Откъде научихте за БФЛ тийм?

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Nicky

Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Nicky »

Прегледах форума и не открих такава тема. Е откъде научихте за БФЛ тийм?

Аз си спомням, когато бях в 9 или 10 клас и още нямах интернет и случайно в мен попаднаха дисковете на ФИФА05 с добавен пач БФЛ. Аз много му се изкефих и тогава си мислех, че БФЛ е екип от суперспецове по компютрите (то си е така), които си имат собствен офис и там правят пача. И така до един хубав ден преди 2 седмици, когато едно момче от входа ми имаше рожден ден. Отидох аз и с учудване видях отворен форума на БФЛ. Попитах го и той каза, че работел в БФЛ тийм. Разказа ми доста подробности около него и направо ме запали. Реших да се регистрирам и ето ме тук :)

Хайде сега сте вие :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от НиКи »

от фифа 2002. Тогава не знаех въобще че бфл е някакъв тийм а просто мислех че някой човек е направил "А" група и за съкращение го е кръстил българска футболна лига :D така до фифа 2005. От следващата година минах на ПЕС и не съм теглил пачове за фифа, но общо взето от фифа 2002 до фифа 2005 съм теглил сички пачове от търсенето на дата :D . Помна че не бяха особено големи. За ПЕС 5 бях намерил някакъв сайт на бфл с дълго име, не помня точно как беше. Там намерих някакъв файл за стадион Васил Левски, но явно не съм го инсталнал много като хората шото в менюто на един стадион пишеше Васил Левски със снимка на стадиона, а като почна мач играх на някъв стадион който приличаше на него но със сигурност не беше той :D . Помна че изтеглих целия пач от замунда, обаче с 0_text играта ми крашваше и пача ми беше без него, а там бяха стадиона на Литекс, ЦСКА, левски, Васил Левски(от менюто съм ги виждал така че предполагам че са били в 0_text). А за форума не помна откъде разбрах, предполагам от гугъл.
Последно промяна от НиКи на 26 Окт 2007 17:39, променено общо 1 път.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от napster »

Преди години играх ФИФА 2002 с БФЛ пач , от тогава ги знам
Изображение
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Vencoi »

че аз съм го измислил
идеята дойде от РПЛ (Российская Премьер-Лига) а аз реших нашта да е Българска Футболна Лига (БФЛ)
и отм та до днес :)
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от klamer4o »

Еми както може би повечето хора от фифа 2002. Имах я с бг първенството. Миналта година по това време исках да намеря патч за уефа 2004-05 и случайно намерих сайта и форума на бфл. След това редовно започнах да ги послещавам и така :)
Изображение
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от vili4kata »

klamer4o написа:Еми както може би повечето хора от фифа 2002. Имах я с бг първенството. Миналта година по това време исках да намеря патч за уефа 2004-05 и случайно намерих сайта и форума на бфл. След това редовно започнах да ги послещавам и така :)
Мина през ВТР, но това не е важно. :D
Nicky написа:Прегледах форума и не открих такава тема. Е откъде научихте за БФЛ тийм?

Аз си спомням, когато бях в 9 или 10 клас и още нямах интернет и случайно в мен попаднаха дисковете на ФИФА05 с добавен пач БФЛ. Аз много му се изкефих и тогава си мислех, че БФЛ е екип от суперспецове по компютрите (то си е така), които си имат собствен офис и там правят пача. И така до един хубав ден преди 2 седмици, когато едно момче от входа ми имаше рожден ден. Отидох аз и с учудване видях отворен форума на БФЛ. Попитах го и той каза, че работел в БФЛ тийм. Разказа ми доста подробности около него и направо ме запали. Реших да се регистрирам и ето ме тук :)

Хайде сега сте вие :)
Кой е този човек? :happy:
Nicky

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Nicky »

vili4kata написа:Кой е този човек? :happy:
Николай се казва и е 9 клас, но не знам тук как му е ника :)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от MuSTaKa »

Демек Найчо Найчев.

Иначе разбрах кои са БФЛ като ни викна самият Свенце преди две лета :)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от vili4kata »

Ако наистина е той - вече не е в БФЛ. ;)
Nicky

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Nicky »

vili4kata написа:Ако наистина е той - вече не е в БФЛ. ;)
А как така?
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Vencoi »

MuSTaKa написа:Демек Найчо Найчев.

Иначе разбрах кои са БФЛ като ни викна самият Свенце преди две лета :)

Е моя беше идеята и предложението но няма значение :P
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от MdiegoR »

Спомням си, че бях заклет фен на фифа серийте и по едно време се сетих, по-време на FIFA 2002, дали някъде може да се намери ъпдейт с българското първенство. Разрових се и намерих патча. От тогава винаги ме е кефил БФЛ-а.
През 2003-та когато излезна FIFA 2004 почнах да я играя и много ми хареса (завалията :D ) и търсих патчове - но така и неизлезнаха. Тогава си свалих патча за 2003 и имах надежди да тръгне, ама бях разочарован. :D През това време не съм играел въобще FIFA 2003.
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от vili4kata »

Nicky написа:
vili4kata написа:Ако наистина е той - вече не е в БФЛ. ;)
А как така?
Ами ето така. ;)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от to6kobg »

Едва ли ще се отлича като кажа ФИФА 2002!!!СУПЕР СТЕ!!!
Изображение
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от MrDeqn »

Някаде когато излезна 2007 фифа и мисла че тогава с един фр си записахме фифа 2005 и от инсталацията май разбрах за бфл.Иначе бех се заблудил че бфл не са българи :D
Galen

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Galen »

Аз ги научих от Фифа 05.От някъде ми падна пача за БГ първеството и много ме накефи и след това им потърсих сайта в интернет.Иначе играх фифа 2002,2003 и 2004 без БФЛ пач.То май за 2003,2004 нямаше пачове
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от klamer4o »

Galen написа:Аз ги научих от Фифа 05.От някъде ми падна пача за БГ първеството и много ме накефи и след това им потърсих сайта в интернет.Иначе играх фифа 2002,2003 и 2004 без БФЛ пач.То май за 2003,2004 нямаше пачове
Само за 04 нямаше :)
Изображение
Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от m0za4k0 »

Oт 2002 насам знам за БФЛ, а форума го посещавам от 2 и повече години, демек откакто има форум (не съм сигурен за форума :^) )
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от kyynadd »

Не помня. Преси 2 години някъде дойдох във форума, после видях за ОФЛ приеха ме екипа, после ОФЛ и БФЛ се сляха (преди 2г някъде) и най-работливите от ОФЛ отидоха в БФЛ а другите изчезнаха.
М/у се пише От къде, а не откъде.
Silvera

Re: Откъде научихте за БФЛ тийм?

Мнение от Silvera »

аз знам бфл от pcmania когато си копувах сд там имаше бг първебство за 2002 или за 2003 :) некаде към 2005 година из нета им намерих форума и ето ме в бфл като Юзар :party: :party: :party: стария ми acc се казваше skylord нещо защо правехме една игра с едни приаятели а ма тиа нещо се разпадна а така и също svence иска да ни помогне а ма така си остана а ма нищо :) за сега очаквайте некаде към 2008 година първи тестове на играта ако потръгнат нещата добре за са вървиат много добре ето го и сайта http://www.enrabg.com :party: :party: :party:
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”