ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Публикувай отговор
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от unknown25 »

Какво мислите? Как според вас играха ЦСКА... Мисля, че играха много добре - А и много юноши взеха участие. На реванша 1:1 и в групите...
_hi6tnika_
Мнения: 93
Регистриран на: 15 Юни 2007 15:30
Местоположение: Sofiq

Re: ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от _hi6tnika_ »

Наричат ни евроидиоти, а те какви са http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... o_id=16532 коментирайте това
http://evilbeetgossip.com/wp-content/up ... iselle.jpg
Аз мразя Тотнъм. Forever West Ham
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от elit_sofia »

Тъпотия какво очакваш... Иначе за мача , няма нищо какво да кажа освен добър турнирен резултат спрямо класата на противника. ;)
Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от DoMiNaToR »

unknown25 написа:Какво мислите? Как според вас играха ЦСКА... Мисля, че играха много добре - А и много юноши взеха участие. На реванша 1:1 и в групите...
elit_sofia написа:Иначе за мача , няма нищо какво да кажа освен добър турнирен резултат спрямо класата на противника. ;)
Защо да се залъгваме. Гледах и Левски вчера и днес ЦСКА.. Ми не се получават нещата, при положение, че само 3-4 човека от ЦСКА могат да спрат топката, а почти никой не може да подаде точно на повече от 4 метра. Това е смешно просто, трагедия. Не знам, много искам някой български отбор да блесне в евро турнирите, но май няма да е скоро. Вярно последните години много се подобри нивото в А група, но навън не се получава. Все пак успех на всички бг отбори. :blush:
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от elit_sofia »

Ние просто не сме държава, ние сме една населена територия в която всеки гледа да прецака другия. Та камоли да имаме футбол... :X
Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от unknown25 »

Във втория мач обаче ЦСКА надигра Динамо... :) Като имаме в предвид, че толкова момчета под 18 години играха - Браво на Любо и момчетата!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: ЦСКА София - Динамо Москва ... Мненията ви за мача

Мнение от napster »

Безпристрастното ми мнение е че ЦСКА играха невероятно ( в пълния смисъл на думата ), последно време не съм виждал български отбор да играе с такъв хъс и воля за победа. Момчетата постоянно бягаха дори и за топки, които не могат да вземат, раздаваха се много. Отбелязвам единствено сериозни пропуски при централните защитници, просто не си вършат работата при някои положения. Едното беше гола, когато нападателят на Динамо просто остана сам и попадението беше сигурно, имаше и още няколко но тогава не бяха такива фрапиращи грешки.

За Левски мога само да съжалявам, имаха потенциала за Шампионската Лига но отново си пропиляха шанса. Въпреки лошата им игра се надявам да се съвземат малко и да се представят добре в Лига Европа. Последно време не играят изобщо...

Литекс даже не искам и да ги коментирам, за тях бях сигурен че ще бият, но... за пореден път футбола се доказа като непредвидима игра. :)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”