лица

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

лица

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

значи искам да попитам нещо свалих си един пач за лица и след това DkZ Studio но след като искам да пусна файла с програмата ми пише
The program cannot start.

Maybe some controls are corrupt or you have old versions.
Re-installing the program may solve the problem.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: лица

Мнение от __SaNd1__ »

LeVsKi FoReVeR написа:значи искам да попитам нещо свалих си един пач за лица и след това DkZ Studio но след като искам да пусна файла с програмата ми пише
The program cannot start.

Maybe some controls are corrupt or you have old versions.
Re-installing the program may solve the problem.
Аз имах същия проблем с DKZ Studio!Проблема се оправя по следния начин: Control Panel ---> Date,Time,Language and Regional Options ---> Regional and Language Options и на всякъде буташ на English и запаметяваш ако иска рестартиране - го рестартирваш и програмата вече ще ти тръгне без проблем!Надявам се да съм ти помогнал, Успех :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: лица

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

__SaNd1__ написа:
LeVsKi FoReVeR написа:значи искам да попитам нещо свалих си един пач за лица и след това DkZ Studio но след като искам да пусна файла с програмата ми пише
The program cannot start.

Maybe some controls are corrupt or you have old versions.
Re-installing the program may solve the problem.
Аз имах същия проблем с DKZ Studio!Проблема се оправя по следния начин: Control Panel ---> Date,Time,Language and Regional Options ---> Regional and Language Options и на всякъде буташ на English и запаметяваш ако иска рестартиране - го рестартирваш и програмата вече ще ти тръгне без проблем!Надявам се да съм ти помогнал, Успех :hi:
е да ама ми иска диск на windows а след това пише инсталиращата не може да инсталира
избраната националност.Обърнете се към системния ви администратор
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 6”