БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

Като пуснах инсталатора ми изписа това след края на инсталацията.

Изображение

????
VeNci
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Апр 2014 14:58

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от VeNci »

Doktor като свалям с програма ми сваля за минутки, а сега в момента ми дърпа дори не знам с какво. Някакво кръгче отдолу сигурно основната програма ли се води не знам си какво, но изключително бавно...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от sv3nc3 »

Doktor написа:Като пуснах инсталатора ми изписа това след края на инсталацията.

Изображение

????
Къде си инсталирал 1.1? От това което виждам, баш там където никога не сме писали за 1.1, че трябва да се инсталира....
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

sv3nc3 написа:
Doktor написа:Като пуснах инсталатора ми изписа това след края на инсталацията.

Изображение

????
Къде си инсталирал 1.1? От това което виждам, баш там където никога не сме писали за 1.1, че трябва да се инсталира....
Ами такива са направени инструкциите ви на пача. Пише, че трябва в папка Game да бъде. Пак ли аз съм виновен ?

Изображение
Последно промяна от Doktor на 13 Апр 2014 00:40, променено общо 2 пъти.
VeNci
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Апр 2014 14:58

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от VeNci »

Значи и на мене така изписа, като инсталирах пача, но след това играта ми тръгна. sv3nc3 дали след това има някакви загуби?
Vasil
Мнения: 45
Регистриран на: 25 Фев 2014 01:27

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Vasil »

^ И на мен така ми изписа, но това е на края и като го затвориш пачът всъшност се е записал и си тръгва.

Лошото е, че на windows 8 пак ме изхвърля като има фал или засада, някаква идея как да се оправи това? :(
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от sv3nc3 »

Doktor написа:
sv3nc3 написа:
Doktor написа:Като пуснах инсталатора ми изписа това след края на инсталацията.

Изображение

????
Къде си инсталирал 1.1? От това което виждам, баш там където никога не сме писали за 1.1, че трябва да се инсталира....
Ами такива са направени инструкциите ви на пача. Пише, че трябва в папка Game да бъде. Пак ли аз съм виновен ?
Апа, ако ми покажеш къде пише за 1.1, че трябва да е в Game :wasntme: ...

Не знам, ама аз почвам да се отчайвам.... С колко големи букви и какъв цвят да са, за да ви накараме да четете, какво трябва да правите?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от sv3nc3 »

Doktor написа: Ами такива са направени инструкциите ви на пача. Пише, че трябва в папка Game да бъде. Пак ли аз съм виновен ?

Изображение
:shake: :shake: :X :X
Това не може да е истина! Честно...
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

sv3nc3 написа:Не знам, ама аз почвам да се отчайвам.... С колко големи букви и какъв цвят да са, за да ви накараме да четете, какво трябва да правите?
Извинявам се. Пача се инсталира. Сега ще видя дали ще ми тръгне...
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

И този фикс отново не върви за оригиналната игра... :shake: :shake: :shake: Много жалко наистина. :X :X :X
quicky7
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Апр 2014 00:50

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от quicky7 »

За CM 14 ясно ,че не трябва да се едит-ва , а с DB master-a , ако се едит-ва било с кой крак играе дадения футболист , позиция или нещо от сорта , дали ще повлиае на играта в кариера или няма проблеми ?? :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от sv3nc3 »

quicky7 написа:За CM 14 ясно ,че не трябва да се едит-ва , а с DB master-a , ако се едит-ва било с кой крак играе дадения футболист , позиция или нещо от сорта , дали ще повлиае на играта в кариера или няма проблеми ?? :)
Хубав въпрос! С ДБ мастер може, стига да знаеш как ;) .
radoslavn
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Мар 2014 13:45

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от radoslavn »

sv3nc3 написа:
radoslavn написа:
Вярвам че в мен е проблема.
Ето я папката > http://store.picbg.net/pubpic/6E/5A/62b ... db6e5a.png
П.С.Съжалявам за качеството.
Не си премахнал 1.0, както предположихме. Стартирай Uninstal BFL FIFA 14 в тази папка дето си показал, изчакай да свърши и си готов.

Написали сме на няколко места, че 1.0 трябва да се ънинсталира(премахне), но ето че пак няма ефект. После ние сме виновни, че не става....
Всичко е точно! :)
Пуснах си я от моя си крак и Десподов си е с ''д'' вече. Иначе имах обичайните проблеми както при останалите със спирането на ехе-то, но то си го процедира така или иначе.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от sv3nc3 »

Doktor написа:И този фикс отново не върви за оригиналната игра... :shake: :shake: :shake: Много жалко наистина. :X :X :X
Това е странното. При някои става, при други не(не си само ти). Така и не разбрахме защо е така с оригиналните игри. Предполагаме, че е свързано с начина на ъпдейт на играта от оригин.
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

sv3nc3 написа:
Doktor написа:И този фикс отново не върви за оригиналната игра... :shake: :shake: :shake: Много жалко наистина. :X :X :X
Това е странното. При някои става, при други не(не си само ти). Така и не разбрахме защо е така с оригиналните игри. Предполагаме, че е свързано с начина на ъпдейт на играта от оригин.
И как така при някои става, а при други не ??? Това ми е чудното.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от sv3nc3 »

Doktor написа:
sv3nc3 написа:
Doktor написа:И този фикс отново не върви за оригиналната игра... :shake: :shake: :shake: Много жалко наистина. :X :X :X
Това е странното. При някои става, при други не(не си само ти). Така и не разбрахме защо е така с оригиналните игри. Предполагаме, че е свързано с начина на ъпдейт на играта от оригин.
И как така при някои става, а при други не ??? Това ми е чудното.
Ами не знам. Всичко ли си изпълнил? Най-вече изключване на всякакъв интернет и можеби да изтриеш папка FIFA 14 в My Documents.
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

sv3nc3 написа:Ами не знам. Всичко ли си изпълнил? Най-вече изключване на всякакъв интернет и можеби да изтриеш папка FIFA 14 в My Documents.
Всичко бях изтрил, но интернета не съм го спирал, а и защо да го спирам? Преди 2 дена видях един българин си избираше отбори от А група, за да играем. А той това как го е направил не ми е ясно. :| Аз точно затова искам да инсталирам пача, за да играя онлайн, а не офлайн, но явно няма да стане.

Иначе въпросния човек се казва Mladen_Rulev това му е ника в оригин, ако някой го познава да се свърже с него и да каже как го е направил.
Последно промяна от Doktor на 13 Апр 2014 01:20, променено общо 1 път.
mitaka7
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2014 23:07

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от mitaka7 »

283 мб ли е това което трябва да се изтегли ?
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от Doktor »

mitaka7 написа:283 мб ли е това което трябва да се изтегли ?
:rofl: :rofl: :rofl:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: БФЛ ФИФА 14 версия 1.1 излезе

Мнение от DoMiNaToR »

mitaka7 написа:283 мб ли е това което трябва да се изтегли ?
Да.
Doktor написа:
mitaka7 написа:283 мб ли е това което трябва да се изтегли ?
:rofl: :rofl: :rofl:
Това, че си си инсталирал пача в D:/FIFA 14/FIFA 14 също беше смешно, ама да си видял някой да ти се смее?!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”