Мини Лица на Ориги

Всичко свързано с BFL FIFA 15
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Мини Лица на Ориги

Мнение от Origi »

Ето тук ще качвам мини лицата които правя.
Ако имате някакви забележки кажете.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Последно промяна от Origi на 28 Мар 2015 11:04, променено общо 4 пъти.
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Мини Лица на Ориги

Мнение от DoMiNaToR »

Доста добре си ги изрязал. Оставяй им малко повече да им се вижда от яката и екипа (Аниете и Съндей са идеални). И ги проверявай на черен фон дали нямат останало от фона, най-вече около косата. В играта са все на тъмен фон и не е добре като има бели области около косата. Давам ти пример с лица, които съм изрязал аз, като въобще не претендирам да са перфектни, но са задоволителни (нарочно съм ги сложил на черен фон, за да видиш какво имам предвид):

Изображение
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Re: Мини Лица на Ориги

Мнение от Origi »

Благодаря!
Ще се опитам да махам бялото.
Изтрих тези където не станаха добре и качих нови.
Kenos
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Мар 2015 14:10

Re: Мини Лица на Ориги

Мнение от Kenos »

DoMiNaToR написа:Доста добре си ги изрязал. Оставяй им малко повече да им се вижда от яката и екипа (Аниете и Съндей са идеални). И ги проверявай на черен фон дали нямат останало от фона, най-вече около косата. В играта са все на тъмен фон и не е добре като има бели области около косата. Давам ти пример с лица, които съм изрязал аз, като въобще не претендирам да са перфектни, но са задоволителни (нарочно съм ги сложил на черен фон, за да видиш какво имам предвид):

Изображение
Ако ги минеш с brush tool (цвят като фона/намален opacity/soft) и blur tool по краищата стават още по-добре imo

Изображение
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Re: Мини Лица на Ориги

Мнение от Origi »

Благодаря!
Кажете ако има нещо за оправяне по мини лицата ?
:>
bflfifa
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Мар 2015 20:46

Re: Мини Лица на Ориги

Мнение от bflfifa »

Ако мога да попитам ще правите ли лица и на лудогорец все пак те са най добрия отбор в България за сегал
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA 15”