Песни на агитките

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

Няма ги защото плейлистите не работят правилно. Те търсят друга пътека към файловете, коят за всеки компютър е различна. Трябва да си направите плейлистите сами.
triada1981
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Фев 2014 15:58

Re: Песни на агитките

Мнение от triada1981 »

liverpoolynwa

Направих плейлист и песните се чуват, но като пусна да играя ЦСКА - Левски на ст "Българска Армия" песните на ЦСКА не се чуват! Ако играя с отбор с песни на публиката, чувам песните на гостуващият отбор, а не на ЦСКА! Изтеглих твоя архив, на какво може да се дължи?
Последно промяна от triada1981 на 12 Апр 2014 14:21, променено общо 1 път.
______________________________
Ти обичаш ЦСКА, повече от всичко!
Ами вземи си акции!
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

triada1981 написа:liverpoolynwa

Направих плейлист и песните се чуват, но като пусна да играя ЦСКА - Левси на ст "Българска Армия" песните на ЦСКА не се чуват! Ако играя с отбор с песни на публиката, чувам песните на гостуващият отбор, а не на ЦСКА! Изтеглих твоя архив, на какво може да се дължи?
С всички домакински отбори ли се случва, или само с ЦСКА?
triada1981
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Фев 2014 15:58

Re: Песни на агитките

Мнение от triada1981 »

liverpoolynwa написа:
triada1981 написа:liverpoolynwa

Направих плейлист и песните се чуват, но като пусна да играя ЦСКА - Левси на ст "Българска Армия" песните на ЦСКА не се чуват! Ако играя с отбор с песни на публиката, чувам песните на гостуващият отбор, а не на ЦСКА! Изтеглих твоя архив, на какво може да се дължи?
С всички домакински отбори ли се случва, или само с ЦСКА?

Само С ЦСКА! Сега играя на Лаута и се чуват и 2-те агитки! На Локо Пловдив и на Левски :) На Бг Армия се чува само агитката на гостите?

Оправих го! Благодаря ти за качествените записи, а може ли да си сложим и наши песни? Ак да пак ли чрез Плейлиста или не?
______________________________
Ти обичаш ЦСКА, повече от всичко!
Ами вземи си акции!
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

triada1981 написа:
liverpoolynwa написа:
triada1981 написа:liverpoolynwa

Направих плейлист и песните се чуват, но като пусна да играя ЦСКА - Левси на ст "Българска Армия" песните на ЦСКА не се чуват! Ако играя с отбор с песни на публиката, чувам песните на гостуващият отбор, а не на ЦСКА! Изтеглих твоя архив, на какво може да се дължи?
С всички домакински отбори ли се случва, или само с ЦСКА?

Само С ЦСКА! Сега играя на Лаута и се чуват и 2-те агитки! На Локо Пловдив и на Левски :) На Бг Армия се чува само агитката на гостите?

Оправих го! Благодаря ти за качествените записи, а може ли да си сложим и наши песни? Ак да пак ли чрез Плейлиста или не?
Можеш да, слагаш записите в една папка, правиш плейлиста и си готов. :)
VeNci
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Апр 2014 14:58

Re: Песни на агитките

Мнение от VeNci »

Моля, обяснете ми като си изтегля песните на агитките къде да ги сложа, къде да ги инсталирам... новак съм все пак.
Verkoozo1912
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Апр 2014 09:48

Re: Песни на агитките

Мнение от Verkoozo1912 »

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 71987i.png
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 72002h.png

Всичко правя както трябва , но в мач не се чуват никакви песни ! МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ! :whew: :whew: ;(
Vasil
Мнения: 45
Регистриран на: 25 Фев 2014 01:27

Re: Песни на агитките

Мнение от Vasil »

Сложил ли си папката 'bfl chants' в program files?
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Песни на агитките

Мнение от liverpoolynwa »

Трябва да си направиш собствени плейлисти. Тези от архива не стават.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките

Мнение от vili4kata »

Стават, просто трябва да преименуваш папката, която слагаш в Program Files на BFL FIFA 13 Chants и ги намира. ;)
Verkoozo1912
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Апр 2014 09:48

Re: Песни на агитките

Мнение от Verkoozo1912 »

liverpoolynwa написа:Трябва да си направиш собствени плейлисти. Тези от архива не стават.
Ако използвам тези, които ти качи, ще стане ли ?
trytop
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Апр 2014 15:55

Re: Песни на агитките

Мнение от trytop »

triada1981 написа:
liverpoolynwa написа:
triada1981 написа:liverpoolynwa

Направих плейлист и песните се чуват, но като пусна да играя ЦСКА - Левси на ст "Българска Армия" песните на ЦСКА не се чуват! Ако играя с отбор с песни на публиката, чувам песните на гостуващият отбор, а не на ЦСКА! Изтеглих твоя архив, на какво може да се дължи?
С всички домакински отбори ли се случва, или само с ЦСКА?

Само С ЦСКА! Сега играя на Лаута и се чуват и 2-те агитки! На Локо Пловдив и на Левски :) На Бг Армия се чува само агитката на гостите?

Оправих го! Благодаря ти за качествените записи, а може ли да си сложим и наши песни? Ак да пак ли чрез Плейлиста или не?
Пич как ги оправи и аз имам същия проблем.
DStoyanov
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Апр 2014 18:33

Re: Песни на агитките

Мнение от DStoyanov »

Някой може ли да снима как долу горе трябва да изглеждат отделните плейлисти, че уж всичко както трябва - играта ги разчита, но по време на мач нищо? :^)
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Песни на агитките

Мнение от flaboy »

DStoyanov написа:Някой може ли да снима как долу горе трябва да изглеждат отделните плейлисти, че уж всичко както трябва - играта ги разчита, но по време на мач нищо? :^)
Ето така трябва да изглеждат плейлистите заредени в WMP :
http://prikachi.com/images.php?images/764/7260764C.jpg
те и така и ти излизат сигурно но ако решиш да пуснеш някоя от песните ти показва предполагам грешка и точно това е проблема ,просто влизаш в папката с песните която си свалил "BFL 14 CHANTS" или тези от миналата година (без значение ) и както аз в случая съм показал на картинката на Левски и съм избрал
плейлиста "Levski Chants" от дясно на WMP излизат всички песни които са в съответния плейлист ,но са повредени ,тях ги маркираш и с десния бутон на мишката им даваш "премахни от списъка" .След като остане празно ,отиваш в папка "BFL 14 CHANTS" или "BFLFIFA13chants" и търсиш същата папка като на плейлиста ,в случая "Levski Chants" ,там вътре са реалните файлове с песните ,маркираш ги всички и ги слагаш в WMP където изтрихме предишните и най-накрая просто запаметяваш плейлиста (най отгоре има дискетка и пише "запиши списъка " или "save lists'' предполагам ,Правиш същото упражнение и на другите файлове от плейлиста които са подготвени за играта ,а може и само за отбора на когото симпатизираш .Та това е общо взето ,опитах се да обясня възможно на разбираемо ,но пък стана малко дълго :) ,дано съм помогнал .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
DStoyanov
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Апр 2014 18:33

Re: Песни на агитките

Мнение от DStoyanov »

flaboy написа:......,дано съм помогнал .
:thumbsup: :beer: Благодаря!
VeNci
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Апр 2014 14:58

Re: Песни на агитките

Мнение от VeNci »

Как да си направя сам Playlist? Може ли да ми разясните малко как става, че съм още неандерталец както се вика... :D
mrf13
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Апр 2014 17:40

Re: Песни на агитките

Мнение от mrf13 »

Трябвали да се сложи тази програмка BFLFIFA13chants.rar ... за да мога да заредя песните на агитките?
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Песни на агитките

Мнение от flaboy »

VeNci написа:Как да си направя сам Playlist? Може ли да ми разясните малко как става, че съм още неандерталец както се вика... :D
:X :X :X
Неандерталец е меко казано ,само един коментар преди твоя е обяснено точно каквото те интересува .
Ако не си го прочел добре ,но ако си си направил труда да прочетеш поне последната страница на тази тема и не си намерил решение ...е по лесно и ясно няма как да се обясни .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: Песни на агитките

Мнение от Rubo »

Какъв формат трябва да се конвертират най-добре песните за да се сложат в плейлиста за играта
mrf13
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Апр 2014 17:40

Re: Песни на агитките

Мнение от mrf13 »

Някои ще може ли да ми помогне. Имам записани песни на агитката на Нафтата. Искам да ги кача в играта. Ако може да ми обясните как може да стане това. И в какъв формат трябва да се направят песните?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”