BFL FIFA 15 първи снимки

Всичко свързано с BFL FIFA 15
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от Vencoi »

Когато (ако) бъде завършен патча ще го пуснем!
По патча работи само DoMiNaToR, така че това е положението.
На който не му харесва е свободен да си направи сам.
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от demon777 »

Я най добре се разпускайте и се закривайте
Вече и на по бира не може да се съберете заедно
LevskiSF
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Дек 2014 13:03

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от LevskiSF »

Vencoi написа:Когато (ако) бъде завършен патча ще го пуснем!
По патча работи само DoMiNaToR, така че това е положението.
На който не му харесва е свободен да си направи сам.
А защо не му помогнеш заедно със sv3nc3?
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от __SaNd1__ »

Vencoi написа:Когато (ако) бъде завършен патча ще го пуснем!
По патча работи само DoMiNaToR, така че това е положението.
На който не му харесва е свободен да си направи сам.
НЕ стига че се оляхте тая година, ами на всичкото отгоре сте и нагли, имате претенции да сте "уж" професионален екип, а всъщност се държите като аматиори, като НЯМАТЕ време и желание, просто ни го кажете и повече с това изобщо не се занимвайте, закривайте го този сайт и да се приключва, наглеци, колкото пуснахте преди години за 2008 поправките, толкова и сега ще пуснете каквото и да било!Да сте живи и здрави, сами си сринахте градения авторитет с години! Все пак респект за Доминатора, които явно единствен се занимава с този проект.
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от DoMiNaToR »

__SaNd1__ написа:НЕ стига че се оляхте тая година, ами на всичкото отгоре сте и нагли, имате претенции да сте "уж" професионален екип, а всъщност се държите като аматиори, като НЯМАТЕ време и желание, просто ни го кажете и повече с това изобщо не се занимвайте, закривайте го този сайт и да се приключва, наглеци, колкото пуснахте преди години за 2008 поправките, толкова и сега ще пуснете каквото и да било!Да сте живи и здрави, сами си сринахте градения авторитет с години!
Първо. Никой, ама НИКОЙ даже не е споменавал, че сме професионален екип. Никой от нас не е завършил "Правене на пачове на ФИФА".

Второ. Сигурно 1000 пъти, само тази година, сме казали, че нямаме време. Когато сме готови, ако не е излязла ФИФА 16, ще го пуснем.

Трето. Щом си толкова крайно разочарован, можеш просто да считаш сайта за закрит и да не влизаш. Всеки от екипа (имам предвид през всички години до момента) е правил всичко по пача единствено и само за забавление. Когато се наложи да жертваш личното си образование, семейство, прехрана и т.н. какъв е смисъла от цялата работа? Някой си да се радва, че има български отбори в играта?!
bida2
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2014 20:32

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от bida2 »

Най-добре щеше да бъде ъпдейт за БФЛ ФИФА 14 за сезон 2015/2016,а не пак започване от начало и хабене на нерви с ФИФА 15.


За пример давам колегите ви,работещи по PES BUL MOD - от три години си правят модове за PES '13,защото геймплея в новите ПЕС-ове просто не ги кефи. Не се съобразяват с никого - ако искаш българска лига в по-новите части,направи си я сам!
sheva
Мнения: 55
Регистриран на: 10 Окт 2008 19:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от sheva »

Не сме 2008-ма вече и момчетата от BFL team са станали мъже, а с това и идват много повече отговорности и задължения. Работа, университет, приятелки, жени, деца... Момченцата на по 15 години, безгрижни, вятър ги вее на бял кон, мама и тати плащат всичко. Купили са им здрава щайга и 80% от деня преминава в играене на различни игри и лъскане на бастуна. А да и хейт яко, за пример са доста коментари от тази тема. Никой не им плаща на BFL team и ги правят тези патчове за удоволствие и защото могат и най-вероятно на много хора работата им е свързана с нещо подобно и това просто им е хоби, да се занимават с подобни неща. Аз фифа не съм играл от 2012, защото нямах възможност да си купя такъв компютър, който да може да подкара подобни игри, а и не ми беше приоритет вече, да цъкам игрички. Сега вече мога да подкарам всичко, но фифа не играя без BFL патча, защото и по принцип гледам само българското първенство, колкото и странно да звучи. Тук там, някой по-важен европейски мач или вече полуфинали и финали на ШЛ и Лига европа и естествено световни и европейски първенства. Но родната А група си я обичам, а и в последните години доста дръпнахме, като ниво. Сега ни очаква супер нов сезон. И бих си свалил фифа, само ако BFL пуснат патч за 2015 или 2016, като излезе. Кога ще го пуснат и дали ще го пуснат? Ако го пуснат - СУПЕР! Ще се цъка фифа с любимия отбор. Ако не намерят време и не пуснат патч - не ми зависи живота от една игра... BFL team, благодаря момчета за всичкия безплатен труд през годините! Много съжалявам че има толкова много неблагодарници, които съм сигурен че ви карат сериозно да се съмнявате дали изобщо си струва да се занимавате. Ако идвате някога за мач към Стара Загора, ми пишете тук ЛС, имате по бира от мен :)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от __SaNd1__ »

DoMiNaToR написа:
__SaNd1__ написа:НЕ стига че се оляхте тая година, ами на всичкото отгоре сте и нагли, имате претенции да сте "уж" професионален екип, а всъщност се държите като аматиори, като НЯМАТЕ време и желание, просто ни го кажете и повече с това изобщо не се занимвайте, закривайте го този сайт и да се приключва, наглеци, колкото пуснахте преди години за 2008 поправките, толкова и сега ще пуснете каквото и да било!Да сте живи и здрави, сами си сринахте градения авторитет с години!
Първо. Никой, ама НИКОЙ даже не е споменавал, че сме професионален екип. Никой от нас не е завършил "Правене на пачове на ФИФА".

Второ. Сигурно 1000 пъти, само тази година, сме казали, че нямаме време. Когато сме готови, ако не е излязла ФИФА 16, ще го пуснем.

Трето. Щом си толкова крайно разочарован, можеш просто да считаш сайта за закрит и да не влизаш. Всеки от екипа (имам предвид през всички години до момента) е правил всичко по пача единствено и само за забавление. Когато се наложи да жертваш личното си образование, семейство, прехрана и т.н. какъв е смисъла от цялата работа? Някой си да се радва, че има български отбори в играта?!
Може и на 32 декември 2015 г. да го пуснете ако искате, жалки сте и сте смешни, щяхте да го пускате след една седмица, сега кога преди да е излязла новата, няма абсолютно никакъв смисъл от това и без това с тия простотии отдавна не се занимавам, ама за пореден път се вижда колко си държите на думата, а сериозните хора по това се познават, за последното си прав, така е, знам го много е трудно да се съвместяват няколко неща(от личен опит го знам), но въпроса е принципен, като си обещал нещо го изпълняваш, да сте живи и здрави, съвсем закономерно този сайт опустя и нкой тук почти вече не влиза с месеци, скоро сами ще се самозакриете, на мен това ми беше последния пост тук и без това от половин година не бях влизал, със здраве!
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
chris911203
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Ное 2009 16:39

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от chris911203 »

Здравейте пичове! Тези дни много мислих отностно патча, който чакаме толкова време от БФЛ. Всички ние знаем, че Доминатора е сам и затова няма как да го направи бързо. От друга страна и на Вас Ви се играе и не искате да чакате. Затова реших да направя някакъв импровизиран патч, без да се старая особено. Ще има А и Б група, имена на футболистите, оверали, логотата. Ще направя трансферите такива, каквито са в момента, но само за отборите от А и Б група, като ЦСКА и Локо Сф ще играят в Б група. Стадиони няма да има. Ще се използват екипите от миналата година, тези които БФЛ са създали. Както се казва ще използвам вече наготово, за да можете да играете и Вие. Това, което ще се опитам да направя като патч се прави с единствената цел да се свали напрежението от Доминатора и той да може да си работи нормално, а през това време Вие да можете да играете любимия симулатор. Ако работя сам, до 1 месец ще бъде готово всичко. Ако някой иска да ми помогне, оставям скайп: chris_burzin Държа да подчертая, че това което ще направя няма за цел да се конкурира с БФЛ. Също така и съм признателен на екипа за това, което направи за нас през годините.
redhools
Мнения: 18
Регистриран на: 12 Мар 2015 18:43

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от redhools »

chris911203 написа:Здравейте пичове! Тези дни много мислих отностно патча, който чакаме толкова време от БФЛ. Всички ние знаем, че Доминатора е сам и затова няма как да го направи бързо. От друга страна и на Вас Ви се играе и не искате да чакате. Затова реших да направя някакъв импровизиран патч, без да се старая особено. Ще има А и Б група, имена на футболистите, оверали, логотата. Ще направя трансферите такива, каквито са в момента, но само за отборите от А и Б група, като ЦСКА и Локо Сф ще играят в Б група. Стадиони няма да има. Ще се използват екипите от миналата година, тези които БФЛ са създали. Както се казва ще използвам вече наготово, за да можете да играете и Вие. Това, което ще се опитам да направя като патч се прави с единствената цел да се свали напрежението от Доминатора и той да може да си работи нормално, а през това време Вие да можете да играете любимия симулатор. Ако работя сам, до 1 месец ще бъде готово всичко. Ако някой иска да ми помогне, оставям скайп: chris_burzin Държа да подчертая, че това което ще направя няма за цел да се конкурира с БФЛ. Също така и съм признателен на екипа за това, което направи за нас през годините.
Ако имаш нужда от помощ кажи
EmilCSKASOFIA
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Юли 2015 15:01

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от EmilCSKASOFIA »

Бихте ли могли да напишите докъде сте стигнали с пача - колко и какви елементи ви трябват. :)
chris911203
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Ное 2009 16:39

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от chris911203 »

EmilCSKASOFIA написа:Бихте ли могли да напишите докъде сте стигнали с пача - колко и какви елементи ви трябват. :)
Опитът ми се оказа неуспешен, за съжаление. Можеше да се играе с бг отборите само в приятелски мачове и веднага щом се пуснеше кариера, играта крашваше и ме изхвърляше. Принудих се да изтрия фифа 15 и докато не е готов патча на БФЛ, няма да има смисъл да я инсталирам изобщо. Жалко, защото си купих новия лаптоп, само заради Фифа 15, тъй като стария нямаше да я подкара :)
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от Origi »

Крашва защото трябва да оправите май ID , а патч дори и да няма кво толкова ?
PaCo
Мнения: 44
Регистриран на: 25 Дек 2007 01:26

Re: BFL FIFA 15 първи снимки

Мнение от PaCo »

Аз да попитам, ако изобщо има някой вече тук, дали патча за 14 може да свърши работа за 15? :D
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA 15”