Въпроси към EASports

Всичко което няма място в останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Levski_forever

Въпроси към EASports

Мнение от Levski_forever »

BFL Team Ви предизвиква :) !
Ако имате някакъв въпрос за FIFA08 към EA пишете тук > най-добрите въпроси ще бъдат изпратени на EASports от името на българските ФИФА фенове ;)
Въпросите си можете да задавате до тази неделя (29 юли). Надяваме се да Ви допадне тази инициатива и да я продължим и за следващата FIFA ;)
Вие сте !!! ;)

Това е за ФИФА !!! Членовете на ПЕС екипа ще ви информират ако могат да се свържат и да попитат нещо Конами !
[BFL]Mancho_United

Re: Въпроси към EASports

Мнение от [BFL]Mancho_United »

1. Ще бъде ли възможно да видим Next-Gen на ФИФА09 и дали ще успеят да направят Be A Pro за ФИФА 2010 ?
2. Ще има ли подобрения по феновете ( да бъдат по-реални) ?
3. Ще има ли подобрения около движенията на играчите по терена (по-реални и не така вдървени) ?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Въпроси към EASports

Мнение от vili4kata »

Ще направят ли нов по-реалистичен Manager Mode? :)
Montana

Re: Въпроси към EASports

Мнение от Montana »

1.Каква музика ни очаква в фифа 2008? (лично на мен изобщо не ми допадна ОСТ-то от 2007)
2.Ще бъде ли подобрен геймплей-а с неща от рода "дузпа и червен картон" (такова нещо не съм виждал още),симулация и падане за фал/дузпа санкционирано с картон.
3.Ще има ли опция "смяна на времето" както в Уефа 2006-2007 и по-старите фифи? (помня че в фифа 99 имаше да си избереш снежно време)
4.Ще има ли повече реални лица на играчите,защото в 2007 доста хора се повтарят като външен облик?
Това са ми въпросите и дано направят тези неща,че уефата по ми хареса от фифата,но без мениджър е кофти ;)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Въпроси към EASports

Мнение от rap17ka7a »

Ще има ли кооперативно мулти така че да могат да играят едновременно 4 човека в мрежа???
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Galen

Re: Въпроси към EASports

Мнение от Galen »

Ще има ли вкарани нови стадиони?
Ще има ли вкарани нови национални отбори?
Ще може ли да направите публиката да хвърля ленти и димки?(ако не може тази фифа ще може ли по нататък)
Ще има ли зимно време в играта?
FF GoOoD

Re: Въпроси към EASports

Мнение от FF GoOoD »

Ще има ли gameplei 11vs11 или поне 2vs2 във фифа 08?
swan_3

Re: Въпроси към EASports

Мнение от swan_3 »

Значи моя въпрос е следния: Ще има ли в FIFA 08 вграден чат, примерно както на CS, с някой бутон промерно: "Y", това ще е много яко ;] .
h3aDsh07

Re: Въпроси към EASports

Мнение от h3aDsh07 »

Ще има ли Next-Gen във FIFA 08 и ако не в коя ще го видим? :devil:
el`magnifico

Re: Въпроси към EASports

Мнение от el`magnifico »

Значи първия ми въпрос е : Ще има ли Българско първенство или ако не ще има ли поне Левски и ЦСКА ?
Втория ми въпрос е : Ще има ли нови ситуации в играта ?
Третия ми и последен въпрос е : Ще има ли наистина режим на игра "Be A Pro" в който трябва да играеш само с един човек от отбора си и другите да се водят по играта ти ?
това са моите въпроси :)
swan_3

Re: Въпроси към EASports

Мнение от swan_3 »

el`magnifico написа:Значи първия ми въпрос е : Ще има ли Българско първенство или ако не ще има ли поне Левски и ЦСКА ?
Втория ми въпрос е : Ще има ли нови ситуации в играта ?
Третия ми и последен въпрос е : Ще има ли наистина режим на игра "Be A Pro" в който трябва да играеш само с един човек от отбора си и другите да се водят по играта ти ?
това са моите въпроси :)
Тва последното по-добре да го няма в никоя FIFA да ми играят 22 човека... помислете малко, всички трябва да са лан ?!
Montana

Re: Въпроси към EASports

Мнение от Montana »

@el`magnifico в пулсар има новина за Левски в фифа от 20.03 тая година.Можеш да я прочетеш Тук (2-рата новина)
@swan_3 явно имаш предвид мултиплейър.Найстина идеята за чат ми допада и на мен,понеже не може човек да отиде до wc и другият играч не знае какво става.
п.с. Дано БФЛ избере повече въпроси които ще питат ЕА,защото е важно да знаем какво ще има и какво не.
Levski_forever

Re: Въпроси към EASports

Мнение от Levski_forever »

Писмото е вече изпратено ! :) ;)
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Въпроси към EASports

Мнение от wcwc »

Аз само да кажа, че много съм разочарован от това писмо и като цял от въпросите. Идеята е хубава, но яки се изложихме. Какви са тея въпроси ( ще има ли бълграско първеснтво) еми изчакаваме 2 месеца и ще видим ебаси. Както и 99% от въпросите. ЩЕ си отговорим сами много скоро. Виждате, че когато има нещо ново веднага го разбираме. Те на никой не казват почти нищо за дата базата вие питате дали ще има други отбори. Еми ок, ще има и какво прави. Тъпо е писмото защото е просто от любопитство. Вместо да питате нещо интересно вие задавате въпроси на които първо каквото казах много скоро ще си отговорим, второ няма да ни отговорят и да го видят и да не го видят. Интересн е въпроса дали мислят да правят рязка промя на идеята като цяло. Както от старите фифи към 2002. След това от 2004 до 2007 са почти едни и същи идеята и фифата. Дали мислят да променят нещо по значимо и мащабно. Ето в тази насока.... това е мое мнение де.
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Въпроси към EASports

Мнение от XpucTo »

wcwc е прав. Ако очаквате смислен отговор по-добре забравете. Все пак това са EA на тях не им пука за нищо и за никого, те са №1. Пък и ние не сме известни в международна сцена. Вярно е че имаме успехи в БГ но едва ли накой ни знае в чужбина или ако има такива са много малко. Лично според мен даже на най-известните отбори и модъри едва ли ще отговорят. Все пак всички знаем че ЕА не са много съгласни с модването на играта.
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Въпроси към EASports

Мнение от napster »

Вие сега да не очаквате да ви отговарят на писмата :rofl:
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: Въпроси към EASports

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Не че нещо ,но получихме един доооста интересен отговор :) Има време - ще видите за какво става въпрос.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Въпроси към EASports

Мнение от napster »

Отговорът е :
Electronic Arts Canada написа:WTF!?!? We have fans !?!? :^)
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: Въпроси към EASports

Мнение от [BFL]Mancho_United »

:D :D :D :rofl: :rofl: :rofl:
Уби рибата с това :giggle:
h3aDsh07

Re: Въпроси към EASports

Мнение от h3aDsh07 »

[BFL]Mancho_United написа::D :D :D :rofl: :rofl: :rofl:
Уби рибата с това :giggle:
:D
Заключено

Обратно към “Кош за боклуци”