Въпроси към EASports

Всичко което няма място в останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
TroY CrAzYsAsHo

Re: Въпроси към EASports

Мнение от TroY CrAzYsAsHo »

Има ли писмо , което отговаря на въпросите ?
ledenik

Re: Въпроси към EASports

Мнение от ledenik »

1.Миналата година играх НФЛ и там имаше много интересно близо до про кариер (кариера).Ще ви кажа за какво става на въпрос избирам си един играч който не е толкова известен и клубове му предлагат да подпише договор с тях.Ти съответно решаваш в кой отбор да бъдеш(естественно отначало почваш във аматьорски клуб защото не си известен)и менюто на играта те праща в една стаичка която ти се явява твой апартамент.В тая стая като бутнеш на вратата на килера например отиваш на тренировки с отбора ако бутнеш масата четеш преса като бутнеш закачалката отиваш на среща със семейството на ресторант и т.н.т.Ако не ходиш на тренировки губиш форма и в мачовете не те пускат да играеш а ако ходиш прекалено много пък се уморяваш и не можеш да си починеш.След това като играеш мачове не те интересува дали отбора ти пада или бие интересува те как ще се представиш ти самия.Колкото по добре се представяш толкова по големи шансове имаш да ти предложат да играеш в по голям клуб въпреки че отбора ти примерно е на последно място.Дали това може да стане и във някоя от следващите фифи?
2.Гледам бразилски и амерекански мачове и виждам голяма разлика във вратите на бразилските и амереканските стадиони от европейските.Например:бразилските врати са с по къси мрежи зад гол линията и със обли краища във вътрешната зглобка кадето се опъва мрежата,има врати които имат по "шевовете" си метални тръби отдолу и отзад . Всичко е слято в едно ако ме разбирате какво искам да кажа де.Та въпросът ми е дали могат да направят различни врати(до сега мрежата на вратата на старата фифа са опънати със връв която се вързва към кол които стои зад страничния стълб) дали могат да направят др.сорт врати??? дано ме разбрахте :sweating:
ledenik

Re: Въпроси към EASports

Мнение от ledenik »

Знам че малко съм окаснял със тия предложения но си мисля че от сега ако се предложат до година може да се удобрят и да ги има във фифа 2009
vampikkata
Мнения: 74
Регистриран на: 18 Юни 2007 19:04

Re: Въпроси към EASports

Мнение от vampikkata »

Защо няма Левски София в ФИФА 2008
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси към EASports

Мнение от НиКи »

vampikkata написа:Защо няма Левски София в ФИФА 2008
начи в крайна сметка ги няма :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Въпроси към EASports

Мнение от Gosh0 »

НиКи написа: начи в крайна сметка ги няма :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle:
няма ги ае радвай се :X
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси към EASports

Мнение от НиКи »

Благо каза че ги има в рест ъф уърлд......
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Въпроси към EASports

Мнение от kanapat »

НиКи написа:Благо каза че ги има в рест ъф уърлд......
няма ги ;)
Изображение
Изображение
Изображение
kop4eto

Re: Въпроси към EASports

Мнение от kop4eto »

ох мама му, тая фифа е пълна боза, дано това "би а про" да е добро, моите въпроси са следните:
1.Не разбрахме какво стана с Next-Gen-a или поне аз не разбрах
2.Ще има ли Интертото в някоя от следващите версия
Останалите ми въпроси са към епика, надявам се да го одобрят:
1.Ще има ли патч с бгпревод на фифа 2008, просто ми излиза по добре(ВТР направиха за 2007)
2.Има ли възможност БФЛ тийм да направи патч - http://zamunda.net/details.php?id=77658 подобен без фейс-пача - т.е. Евро 2008. Шампионска лига, УЕФА, и такива др. турнири
3.Към кога ще е готов ГФХ за 2008, надявам се да е добър, колкото до БФЛ патча не се надявам да е добър, всмисъл от страна на играта, не мисля че слабите отбори от БГ ще се впишат в тая фифа, поне от демото
СЕГА НЯМА СИЙДЪРИ В ЗАМУНДАТА, НАДЯВАМ СЕ УТРЕ КАТО СЕ ВЪРНА ОТ ЛЕКЦИИ ДА СЕ Е СВАЛИЛА
Та да я разгледам :^) :whew: :happy:
Заключено

Обратно към “Кош за боклуци”