Песни на агитките

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките

Мнение от vili4kata »

sv3nc3 написа:Песните от ФИФА 13 работят перфектно при мене. Трябва да ги направите точно както е описано и няма да имате проблеми. По принцип не очаквах, че ще стане, направих ги на ЦСКА и преди малко имах мач срещу тях на Армията и цял мач се депресирах :| , ама ги бих с 1-0, гол на Мисяк :P . Не спряха да пеят нито за секунда. Това го пиша, като потребител, а не като част от екипа, защото не разбирам точно от тази част по едитването на ФИФА. Свалих си ги и просто направих това което пише. Сега ще си наглася и на останалите отбори :) .
Малко тъпо са подбрани, иначе и при мен работят. ЦСКА имат бая песни качени, но на мач със Славия примерно слушам "Копелета сини, всичко е червено" и "Кур за Левски оле", които се пеят само по дербитата с Левски. Или пък има го и този момент, когато гостувам да речем на Лудогорец и понеже ЦСКА имат повече песни от тях, цял мач се чуват предимно те, въпреки че са гости (не че и наистина не е така, но просто дадох грешните отбори за пример :D ). Но това са неща, които могат да се коригират. :)
P.S. А и препоръчвам на всички, които са си сложили песните да си нагласят от настройките Crowd да им е намален в голяма степен, тъй като иначе се чуват само песните за сметка на коментатора и другите звуци.
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

vili4kata написа:
sv3nc3 написа:Песните от ФИФА 13 работят перфектно при мене. Трябва да ги направите точно както е описано и няма да имате проблеми. По принцип не очаквах, че ще стане, направих ги на ЦСКА и преди малко имах мач срещу тях на Армията и цял мач се депресирах :| , ама ги бих с 1-0, гол на Мисяк :P . Не спряха да пеят нито за секунда. Това го пиша, като потребител, а не като част от екипа, защото не разбирам точно от тази част по едитването на ФИФА. Свалих си ги и просто направих това което пише. Сега ще си наглася и на останалите отбори :) .
Малко тъпо са подбрани, иначе и при мен работят. ЦСКА имат бая песни качени, но на мач със Славия примерно слушам "Копелета сини, всичко е червено" и "Кур за Левски оле", които се пеят само по дербитата с Левски. Или пък има го и този момент, когато гостувам да речем на Лудогорец и понеже ЦСКА имат повече песни от тях, цял мач се чуват предимно те, въпреки че са гости (не че и наистина не е така, но просто дадох грешните отбори за пример :D ). Но това са неща, които могат да се коригират. :)
P.S. А и препоръчвам на всички, които са си сложили песните да си нагласят от настройките Crowd да им е намален в голяма степен, тъй като иначе се чуват само песните за сметка на коментатора и другите звуци.
Има опция за песните favorite rival team chants мисля, че беше, където може да си сложиш песните отнасящи се само за Левски примерно. Иначе на мен ми харесва как песните заглушават коментатора. :D
BoRRoW
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2014 14:08

Re: Песни на агитките

Мнение от BoRRoW »

sv3nc3 написа:Песните от ФИФА 13 работят перфектно при мене. Трябва да ги направите точно както е описано и няма да имате проблеми. По принцип не очаквах, че ще стане, направих ги на ЦСКА и преди малко имах мач срещу тях на Армията и цял мач се депресирах :| , ама ги бих с 1-0, гол на Мисяк :P . Не спряха да пеят нито за секунда. Това го пиша, като потребител, а не като част от екипа, защото не разбирам точно от тази част по едитването на ФИФА. Свалих си ги и просто направих това което пише. Сега ще си наглася и на останалите отбори :) .

"Цял мач се депресирах!" :D :D :D :D :D


И при мен си ряботят!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Песни на агитките

Мнение от sv3nc3 »

BoRRoW написа:"Цял мач се депресирах!" :D :D :D :D :D
Баш така си беше... Ама като вкарах и пратих Мисяк да се радва пред В сектор :devil:
А с Локо Пловдив по едно време феновете им запяха - "Няма, няааамаа па-па-гааа-ли...." и направо :rofl: :rofl: :rofl:
Vasil
Мнения: 45
Регистриран на: 25 Фев 2014 01:27

Re: Песни на агитките

Мнение от Vasil »

ceco написа:Какво трябва да направя вътре в играта? Не намирам My Music and Chants
Отиваш на Customize , долу в дясно, където е Replay Theater има срелкички, цъкаш с мишката дясната и излиза Custom Music & Chants.
Vasil
Мнения: 45
Регистриран на: 25 Фев 2014 01:27

Re: Песни на агитките

Мнение от Vasil »

sectorB написа:добре като вляза в играта и ми изкарва само първите 6 песни?
С w/e се сменят страниците и се виждат другите песни.
ceco
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Апр 2014 16:12

Re: Песни на агитките

Мнение от ceco »

Получи се и при мен. А някой може ли да обясни как могат да се добавят още други песни?
bluefan
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Мар 2011 23:37

Re: Песни на агитките

Мнение от bluefan »

Здравейте, имам въпрос. Ако съм започнал кариера с отбор и си сложа скандиранията, те ще се появят ли в старата кариера или трябва да започна нова, за да ги чувам? Наистина не ми се започва наново... иначе пача е уникален
Завинаги оставам аз левскар !!!
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

bluefan написа:Здравейте, имам въпрос. Ако съм започнал кариера с отбор и си сложа скандиранията, те ще се появят ли в старата кариера или трябва да започна нова, за да ги чувам? Наистина не ми се започва наново... иначе пача е уникален
Ще се появят.
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: Песни на агитките

Мнение от jorjinio11 »

Песните работят и при мен, даже на моменти дори не чувам коментаторите (y)
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: Песни на агитките

Мнение от kostadin98 »

jorjinio11 написа:Песните работят и при мен, даже на моменти дори не чувам коментаторите (y)
Намали Crowd :) и си готов :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

Направих си труда да редактирам песните, направих ги на една честота, и сега се чуват перфектно на всички отбори. Също така на Entrance сложих да са част от химните на отборите, и поднових песните на ЦСКА с нови кристално чисти. Ако искате мога да ги кача.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Песни на агитките

Мнение от sv3nc3 »

liverpoolynwa написа:Направих си труда да редактирам песните, направих ги на една честота, и сега се чуват перфектно на всички отбори. Също така на Entrance сложих да са част от химните на отборите, и поднових песните на ЦСКА с нови кристално чисти. Ако искате мога да ги кача.
Качи ги!
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: Песни на агитките

Мнение от pogunsoto15 »

Защо при гол изригването на феновете се чува толкова слабо ?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките

Мнение от vili4kata »

Защо са в такъв формат плейлистите? При мен като ги вкарам и пусна играта, крашва на екрана, където си избираш профила. :|
P.S. Играта нещо се е сбънгясала при мене и затова става така. Ще пробвам пак, след като я оправя.
Последно промяна от vili4kata на 07 Апр 2014 19:29, променено общо 1 път.
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

vili4kata написа:
Защо са в такъв формат плейлистите? При мен като ги вкарам и пусна играта, крашва на екрана, където си избираш профила. :|
При мен работят. Направих ги на още един човек, и при него си тръгват. Това си е стандартния формат за плейлисти.
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: Песни на агитките

Мнение от traiki »

При мен пък не работят правилно, тези, които е дал фена на Ливърпул... в играта ги разчита, но по време на мач ги няма..
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките

Мнение от vili4kata »

^Да, и аз пробвах пак и имам същия проблем. :|
trytop
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Апр 2014 15:55

Re: Песни на агитките

Мнение от trytop »

Може ли да ми кажете къде трябва да влезна в играта за да добавя песните.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”