bulgarian-football.com | bgclubs.eu | BGSupporters.net | pi4e.com | Levski Sofia | Dropbox | eRepublik

Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнениеот L3vSkAr » 10 Окт 2007 23:17

НиКи написа:ДАААААААААААААААААААААААА за кой ли път го казвам :)

Ами сори не съм разбрал, :blush: но вече със сигурност ПЕС минава фифа във всяко едно отношение. Само дано има и повече лицензи и ще е супер :)
L3vSkAr

Мнениеот AntrAcsA » 11 Окт 2007 12:42

CSKARA написа:
AntrAcsA написа:
AntrAcsA написа:Първоначално си мислех ,слуховете , които бяха тръгнали , че ще имаме нови лиги са просто един fake , а и това почна да се лансира във форумите за ПЕС , но тази снимка ми върна надеждата :)
Изображение :D

http://www.konami.jp/we/we2008/images/license_logo.gif

И аз незнам вече на какво да вярвам на това или на онези снимки дето гледах

Ами няма да има нови лиги !! ще са си старите !!
Изображение
Изображение
Аватар
AntrAcsA
BFL Team™

Мнениеот AntrAcsA » 11 Окт 2007 12:43

L3vSkAr написа:
НиКи написа:ДАААААААААААААААААААААААА за кой ли път го казвам :)

Ами сори не съм разбрал, :blush: но вече със сигурност ПЕС минава фифа във всяко едно отношение. Само дано има и повече лицензи и ще е супер :)

Ща има всички отбори и играчи , за това има Хакери , които ще пуснат ОФ !! Стига с тия лицензи ...
Изображение
Изображение
Аватар
AntrAcsA
BFL Team™

Мнениеот IvanMladenov » 11 Окт 2007 14:10

CSKARA написа:
AntrAcsA написа:
AntrAcsA написа:Първоначално си мислех ,слуховете , които бяха тръгнали , че ще имаме нови лиги са просто един fake , а и това почна да се лансира във форумите за ПЕС , но тази снимка ми върна надеждата :)
Изображение :D

http://www.konami.jp/we/we2008/images/license_logo.gif

И аз незнам вече на какво да вярвам на това или на онези снимки дето гледах

глууупости, в сайтовете на игрите абсолютно винаги освен лицензираните лиги се слагат и снимки на лицензираните отбори... във случая става дума за австралия, аржентина, холандия и т.н. Ще видите сами ;)
Пък и няма никакъв смисъл да слагат картинка че са лицензирали ередевизията (холандското) и после по-нататък пак холандското, но с емблемата на националите :D:D:D
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™

Мнениеот petrov1991 » 11 Окт 2007 19:14

Ща има всички отбори и играчи , за това има Хакери , които ще пуснат ОФ !! Стига с тия лицензи ...[/quote]

Да, всяка година съм с ОФ
petrov1991

Мнениеот CSKARA » 12 Окт 2007 19:01

petrov1991 написа:Ща има всички отбори и играчи , за това има Хакери , които ще пуснат ОФ !! Стига с тия лицензи ...

Да, всяка година съм с ОФ[/quote]

Да бе
CSKARA

Мнениеот h3aDsh07 » 12 Окт 2007 21:21

кажете ми кога ще я има по торентите :P
h3aDsh07

Мнениеот НиКи » 12 Окт 2007 21:23

откъде да ти кажеме да не сме врачки :rofl: АНТРАКСА ГО Е КАЗАЛ - ОФИЦИАЛНО 26 ОКТОМВРИ!!! Проверявай няколко дни по рано по тракерите и ако излезе ше чуеш ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи

Мнениеот L3vSkAr » 12 Окт 2007 21:36

Дано цялата игра да е по трудна щото на демото на "top player" като тръгна с един футболист и ги минавам всичките и вкарвам гол :rofl: А да не говорим като излезна сам срещу вратаря е невъзможно да пропусна и също като бия удар дори и докрай да съм натиснал копчето топката почти винаги е във вратата :o На пес6 не беше така :^) И като цяло играта е прекалено бърза!
L3vSkAr

Мнениеот belerefon » 13 Окт 2007 11:44

L3vSkAr написа:Дано цялата игра да е по трудна щото на демото на "top player" като тръгна с един футболист и ги минавам всичките и вкарвам гол :rofl: А да не говорим като излезна сам срещу вратаря е невъзможно да пропусна и също като бия удар дори и докрай да съм натиснал копчето топката почти винаги е във вратата :o На пес6 не беше така :^) И като цяло играта е прекалено бърза!

И аз съм на същото мнение,дори бих добавил да пооправят вратарите,защото се нагледах на сме6ни голове :@ :envy:
belerefon

Мнениеот petrov1991 » 13 Окт 2007 12:51

Винаги в ПЕС shopa има допълнително ниво на трудност :)
petrov1991

Мнениеот НиКи » 13 Окт 2007 13:15

нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи

Мнениеот belerefon » 13 Окт 2007 13:46

НиКи написа:нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)

:blush: прав си :blush:
belerefon

Мнениеот AntrAcsA » 13 Окт 2007 14:43

belerefon написа:
НиКи написа:нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)

:rofl: :rofl: :rofl: Напротив... това са пълни глупости.. дали е High или Low графиката няма абсолютно никакво значение за геймплея.. стават не чувано смешни голове в новия ПЕС, точно както въе ФИФА ,вратарите са ужасни ....
Изображение
Изображение
Аватар
AntrAcsA
BFL Team™

Мнениеот L3vSkAr » 13 Окт 2007 15:31

AntrAcsA написа:
belerefon написа:

:rofl: :rofl: :rofl: Напротив... това са пълни глупости.. дали е High или Low графиката няма абсолютно никакво значение за геймплея.. стават не чувано смешни голове в новия ПЕС, точно както въе ФИФА ,вратарите са ужасни ....

Така е. Аз лично съм доста разочарован от демото, дано цялата игра да е по-различна. Според мен стария геймплей беше по-добър :wasntme:
L3vSkAr

Мнениеот MrDeqn » 13 Окт 2007 16:17

Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.
MrDeqn

Мнениеот IvanMladenov » 13 Окт 2007 16:36

MrDeqn написа:Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.

това е защото:
1) всички играят на regular или надолу, където наистина вратарите са скапани
2) защото на асен винаги ПЕС му е бил адски лесен и затова е недоволен :D
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™

Мнениеот MrDeqn » 13 Окт 2007 16:49

IvanMladenov написа:
MrDeqn написа:Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.

това е защото:

Епа аз играем на регулар па са ми добре...
MrDeqn

Мнениеот IvanMladenov » 13 Окт 2007 16:50

Naycho_Naychev написа:Някой ще ми каже ли дали PES7 ще ми върви нормално на: 2800+ Семпрон, 512 Мб рам ДДР 166 Мхз, видео- нещо със 128 МБ, ддр 2 или 3 (още не съм го купил)

Защото с тези показатели (само че с вградено видео) ПЕС 4 ми върви с 5 до 12 кадъра в секунда на 800х600 ;(
ПЕС 5 - с 10 кадъра, а ПЕС6- с 4-5 кадъра :giggle:

ако не купиш видео скоро няма да ти тръгне, ако купиш видео със 128 видео не очаквай забележителности... стария ми компютър беше почти същия едвам вървеше с 15 кадъра на минимални...
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™

Мнениеот L3vSkAr » 13 Окт 2007 18:00

MrDeqn написа:
IvanMladenov написа:

това е защото:

Епа аз играем на регулар па са ми добре...

А пък аз играя на топ плейър и е супер лесно... Всеки удар е във вратата и не могат да ми вземат топката. Иначе ми е на медиум
L3vSkAr

ПредишнаСледваща

Назад към Pro Evolution Soccer 2008