Gameranger Fifa 11 How to push an opponent?

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Публикувай отговор
patsorluk
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Май 2013 14:31

Gameranger Fifa 11 How to push an opponent?

Мнение от patsorluk »

Здравейте , играя от едно известно време в gameranger фифа 11 и ми прави впечатление че почти всеки срещу когото играя печели единоборствата , защото просто ме изблъсква надбягва и прочее ... та въпроса ми е как става това , как се бута рамо в рамо и как като тръгне да бяга ... да го настигам и да го блъскам ... търсих из интернет но отговор не намерих ще се радвам ако ми помогнете тук. Поздрави.
zlatomir9
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Дек 2013 22:46

Re: Gameranger Fifa 11 How to push an opponent?

Мнение от zlatomir9 »

Задържаш бутона за подаване, така играчът бяга към топката и съответно избутва противника. ;)
ivanjordanov78
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Мар 2014 18:24

Re: Gameranger Fifa 11 How to push an opponent?

Мнение от ivanjordanov78 »

Аз имам една по-шеговита идея - направо си избери един по-як бутон за натискане и го инсталирай.
Хаха. Сериозно, един приятел ми показа как можеш сам да си направиш клавиатура, но с други бутони - от автоматиката например. Нещо такова: http://vikiwat.com/prevklyuchvateli.html
И ми казваше, че усещането било съвсем друго, били по-чувствителни и удобни от тия, дето са на клавиатурата.
leosoon
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Ное 2014 15:13

Re: Gameranger Fifa 11 How to push an opponent?

Мнение от leosoon »

защото просто ме изблъсква надбягва и прочее ... та въпроса ми е как става това , как се бута рамо в рамо и как като тръгне да бяга ... да го настигам и да го блъскам ... търсих из интернет но отговор не намерих ще се радвам ако ми помогнете тук. Поздрави.
Get free demos for 101-01 exam exam with 100% guaranteed success.
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”