БФЛ ФИФА 14 проблеми

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

Поствайте тука проблемите, но да са точни. Обяснете с какъв релиз и крак сте и каква ОС. Давайте снимки от папка Game, по възможност с размерите на файловете вътре.
Ще направиме каквото можеме за всеки, но от утре.
Не разхвърляйте проблемите по други теми, а само тука!
ChickensInTown
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Фев 2014 18:44
Местоположение: София

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от ChickensInTown »

Първо искам да започна с благодарности към екипа на БФЛ за това , че пуснаха патча в рамките на обещаното време. Надявам се чакането да си е заслужавало :happy:. Така, имам купена ФИФА 14 и тъй като бяхте казали че няма да има проблеми с купена игра аз не си изтеглих пиратска. При инсталирането на БФЛ-а си избрах папка Game. В моя случай - D:/Origin Games/FIFA 14/Game. След успешното инсталиране пуснах играта, за да видя дали ще трябва да си спирам достъпа до интернет, както бяхте описали. Играта ме изхвърли когато натиснах START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото. След като бях нормално изхвърлен, предвид че очаквах проблем както бяхте казали , че вероятно ще има за купената версия, направих следните неща.

Датата и размерите са от последния ъпдейт от origin за фифа 14, тоест официалните.

1. Спрях достъпа до програмата чрез Firewall.
2. Преминах на режим "Origin Offline"
3. Изключих контролера си.
4. Премахнах VSync & Windows Aero Theme.
5. Спрях изцяло връзката си към интернет.
6. Пробвах различни Compatibility Modes.
7. Пробвах "Run As Administrator".
8. Пробвах да изтрия папката FIFA от Documents.
9. Изключих всичко от USB портовете без клавиатурата.
10. Преинсталирах патча.

Нищо от тези действия не помогна да подкарам дългоочакваната игра. Надявам се всеки който има и всеки който знае как може да тръгне играта да каже тук, в тази тема. Благодаря за отделеното внимание, очаквам коментари и, дай Боже, да оправим този проблем :wasntme:

П: съобщението се премества тук. Моля админите да изтрият темата "BFL FIFA 14 на купена игра. ".
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

ChickensInTown написа:Първо искам да започна с благодарности към екипа на БФЛ за това , че пуснаха патча в рамките на обещаното време. Надявам се чакането да си е заслужавало :happy:. Така, имам купена ФИФА 14 и тъй като бяхте казали че няма да има проблеми с купена игра аз не си изтеглих пиратска. При инсталирането на БФЛ-а си избрах папка Game. В моя случай - D:/Origin Games/FIFA 14/Game. След успешното инсталиране пуснах играта, за да видя дали ще трябва да си спирам достъпа до интернет, както бяхте описали. Играта ме изхвърли когато натиснах START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото. След като бях нормално изхвърлен, предвид че очаквах проблем както бяхте казали , че вероятно ще има за купената версия, направих следните неща.

Датата и размерите са от последния ъпдейт от origin за фифа 14, тоест официалните.

1. Спрях достъпа до програмата чрез Firewall.
2. Преминах на режим "Origin Offline"
3. Изключих контролера си.
4. Премахнах VSync & Windows Aero Theme.
5. Спрях изцяло връзката си към интернет.
6. Пробвах различни Compatibility Modes.
7. Пробвах "Run As Administrator".
8. Пробвах да изтрия папката FIFA от Documents.
9. Изключих всичко от USB портовете без клавиатурата.
10. Преинсталирах патча.

Нищо от тези действия не помогна да подкарам дългоочакваната игра. Надявам се всеки който има и всеки който знае как може да тръгне играта да каже тук, в тази тема. Благодаря за отделеното внимание, очаквам коментари и, дай Боже, да оправим този проблем :wasntme:

П: съобщението се премества тук. Моля админите да изтрият темата "BFL FIFA 14 на купена игра. ".
Първо ще отстраним проблема за хората с оригинални игри.
Първото което може да пробвате, като за него гаранцията да станат нещата, е да пробвате с крака, който е даден в другата тема. Слагате го в папка Game и стартирате играта от него. Останалите условия за изключване от нета остават.

Трябва ни и друга информация, като например дали сте пробвали да изтриете папка FIFA 14 в My Documents и след това да пробвате да стартирате играта.
Ще ни трябва един човек с оригинална ФИФА, който има време за да направи тестова с нас, ако горните две неща не помогнат.

За останалите с проблеми, ще е добре не само да пишете играта ми крашва, ами да напишете кога точно, с кои отбори, в какви ситуации(фаул, дузпа, гола, смяна и т.н.). Да си проверите дали сте с последните драйвъри на видеото ви и последния directx. Колкото по-точна информация ни дадете, толкова по-лесно и бързо ще можеме да реагираме.

И пак ще помоля да поствате проблемите само в тази тема, за да не се разпиляват.
nothreennjk
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2014 15:44

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от nothreennjk »

Нали не е задължително да си инсталирам на ново фифата след което пача и след това да сложа крака?Нали може като примерно си имам фифата и пача и да си сложа само крака?
cska31
Мнения: 41
Регистриран на: 10 Фев 2014 16:18

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от cska31 »

sv3nc3 написа:
ChickensInTown написа:Първо искам да започна с благодарности към екипа на БФЛ за това , че пуснаха патча в рамките на обещаното време. Надявам се чакането да си е заслужавало :happy:. Така, имам купена ФИФА 14 и тъй като бяхте казали че няма да има проблеми с купена игра аз не си изтеглих пиратска. При инсталирането на БФЛ-а си избрах папка Game. В моя случай - D:/Origin Games/FIFA 14/Game. След успешното инсталиране пуснах играта, за да видя дали ще трябва да си спирам достъпа до интернет, както бяхте описали. Играта ме изхвърли когато натиснах START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото. След като бях нормално изхвърлен, предвид че очаквах проблем както бяхте казали , че вероятно ще има за купената версия, направих следните неща.

Датата и размерите са от последния ъпдейт от origin за фифа 14, тоест официалните.

1. Спрях достъпа до програмата чрез Firewall.
2. Преминах на режим "Origin Offline"
3. Изключих контролера си.
4. Премахнах VSync & Windows Aero Theme.
5. Спрях изцяло връзката си към интернет.
6. Пробвах различни Compatibility Modes.
7. Пробвах "Run As Administrator".
8. Пробвах да изтрия папката FIFA от Documents.
9. Изключих всичко от USB портовете без клавиатурата.
10. Преинсталирах патча.

Нищо от тези действия не помогна да подкарам дългоочакваната игра. Надявам се всеки който има и всеки който знае как може да тръгне играта да каже тук, в тази тема. Благодаря за отделеното внимание, очаквам коментари и, дай Боже, да оправим този проблем :wasntme:

П: съобщението се премества тук. Моля админите да изтрият темата "BFL FIFA 14 на купена игра. ".
Първо ще отстраним проблема за хората с оригинални игри.
Първото което може да пробвате, като за него гаранцията да станат нещата, е да пробвате с крака, който е даден в другата тема. Слагате го в папка Game и стартирате играта от него. Останалите условия за изключване от нета остават.

Трябва ни и друга информация, като например дали сте пробвали да изтриете папка FIFA 14 в My Documents и след това да пробвате да стартирате играта.
Ще ни трябва един човек с оригинална ФИФА, който има време за да направи тестова с нас, ако горните две неща не помогнат.

За останалите с проблеми, ще е добре не само да пишете играта ми крашва, ами да напишете кога точно, с кои отбори, в какви ситуации(фаул, дузпа, гола, смяна и т.н.). Да си проверите дали сте с последните драйвъри на видеото ви и последния directx. Колкото по-точна информация ни дадете, толкова по-лесно и бързо ще можеме да реагираме.

И пак ще помоля да поствате проблемите само в тази тема, за да не се разпиляват.
Играта ме изхварля когато натисна space за да продалжа моля помогни ми свенце.Изтрих папката в маи дукумент но не става какаво друго да направя фифата ми е пиратска.
ForeverRed31
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Мар 2014 14:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от ForeverRed31 »

Искам да попитам за проблема със ''земетресенията''.. Всичко друго е ОК , но към 60-та минута започват ...
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от iincredibl3 »

Здравейте! Вчера си изтеглих пача от тук и искам да попитам, защо когато го сложих пача в папка Game играта ми крашва винаги, когато дойде интрото. Със Windows 7 съм и не съм с модингуей. За съжаление друго не мога да ви кажа, защото не му разбирам. :D Но моля да решим заедно проблема.
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от iincredibl3 »

iincredibl3 написа:Здравейте! Вчера си изтеглих пача от тук и искам да попитам, защо когато го сложих пача в папка Game играта ми крашва винаги, когато дойде интрото. Със Windows 7 съм и не съм с модингуей. За съжаление друго не мога да ви кажа, защото не му разбирам. :D Но моля да решим заедно проблема.
Само да добавя с тази фифа съм: http://zamunda.net/details.php?id=393660
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

iincredibl3 написа:
iincredibl3 написа:Здравейте! Вчера си изтеглих пача от тук и искам да попитам, защо когато го сложих пача в папка Game играта ми крашва винаги, когато дойде интрото. Със Windows 7 съм и не съм с модингуей. За съжаление друго не мога да ви кажа, защото не му разбирам. :D Но моля да решим заедно проблема.
Само да добавя с тази фифа съм: http://zamunda.net/details.php?id=393660
Няма значение с кой релиз си, стига да е с правилния крак. Има го в другата тема.
peppu
Мнения: 51
Регистриран на: 23 Фев 2014 23:00

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от peppu »

Здравейте, аз съм с уиндоус 7, версията на играта ми е Black Box. Изтеглих си крака, който беше дал едно момче в другата тема и подкарах играта. При кариерата още на първия приятелски мач ме изхвърли някъде през второто полувреме, след това стартирах наново и около 30-40 минути нямах проблеми, но след 2-3 кръг на първенството пак ми крашна (изписва Фифа 14 спря да работи), този път не по време на мач, а докато си оправях тактиката на отбора в менюто. Някакви идеи от какво идва проблема и как да бъде решен?
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от jorjinio11 »

Момчета на мен ми тръгва без никакви проблеми, играя си, дори намерих леки забележки по датабазата :D , но по едно време на мача камерата почва да се тресе, някакви идеи ? :|
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

Това дето тресе камерата най вероятно е проблем с драйвърите на видеокартата и directx-а. Сложете последните дарйвъри на на видеотот и последния directx.
peppu
Мнения: 51
Регистриран на: 23 Фев 2014 23:00

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от peppu »

sv3nc3 написа:Това дето тресе камерата най вероятно е проблем с драйвърите на видеокартата и directx-а. Сложете последните дарйвъри на на видеотот и последния directx.
А по моя въпрос с периодичното изхвърляне имате ли някаква идея от какво е и как може да се поправи ?
ForeverRed31
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Мар 2014 14:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от ForeverRed31 »

Добре сложих правилния крак и ''земетресенията'' спряха , но от време на време ме изхвърля от играта.. По принцип не ми е голям проблем това,че ще трябва да вляза пак , но като играя един път мач на Фифа и като изляза от нея , при следващото влизане , екрана по време на мач ми е черен и трябва да изключа комютъра , пак да го включвам и това е малко дразнещо .. та ако някои знае как се оправя този проблем да каже.
Berbatov
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2014 20:41

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от Berbatov »

Като влеззна в линка да си изтегля мода и натисна download ми излиза бял прозорец и не ми се изтегля.Можете ли да ми помогнете.И да попитам ще го качвате ли в замунда?
ktbffh96
Мнения: 25
Регистриран на: 12 Яну 2014 21:20

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от ktbffh96 »

sv3nc3 написа:
iincredibl3 написа:
iincredibl3 написа:Здравейте! Вчера си изтеглих пача от тук и искам да попитам, защо когато го сложих пача в папка Game играта ми крашва винаги, когато дойде интрото. Със Windows 7 съм и не съм с модингуей. За съжаление друго не мога да ви кажа, защото не му разбирам. :D Но моля да решим заедно проблема.
Само да добавя с тази фифа съм: http://zamunda.net/details.php?id=393660
Няма значение с кой релиз си, стига да е с правилния крак. Има го в другата тема.
Явно не е само крака, след като с него играта ми спира "FIFA 14 спря да работи" непосредствено след пускането. А без него (от другия *.exe файл) тръгва, но не и след като кача BFL.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

ktbffh96 написа:
sv3nc3 написа:
iincredibl3 написа: Само да добавя с тази фифа съм: http://zamunda.net/details.php?id=393660
Няма значение с кой релиз си, стига да е с правилния крак. Има го в другата тема.
Явно не е само крака, след като с него играта ми спира "FIFA 14 спря да работи" непосредствено след пускането. А без него (от другия *.exe файл) тръгва, но не и след като кача BFL.
Не би трябвало да има проблем с който и да било релиз, ако е работил без патча. Ако всичко по патча е инсталирано правилно и е сложен правилния крак всичко трябва да е ОК.
С каква ОС си? ФИФА-та чиста ли е или има и други патчове?
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от liverpoolynwa »

ПЕРИОДИЧНОТО ИЗХВЪРЛЯНЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ! Такъв си е крака. от 3dm са пуснали по-нов крак, с който играта не крашва, но пък с него пача не тръгва.
karibyy
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Апр 2014 00:13

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от karibyy »

sv3nc3 написа:
ChickensInTown написа:Първо искам да започна с благодарности към екипа на БФЛ за това , че пуснаха патча в рамките на обещаното време. Надявам се чакането да си е заслужавало :happy:. Така, имам купена ФИФА 14 и тъй като бяхте казали че няма да има проблеми с купена игра аз не си изтеглих пиратска. При инсталирането на БФЛ-а си избрах папка Game. В моя случай - D:/Origin Games/FIFA 14/Game. След успешното инсталиране пуснах играта, за да видя дали ще трябва да си спирам достъпа до интернет, както бяхте описали. Играта ме изхвърли когато натиснах START на контролера си (SPACE) за да прескоча интрото. След като бях нормално изхвърлен, предвид че очаквах проблем както бяхте казали , че вероятно ще има за купената версия, направих следните неща.

Датата и размерите са от последния ъпдейт от origin за фифа 14, тоест официалните.

1. Спрях достъпа до програмата чрез Firewall.
2. Преминах на режим "Origin Offline"
3. Изключих контролера си.
4. Премахнах VSync & Windows Aero Theme.
5. Спрях изцяло връзката си към интернет.
6. Пробвах различни Compatibility Modes.
7. Пробвах "Run As Administrator".
8. Пробвах да изтрия папката FIFA от Documents.
9. Изключих всичко от USB портовете без клавиатурата.
10. Преинсталирах патча.

Нищо от тези действия не помогна да подкарам дългоочакваната игра. Надявам се всеки който има и всеки който знае как може да тръгне играта да каже тук, в тази тема. Благодаря за отделеното внимание, очаквам коментари и, дай Боже, да оправим този проблем :wasntme:

П: съобщението се премества тук. Моля админите да изтрият темата "BFL FIFA 14 на купена игра. ".
Първо ще отстраним проблема за хората с оригинални игри.
Първото което може да пробвате, като за него гаранцията да станат нещата, е да пробвате с крака, който е даден в другата тема. Слагате го в папка Game и стартирате играта от него. Останалите условия за изключване от нета остават.

Трябва ни и друга информация, като например дали сте пробвали да изтриете папка FIFA 14 в My Documents и след това да пробвате да стартирате играта.
Ще ни трябва един човек с оригинална ФИФА, който има време за да направи тестова с нас, ако горните две неща не помогнат.

За останалите с проблеми, ще е добре не само да пишете играта ми крашва, ами да напишете кога точно, с кои отбори, в какви ситуации(фаул, дузпа, гола, смяна и т.н.). Да си проверите дали сте с последните драйвъри на видеото ви и последния directx. Колкото по-точна информация ни дадете, толкова по-лесно и бързо ще можеме да реагираме.

И пак ще помоля да поствате проблемите само в тази тема, за да не се разпиляват.
Аз съм с купена игра без пачове и ми крашва след избора на език като сложа бг пача, пробвах и с този крак който сте дали с него стига до малко по далече,крашва след избора на настройки. Мога да тествам ако искате, свободен съм до 16:30 днес, ако искате пишете на лични
nothreennjk
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2014 15:44

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от nothreennjk »

Само като видях екипите на Локо Пловдив как са направени и направо .... отзаде не можеш да разбереш играча как се казва ....... :|
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”