БФЛ ФИФА 14 проблеми

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
DStoyanov
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Апр 2014 18:33

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от DStoyanov »

Още в първия сезон ми предложиха да стана селекционер на България, а те за мое очудване се бяха класирали за световно :D .Като почна световното и когато съм "домакин" мача се играе на неутрален терен, но когато съм "гост" мача е на Васил Левски :rofl: :party:
playye
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Мар 2014 17:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от playye »

Значи при мен играта тръгна върви си перфектно но имамам малък проблем с графика на лудогорец последния месец мачовете са ми много сбити през два дена мач с цска левски литекс локомотив пловдив и то де факто няма кога да си почиват играчите ако може малко да ги разделите :)
playye
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Мар 2014 17:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от playye »

sankokoruev написа:имам проблем при инсталирането на БФЛ 14 , казвами че съм я инсталирал успешно но когато ,пусна играта БФЛ не ми излиза , моля ако може някой да помогне
спри антивируснатата дръпни го на ново следвай оказанието и след това чакай като всичко е готово си пусни пак антивирусната
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от quese »

Някои би ли ми обяснил защо се получава така,след 1-вия сезон закупих няколко футболиста излизам от career mode и влизам в edit player и гледам закупените футболисти са си в отбора ми,а не в отборите от които са закупени,същото се отнася и за всички продадени футболисти,примерно продавам И.Стоянов от ЦСКА на Берое и после като вляза в edit player футболиста се намира в Берое а не в ЦСКА,не знам защо се получава така но е абсурдно :X
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

Играта ме изхвърли преди да натисна START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото.
Със FIFA 14 Black Box съм инсталирал съм го както трябва крашва играта ако някой може да помогне да пише.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

FIFATHEBEST написа:Играта ме изхвърли преди да натисна START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото.
Със FIFA 14 Black Box съм инсталирал съм го както трябва крашва играта ако някой може да помогне да пише.
Коя версия на БФЛ ФИФА 14 си инсталирал?
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от quese »

sv3nc3 написа:
FIFATHEBEST написа:Играта ме изхвърли преди да натисна START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото.
Със FIFA 14 Black Box съм инсталирал съм го както трябва крашва играта ако някой може да помогне да пише.
Коя версия на БФЛ ФИФА 14 си инсталирал?

А за моя проблем няма ли да кажеш нещо,защо се получава така ? явно пак нещо сте оплескали :wasntme:
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

sv3nc3 написа:
FIFATHEBEST написа:Играта ме изхвърли преди да натисна START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото.
Със FIFA 14 Black Box съм инсталирал съм го както трябва крашва играта ако някой може да помогне да пише.
Коя версия на БФЛ ФИФА 14 си инсталирал?
Ами тука имаше един линк от замунда ако има друга дай да я сваля и пробвам :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

FIFATHEBEST написа:
sv3nc3 написа:
FIFATHEBEST написа:Играта ме изхвърли преди да натисна START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото.
Със FIFA 14 Black Box съм инсталирал съм го както трябва крашва играта ако някой може да помогне да пише.
Коя версия на БФЛ ФИФА 14 си инсталирал?
Ами тука имаше един линк от замунда ако има друга дай да я сваля и пробвам :)
Тука във форума има теми за версия 1.0(първия ни релиз) и версия 1.1(втория и актуален релиз). В първите постове на тези теми е цялата нужна информация с нужните линкове. Линк за замунда ние не сме давали. Всичко свързано и актуално с БФЛ е в този форум, сайта ни и никъде другаде. Всякаква информация свързана с БФЛ в други сайтове и форуми е неправилна, бих казал грешна!
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

Нов съм и се извинявам за това че съм го свалил от замунда дано да тръгне тази версия 1.1 ако може да ми обясниш как да го инстална :) :) :) :)
Rodenta
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Апр 2014 17:26

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от Rodenta »

Ще оправите ли проблема при крашването на оригиналната игра ? :@ Срамота е за кракнатите версии да става а за хората,които са с оригиналната не
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от quese »

Добре де някой от модераторите няма ли да обясни защо се получава така че всичко каквото се случва в Carеer Mode се запазва и в самата дата база на играта.Какъв е въобще смисала да се започва Carеer Mode като после всичко се бъгва :wasntme:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

quese написа:Добре де някой от модераторите няма ли да обясни защо се получава така че всичко каквото се случва в Carеer Mode се запазва и в самата дата база на играта.Какъв е въобще смисала да се започва Carеer Mode като после всичко се бъгва :wasntme:
Няма как да се записват в базата на играта промените в СМ. Ако има нещо такова, то се записва в My Documents/FIFA 14 и зависи от това какво си задал да ти записва. Не знам защо е така при тебе, ако има други, на които им се случва, да напишат.
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

Не мога да сваля BFL FIFA 14 1.1 някой да ми помогне вчера чаках цял ден и не започна да се сваля :?: :@ :@
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

FIFATHEBEST написа:Не мога да сваля BFL FIFA 14 1.1 някой да ми помогне вчера чаках цял ден и не започна да се сваля :?: :@ :@
Написа ли цифрите :wasntme: ? По някога иска да въведеш цифри или текст, написани по горе.
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

sv3nc3 написа:
FIFATHEBEST написа:Не мога да сваля BFL FIFA 14 1.1 някой да ми помогне вчера чаках цял ден и не започна да се сваля :?: :@ :@
Написа ли цифрите :wasntme: ? По някога иска да въведеш цифри или текст, написани по горе.
Това е лесно ама не започва да се тегли
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

Някой знаели с коя програма се отваря записания replay на FIFA14 ако знаете кажете
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

Евала бе "sv3nc3" най - после започна да се сваля остават 5мин. и почвам BFL FIFA14 1.1 :clap: :party: :clap: :party:
FIFATHEBEST
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Апр 2014 14:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от FIFATHEBEST »

Ще има ли друга версия на патча
Darkkness
Мнения: 27
Регистриран на: 29 Окт 2009 17:33
Местоположение: Стара Загора

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от Darkkness »

Искам да попитам защо не мога да стартирам турнир. Става въпрос за опциите - New Tournament и Custom Tournament, които се намират в раздела +More от менюто PLAY. Което и от двете да пробвам ме връща обратно в менюто +More. Единствено ми позволява да отворя Load Tournament, но както се сещате - не мога да продължа турнир, който не съм започнал и който не мога да започна. Не съм сигурен дали опцията работеше преди да сложа пача, но сега не работи. Ако може да погледнете проблема и да ми предложите някакво решение. Интересно ми е дали ако сейв файла на даден турнир бъде копиран от машина с играта, където опцията работи, ще работи и ако го сложа на моята машина ?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”