Откъде научихте за БФЛ тийм?

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от MrDeqn »

БОП-ове мопове ама ти ми се уркаше там като некав вожд
d1VaKa

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от d1VaKa »

MrDeqn написа:БОП-ове мопове ама ти ми се уркаше там като некав вожд
Защото аз можех (мога), а ти не можеше (не можеш)
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Gogo_t »

d1VaKa написа:
MrDeqn написа:БОП-ове мопове ама ти ми се уркаше там като некав вожд
Защото аз можех (мога), а ти не можеше (не можеш)
Да го тура на майка ти

Едит- MrDeqn сложи си стария аватар че ще те банна :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от MrDeqn »

Този ми изглежда по оформен :rofl:
Punk_man
Мнения: 50
Регистриран на: 27 Дек 2007 19:03
Местоположение: Шумен

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Punk_man »

пак много оффтопик!!! Иначе по темата аз за първи път играх фифа 2003 с бг пач.Но едва през 2005 пуснах интернет и се сетих че имаше нещо такова бфл.хит.бг влязах и съм редовен :happy: в новия форум дълго време нямах възможност да се регистрирам но ето че успях :party: :party: :party:
Levski_forever на 25 Дек 2007 23:04 : Ше цитирам един пич "Божеее...дай ми нож да се гръмна!" :|
levski_ups

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от levski_ups »

Аз Играех в един клуб през 2002-ра на Българската лига и след ътва си купих комп и почнах на 2003 и от тогава разбрах за БФЛ Тийм но следа в саита редовно от когато излезе фифа06
nakamyra

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от nakamyra »

Аз научих за bfl team от fifa 07.Един ден разглеждах някви картинки и ми попаднаха две на bfl fifa 07, тогава влязъх в zamunda.net и си изтеглих пат4а а за форума разбрах от гугуъл.
БФЛ_d1Av0lo

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от БФЛ_d1Av0lo »

Аз още от първият патч,после в стария форум и така...
JUSTINN

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от JUSTINN »

bfl-team.hit.bg маи че тва го разбрах от фифа 02 тогава си ги записвах игрите от една зала и давах по ч лв на игра ама тва е извън темата иначе от там като пуснах фифата имаше патч и го иснталнах от там
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от vili4kata »

JUSTINN написа:bfl-team.hit.bg маи че тва го разбрах от фифа 02 тогава си ги записвах игрите от една зала и давах по ч лв на игра ама тва е извън темата иначе от там като пуснах фифата имаше патч и го иснталнах от там
http://bfl.hit.bg/ е сайта. ;)
bedrock

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от bedrock »

аз от една зала тогава нямах домашен комп и отивам в залата и пускам фифа 02 и гледам левски и цска и се шашнах малко щото бях играл само с големите отбори и не очаквах никви бг отбори и после гледам ботев аааааааааааа и като се почна едно игране и до сега :)
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Цъкам си с БФЛ от 2002 ФИФА-та ;) И от тогава знам за този екип ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
keyelpk

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от keyelpk »

аз научих от геймъри-те за вас. но дори компютър нямах тогава още. при една ваканция в сандански, в роднински клуб играх две поредни години. дори чаках за компютъра с фифа-та да се освободи.
иначе на собствен комп. само в2 за 07 съм играл. 08 нещо ми се прее*а и без ник`ви пачове.
niki_19121

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от niki_19121 »

Ами аз научих от фифа 2002 когато имаше бг пач се кефих мноо на Ботев обаче преди грам не разбирах от компове и в гоогле-то писах фифа 2002 бг пач нещо такова и то излезе след това ползвах и на фифа 2005,но понеже нямаше Ботев го заразах после почнах да тегла от фифа 2002 до сега сички пачове ;) Еми с една дума от фифа 2002 Научих за БФЛ теам ;) Успехи в правенето на пачове нататъка знам че можете и без мен :D :D :D :D :)
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Levski_forever »

niki_19121 написа:.....знам че можете и без мен :D :D :D :D :)
Пич ,нищо лично ама тфа беше тъпо ;)
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от AntrAcsA »

Ами аз от ФИФА 2000 си правих БГ отборите ръчно от " едит моуд " , дори бях направил БГ Лигата за ПЕС 3 и пача си го кръстих БФЛ без да знам за БФЛ...
а първия пач , който видях беше пача за ФИФА 2002 , в една нет зала имаха брой на РС мания и там случайно видях една извадка , че на диска със списаниято има пач , който добавя Българската лига във ФИФА ... аз го инсталирах на един комп , почнах да го тествам и по едно време се обръщам , махам слушалките и гледам 15 човека седят зад мен , зяпали компа с отворени усти и коментират ...." глей дават го по К1 " " Брей Левски и ЦСКА във ФИФА " " я вижте има и Родопа " и така на другия ден го имаше на всички РСта и всичко живо играеше ФИФА 2002 с БГ отборите :) ... потърсих с гоогле саита на БФЛ ... и те така :) След това като излезе пача за ПЕС 5 , се започнах в един сайт с ПАЧО33 :) , почнах да влизам по често във форума, почнах да помагам с каквото мога и ето мен тук в БФЛ :)
veso00levskaria

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от veso00levskaria »

ancho написа:от баце Гугъл :)
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”