HELP

Всичко което няма място в останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Заключено
zidane_10

HELP

Мнение от zidane_10 »

izvinqvam se 4e otnovo ne pi6a na bg no nqmam flex type,aa ako moje mi kajete kak da si digna bujeta shtoto ot 120 miliona ve4e e 98 i postoqnno pada,ne6to salary pi6e 4e namalqva nz,pomognete pls :S
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: HELP

Мнение от bor_don »

продавай играчи, и без това не можеш всички да ги пускаш в игра
zidane_10

Re: HELP

Мнение от zidane_10 »

a nqk1v drug na4in nqma li 6toto ne mi se prodavat navas,lennon,benzema,pongolle... :wasntme:
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: HELP

Мнение от Becks »

Ами оправи си Stadium Manager на макс левел и той ще ти оправя стадиона и ще имаш повече привърженитци а от което следва повече билети.
Изображение
zidane_10

Re: HELP

Мнение от zidane_10 »

mersi,6te probvam :)
zidane_10

Re: HELP

Мнение от zidane_10 »

ne6to ne go namiram toq Stadium Manager,moje6 li da mi dadesh 6ot :wasntme:
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: HELP

Мнение от Becks »

ами влизаш в Office после в Staff Upgates и най отдолу е Stadium Manager ;)
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: HELP

Мнение от vili4kata »

Глупости на търкалета... :giggle:
Трябва да понижиш заплатите на играчите. Това става от Team Management, Player Contracts, избираш играча увеличаваш годините на договора и намаляваш заплатата (salary). Съвет: Не намалявай много, защото няма да се съгласи. ;)
zidane_10

Re: HELP

Мнение от zidane_10 »

mersi mnogo :cska:
zidane_10

Re: HELP

Мнение от zidane_10 »

а когато продьлжава да спадат парите,или игра4ите искат по-високи заплати какво да правя :wasntme: ??
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: HELP

Мнение от _GAGATA_ »

Отдавна не играя ФИФА-та, но ще ти дам една стратегия на мен си ми върши работа. Накопувал си си много звезди - лошо няма. Това за смаляването на заплатите ще ти трябва много, но трябва да го правиш разумно. За да смалиш заплатата на даден играч първо трябва да си го закупил.(в случай, че пробваш да му я свалиш още при копуването то е ясно че няма да иска)След като си го купиш изчакай моарлът му да се качи на 99 и му предложи нов договор. Ставаше май от Team Managment. При предлагането на нов договор ако моралът му е 99 можеш свободно да му свалиш заплатата. Давам ти пример: Играех с Челси имах твоя проблем. Влизам и ги почвам след половин сезон повечето от играчите са с морал 99. Дрогба получаваше 90 хил. свалих му я на 60 хил., на Есиен от 35 хил. на 20 хил. и т.н. като го направиш на 10-тина играча си готов. В противен случай продай някой.
22 играча са ти много в един отбор. Да не говорим за повече. То сезон може да се изкара с 11 играча без проблем. И ако имаш много играчи на един пост продай някой. Не ти трябват 5 нападателя примерно. 3 ще ти стигнат ако играеш с 2-ма евентуално някой път да смениш някого.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
zidane_10

Re: HELP

Мнение от zidane_10 »

мерси,ще пробвам :)
Заключено

Обратно към “Кош за боклуци”