСЛЯ ВЕЧЕ ДА МАХАМ БФЛ-ТО :@
ЦСКА София 1948
prowal
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Фев 2014 12:52

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от prowal »

Я аз да ви питам защо сте махнали най-якото удоволствие....ВДИГАНЕТО НА ТИТЛАТА??????????
lubomir2926
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Авг 2014 18:41

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от lubomir2926 »

Здравейте на всички! ето го моят проблем.Преди малко направих (FIFA 14 MODDINGWAY MOD V 3.0.0 - ALL IN ONE) преди това не съм теглил бфл-то на тази фифа.Ползвах друга ,(13/14) в нея обаче мисля , че не действаха модинглей пачовете за това дръпнах нова от замунда. Проблемът ми е , че след като пачът ми се инсталира и ми дойде черното поле ми изписва fifafs.exe спря да работи. Някакви решения? Благодаря предварително!

П.С. Бфл-то иначе съм си го направил където трябва във Fifa14/Game , не би трябвало да е от това.
lubomir2926
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Авг 2014 18:41

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от lubomir2926 »

lubomir2926 написа:Здравейте на всички! ето го моят проблем.Преди малко направих (FIFA 14 MODDINGWAY MOD V 3.0.0 - ALL IN ONE) преди това не съм теглил бфл-то на тази фифа.Ползвах друга ,(13/14) в нея обаче мисля , че не действаха модинглей пачовете за това дръпнах нова от замунда. Проблемът ми е , че след като пачът ми се инсталира и ми дойде черното поле ми изписва fifafs.exe спря да работи. Някакви решения? Благодаря предварително!

П.С. Бфл-то иначе съм си го направил където трябва във Fifa14/Game , не би трябвало да е от това.
Оправих го! Проблемът ми сега е друг. Когато направя кариер мода със Левски и стигам до мениджър , след това ми крашва.
MWM Selector-ът ми е на Career Mode Tournaments , тоест не мисля , че проблемът е от това :)
lubomir2926
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Авг 2014 18:41

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от lubomir2926 »

lubomir2926 написа:
lubomir2926 написа:Здравейте на всички! ето го моят проблем.Преди малко направих (FIFA 14 MODDINGWAY MOD V 3.0.0 - ALL IN ONE) преди това не съм теглил бфл-то на тази фифа.Ползвах друга ,(13/14) в нея обаче мисля , че не действаха модинглей пачовете за това дръпнах нова от замунда. Проблемът ми е , че след като пачът ми се инсталира и ми дойде черното поле ми изписва fifafs.exe спря да работи. Някакви решения? Благодаря предварително!

П.С. Бфл-то иначе съм си го направил където трябва във Fifa14/Game , не би трябвало да е от това.
Оправих го! Проблемът ми сега е друг. Когато направя кариер мода със Левски и стигам до мениджър , след това ми крашва.
MWM Selector-ът ми е на Career Mode Tournaments , тоест не мисля , че проблемът е от това :)

Сега като погледнах не е инсталирано бфл-то , обърках се защото пишеше , че може да се играе с Левски , Лудогорец или цска. Забелязах във кариер мода , че някои от отборите се казват Team=12371724812 , другият ми и основен проблем е , че не може да се играе въобще с отбор в шампионска лига.. След като си оправя мениджъра ми излиза клипчето със welcome to EA sports и до там
ioanstankooo
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Апр 2015 00:15

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от ioanstankooo »

Имам проблем с картоните какво да правя
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”