PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от MoNteSo »

IvanMladenov написа:
MoNteSo написа:Абе някой успя ли да разбере кой е шибаният бутон за чата в играта ?
Писна ми да излизам до скайпа само :S :|
бутона, за да го включиш чата, най-добре с джойстик става, десния аналов стик, вместо да го въртиш го натискаш, или от settings.exe си слагаш бутон за R или R със стрелка нагоре, едно от двете е ;)
бтв аре едно мулти с тебе :)
Съгласен съм :)
Пиши ми на скайп monteso_pes(ако вече те нямам в скайпа де) и ще направиме ;)
Тъкмо ще пробвам бутона на чата ;)
werew

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от werew »

Който изка да играем :niky013
levski_vasko

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от levski_vasko »

а ако аз съм с пач,а другия не е,има ли проблем :|
karamelcho
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Яну 2008 19:09
Обратна връзка:

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от karamelcho »

levski_vasko написа:а ако аз съм с пач,а другия не е,има ли проблем :|
не
Изображение
**********************************************************************
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от IvanMladenov »

нещо много странно се случва докато се опитваме да играем с Ники. Даже следях пинг-а. Свързали сме се с хамачи, стабилен пинг, около 30-40 ms, и като влезем в играта, пак е толкова, избираме отбори, зарежда, докато зарежда стига 300-400 ms, почва мача, преди да биеме център изведнъж пинга спира.... :@
с няколко човека вече играя без проблем, но с него няма оправия...
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от AntrAcsA »

Според мен те първа ще излязат пачове подобни на този ;) Просто трябва да се следи !!!
Този явно става но.. има доста недостатаци .
С тази програма съм пробвал само с 3 човека но и с 3-та не успяхме да играем
Ganchev21

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от Ganchev21 »

Със сигорност ще излязат па4ове за Online,поне аз се надявам де :)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от IvanMladenov »

само да ви кажа, че самите КОНАМИ, оставяйки си ръцете, създадоха хак за онлайн играта, ама още няма да ви казвам какъв е... Ganchev21 знае за какво става дума :D
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от AntrAcsA »

Значи !! Познавам човек , който е близък до създателя на тази програма !! Обесних му , че имаме проблеми с нея .Той ми каза , че ако се спазва всичко точно няма да има проблеми и ми даде пълен ПАК със програми нужни за тази цел и опътване !!
Така , че ще го споделя с вас !

PES 2008 Online Pack
Изображение

1. Инсталирате официалния пач на Конами 1.20
2. Слагате крака от Пака в директорията на играта !
3. СВАЛЯТЕ ХАМАЧИ : (има го в пака, най - новата версия , намерих и key )
Когато го инсталирате, изберте "disable vulnerable services" когато ви пита за инсталация на защитата (нещо такова). Сега пуснете хамачи, изберете големия бутон. Пишете ник, и ИП адреса ви се появява отдолу (напр. 5.36.136.1)
4. Не съм на 100 % сигурен , че има някаква разлика дали файловете от PesmagazineOnline08 ще са в тази папка или в директорията на играта , но там стартирате " Run Me First!!!!!!! " накрая ви пита дали сте сигурени , че искате да направите тези корекции ... забелязах че като дам YES се включва Firewall !! Незнам дали така трябва да е но ако дадеш " No " това обезсмисля " Run Me First!!!!!!!.ехе " А и този пич нищо не ми каза за Firewall , но все пак си го имайте в предвид.
5. Пускате PESMagazine , Пишете ИП на приятели, с които играете, и се кънектвате по познатия ви начин . Самото кънектване ще е факт само ако почне обратно броена на прозореца , който е ще се появи след като изберете " Host " или " Client " и след това 10 секундно броене се минимизира .
После пускате ПЕСа, отивате в Онлайн и избирате сървър или клиент за юзърнайм и играете

В самия ПАК има туториал но човека , който го е писал е Харватин , ама пак се разбира от части .
... и те така !
Е успех ;)
10x Kris !!
Bati_Niki

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от Bati_Niki »

който е опитвал как е играта като при пес 4 ли е последно? Примерно този който не е хост му лаги адски? Много ми се играе но нямам нерви да играя на лаг... за това станало ли е при някой от вас горе долу нормално, че да знам да си го слагам? :happy:
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от NaFteX »

Bati_Niki написа:който е опитвал как е играта като при пес 4 ли е последно? Примерно този който не е хост му лаги адски? Много ми се играе но нямам нерви да играя на лаг... за това станало ли е при някой от вас горе долу нормално, че да знам да си го слагам? :happy:
Става.Снощи играх с werew и вървеше добре.Само на моменти насичаше леко но се траеше.Според мен зависи от хоста дали има хубав нет
Изображение
Bati_Niki

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от Bati_Niki »

ОХА супер ЗНАЕТЕ КАКВО ЗНАЧИ ТОВА НАЛИ :party: :clap: СКОРО МОЖЕ ДА НАПРАВИМ ТУРНИР ПО ПЕС по НЕТА :party: :wasntme: :happy: :P :D
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от NaFteX »

Bati_Niki написа:ОХА супер ЗНАЕТЕ КАКВО ЗНАЧИ ТОВА НАЛИ :party: :clap: СКОРО МОЖЕ ДА НАПРАВИМ ТУРНИР ПО ПЕС по НЕТА :party: :wasntme: :happy: :P :D
Утре ще пускаме турнир в F-G Форума http://football-games.bfl-team.com/index.php
Изображение
Ronaldinho10

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от Ronaldinho10 »

аз досега нямам проблеми супер е
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от MoNteSo »

Абе да ви питам първият път когато тръгнах да играя онлайн ПЕС, без да искам избрах за ниво на трудност на играта Beginner и сега всеки мач в който хоствам е на това ниво, как мога да го оправя ? И как да направя след продълженията да се играят дузпи ?

п.с. когато правя стая не ми дава да променя нивото на трудност на мача.
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от IvanMladenov »

NaFteX написа:
Bati_Niki написа:ОХА супер ЗНАЕТЕ КАКВО ЗНАЧИ ТОВА НАЛИ :party: :clap: СКОРО МОЖЕ ДА НАПРАВИМ ТУРНИР ПО ПЕС по НЕТА :party: :wasntme: :happy: :P :D
Утре ще пускаме турнир в F-G Форума http://football-games.bfl-team.com/index.php
вие хубаво го пуснахте, ама земи го отключи за да се запиша....
Иначе скайпа ми е traxosavar, а отбора с който искам да играя е Милан ;) Ае вкарвай ме
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от MoNteSo »

IvanMladenov написа:
NaFteX написа:
Bati_Niki написа:ОХА супер ЗНАЕТЕ КАКВО ЗНАЧИ ТОВА НАЛИ :party: :clap: СКОРО МОЖЕ ДА НАПРАВИМ ТУРНИР ПО ПЕС по НЕТА :party: :wasntme: :happy: :P :D
Утре ще пускаме турнир в F-G Форума http://football-games.bfl-team.com/index.php
вие хубаво го пуснахте, ама земи го отключи за да се запиша....
Иначе скайпа ми е traxosavar, а отбора с който искам да играя е Милан ;) Ае вкарвай ме
До колкото разбрах от 9 часа е записването :^)
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от NaFteX »

Записването е утре от 9 часа вечерта !!
Изображение
Jesus0fSuburbia

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от Jesus0fSuburbia »

Абе на ПЕС 6 може ли да се играе мулти бе? Аз по принцип ПЕС не играя, но сега играх новата понеже нали вече има мултиплейър и аз само мулти играя, затова цъкам ФИФА разбраш ли. И тей де :) на старата има ли?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Мнение от maniakapetko »

Jesus0fSuburbia написа:Абе на ПЕС 6 може ли да се играе мулти бе? Аз по принцип ПЕС не играя, но сега играх новата понеже нали вече има мултиплейър и аз само мулти играя, затова цъкам ФИФА разбраш ли. И тей де :) на старата има ли?
Да и то доста по-добро мулти.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2008”