FIFA 15?

Всичко свързано с FIFA 15
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
desteny
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Мар 2014 16:45

FIFA 15?

Мнение от desteny »

Някой знае ли дали ще излиза крак на FIFA 15 и кога ще е?
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: FIFA 15?

Мнение от kostadin98 »

НЕ тази година от SKIDROW казаха че крак няма да има или поне за момента защото защитата била едва ли не неразбиваема единственото решение е да си я купите аз го направих именно поради тази причина! :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
jorot
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Апр 2014 15:06

Re: FIFA 15?

Мнение от jorot »

Здравейте закупих си фифа 15 origin, инсталирах я всичко ок. Но проблема е че когато започна даден мач започва да ми лагва. Помогнете моля. Windows 8.1 64-bit (6.3, Build 9600) Processor: Intel(R) Core(TM) i7-3537U CPU @ 2.00GHz (4 CPUs), ~2.5GHz Available OS Memory: 7988MB RAM Intel(R) HD Graphics 4000
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: FIFA 15?

Мнение от kostadin98 »

jorot написа:Здравейте закупих си фифа 15 origin, инсталирах я всичко ок. Но проблема е че когато започна даден мач започва да ми лагва. Помогнете моля. Windows 8.1 64-bit (6.3, Build 9600) Processor: Intel(R) Core(TM) i7-3537U CPU @ 2.00GHz (4 CPUs), ~2.5GHz Available OS Memory: 7988MB RAM Intel(R) HD Graphics 4000
Видео картата ти е доста слабичка ако си на лаптоп разбираемо това им е редовния трик слагат i7 8 рам и 1тб хард а картата оставят на вградената която е на дъното.. ако си на настолен просто си вземи една стабилна карта с която да ти върви всичко предполагам искаш и доста други нови игри да играеш с тази характеристика затова ти предлагам sapphire vapor-x r9 280x 3gb gddr5 tri-x oc with boost наистина не е евтина но ти гарантирам че с нея няма да имаш проблеми и компютъра ти ще ти подкарва всички игри следващите 3 години поне :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
kriskoXXX
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2014 17:12

Re: FIFA 15?

Мнение от kriskoXXX »

Аз съм с компютър със следните данни: RAM:2GB ; Процесор:Pentium Dual Core e5700 3Ghz ; Видео Карта:NVIDIA GeForce GT 440 1GB ...... Ще ми трагне ли Fifa 15 v2 crack-a или по добре да не тегля играта?- Благодаря предварително !!!
danko5656
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Фев 2014 18:07

Re: FIFA 15?

Мнение от danko5656 »

искам да питам дали някой може да ми помогне... фифа 15 не ми тръгва изобщо смисъл като пъсна 3ДМ-то ми изписва,че програмата е спряла да работи, още дори преди да ми отиде на езиците..отваря ми едно прозорче , което е сиво и после едно по-малко, на което пише,че играта е спряла да работи... някой да има идея какво да направя
Характеристиката ми е: 2,4GHZ, Windows 7, 4GB RAM,Intel i3
Благодаря предварително :blush: :(
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: FIFA 15?

Мнение от kostadin98 »

danko5656 написа:искам да питам дали някой може да ми помогне... фифа 15 не ми тръгва изобщо смисъл като пъсна 3ДМ-то ми изписва,че програмата е спряла да работи, още дори преди да ми отиде на езиците..отваря ми едно прозорче , което е сиво и после едно по-малко, на което пише,че играта е спряла да работи... някой да има идея какво да направя
Характеристиката ми е: 2,4GHZ, Windows 7, 4GB RAM,Intel i3
Благодаря предварително :blush: :(
Още докато си на работния плот(десктопа)натисни десен бутон на мишката върху иконата на фифа след това свойства,съвместимост и има стартирай програмата като администратор натисни на него приложи и след това окей и ще ти тръгне :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
danko5656
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Фев 2014 18:07

Re: FIFA 15?

Мнение от danko5656 »

kostadin98 написа:
danko5656 написа:искам да питам дали някой може да ми помогне... фифа 15 не ми тръгва изобщо смисъл като пъсна 3ДМ-то ми изписва,че програмата е спряла да работи, още дори преди да ми отиде на езиците..отваря ми едно прозорче , което е сиво и после едно по-малко, на което пише,че играта е спряла да работи... някой да има идея какво да направя
Характеристиката ми е: 2,4GHZ, Windows 7, 4GB RAM,Intel i3
Благодаря предварително :blush: :(
Още докато си на работния плот(десктопа)натисни десен бутон на мишката върху иконата на фифа след това свойства,съвместимост и има стартирай програмата като администратор натисни на него приложи и след това окей и ще ти тръгне :)
То май пък сега имам друг проблем с драйвърите... какъв трябва да сложа, ако имаш някаква идея, за да ми тръгне
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA 15”