bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Публикувай отговор
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

Мнение от Levski_forever »

Стартира нов сайт в подкрепа на националния футболен отбор

Изображение

Целта на сайта е да се обновява изцяло от потребителите, така че той е и един вид нова социална мрежа.

"А ти подкрепяш ли нацоналния отбор по футбол?" На този въпрос ще се опитат да намерят отговор авторите на новия сайт, който е изцяло посветен на родните ни национали по футбол и ще предлага много информация, свързана с отбора. Целта на сайта е да се обновява изцяло от потребителите, т.e. той е един вид социална мрежа. Всеки потребител при регистрация получава право да качва снимки и клипове от мачовете, на които е бил, да пише коментари и оценява родните футболисти, а скоро ще бъдат пуснати и още екстри, една от които е блог система.
В сайта ще могат да се купуват и фен артикули на националния отбор по футбол, както и разбира се да се научават по-интересните новини около отбора и да се обменят мнения и с другите потребители на сайта и форума.
Според създателите на новия онлайн ресурс, основната цел е "да се направи едно поне онлайн преброяване на хората, които вярват в отбора и които го подкрепят въпреки всички трудности". Авторите на сайта обещават, че след известно време въпросното проучване ще бъде оповестено публично и на мачовете дори ще има транспаранти, свързани с него.

@pcworld.bg


http://bgteam.waisys.net
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

Мнение от MoNteSo »

Евала!Вчера на стадиона 2 пъти диктора чете лекции, че са пуснали нов сайт за отбора(няма да казвам адреса) но така и не ме пуска в него :|

btw рекламите от google(когато се появат) пречат на регистрацията.Не се вижда полето за ник, а и като цяло мисля, че не им е там мястото.Ама решението си е ваше!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

Мнение от Gogo_t »

това зелено ебава мамата на всичко... лично мое мнение...
ЛЕВСКИ СОФИЯ
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

Мнение от DoMiNaToR »

Gogo_t написа:това зелено ебава мамата на всичко... лично мое мнение...
:yes: :yes:
1912

Re: bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

Мнение от 1912 »

Можеше малко по-добре да го направите :D особено това с разбърканият текст...първоначално прочетох "Аз българския по национален футбол А ти?Подкрепям отбор" след това ми трябваха няколко минути да осмисля прочетеното...И също така няма да е лошо да има повече функций.
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: bgteam.waisys.net - А ти подкрепяш ли националния отбор ?

Мнение от volov_fan »

На мен пък ми харесва това зелено :) А това с разбъркания текст, не е чак толкова сложно да разбереш какво пише, поне според мен.
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”