Ъпдейт на патча за ФИФА 11

Тук ще събираме статистика за отборите от А и Б група.
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
deyan

Ъпдейт на патча за ФИФА 11

Мнение от deyan »

Здравейте, тъй като се ангажирах да помогна за ъпдейт на пача за ФИФА 11 с подробности за възможностите на играчите в А група, пуснах тема във Форума на ГОНГ. За съжаление за доста отбори не открих достатъчно информация и затова се обръщам и към вас.

Ще помоля запознатите фенове на всеки отбор да отговорят на следните въпроси(за Левски, ЦСКА, Литекс, Локо Сф, Локо Пд, Черноморец, Черно Море и Пирин има намерена информация и затова е добре да се наблегне на други клубове, но мнения и за тези не са излишни):

-с каква схема играе отборът?
-кои са титулярите и как са наредени в схемата?
-кои са честите смеми?
-кои са изявените футболисти на отбора?
-кои са по-слабите играчи в отбора?
-кой е капитан?
-кои футболисти изпълняват корнерите, дузпите и фаловете?
-кои футболисти играят с ляв крак?
-ако можете да дадете подробности за особено високи, ниски, кльощави или дебели футболисти?

Добре е да се уточни и по специфично позицията на футболистите, дали са крила, нападатели, офанзиви и дефанзивни халфове.

Всяка подробност за начина на игра на футболистите ще бъде добре дошла. Ако кажете, кой разчита на техника, кой на скорост или с физика, или пък е техничен и е добър и с двата крака, играе добре с глава, има поглед върху играта и дава добри пасове ще бъде добре дошло.

Както виждате са необходими сериозни познания за клубовете , мисля обаче, че има кой да даде необходимата информация.

Ще ви помоля да се спазва някаква структура в мненията за да може да се обработи информацията. Ще помоля и за активност от хората, които познават по-малките отбори с Левки, ЦСКА и Литекс и аз мисля, че мога да се справя на добро ниво, но полезни мнения са винги добре дошли.

Целта е играта с български тимове да се превърне в по-голямо удоволствие, не да се дразним защо този е направен супер силен като всъщност не го бива, докато други са подценени.

Поздрави, Мерси предваритрелно
amber
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Юни 2013 09:30

Re: Ъпдейт на патча за ФИФА 11

Мнение от amber »

very nice post

recipesny
Публикувай отговор

Обратно към “Помогни на BFL Team”