Вашите кариери!

Всичко свързано с FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Вашите кариери!

Мнение от wcwc »

И така FIFA 2007 след месец вече ще е история. Никой няма да е играе, всеки ще я изтрие и махне от компютара си.... Толкова много радост и ще я загърбим просто ей така... Нека всеки, които е играл кариера на FIFA и има какво да покаже да сподели. Нещо с което се горедее, някой дриим тим, нещо впчатляващо. Аз ще ви дам кадри и моменти от една от поредните ми кариери на фифата. 4та или 5та поне... :)

Почнах преди два месеца някъде с Олимпик Марсилия, изкарах няколко години там, сега съм в Rochdale F.C.

Долу ще ви дам снимки от последния ми сезон в Рочдейл... :) От втора лика, до първа, чемпиншиш, след това премиер. Печелил съм всички купи възможни... Знаете, че това не е особено трудно, но за мен би било интересно да видя как другите са подходили с отборите с които са започнали...

И така ето една снимка - http://store2.data.bg/wcwc/FIFA%202007% ... G_0545.JPG
Това е победата ми над Пул с 0:5 в последния кръг. Трябваше ми победа с минимум 3 гола разлика, за да стана Шампион. Направо ги разпилях. :) И успях да изпреваря Тотнъм - http://store2.data.bg/wcwc/FIFA%202007% ... G_0543.JPG ; http://store2.data.bg/wcwc/FIFA%202007%20-%20C/ ;

Разбира се този 4-товизионен отбор има много скормен бюджет. Но от тук от там, успях да го направя наистина "гранд" в европейския футбол.... :) :) :) Горд съм с придобивки като Траоре, Омар Браво, Рейес... Имам невероятни младежи с по 50 - 60 скилл, но наистина играят много добре.
Както ви казах преди бях с отбора на Олимпик, но там просто късах всичко по пътя си. Привлекох в отбора играчи като Сисоко, Рейна, Сисиньо, Киву, Кристиано Роналдо, Лука Тони, Бенан, Бербатов, + Сисе, Рибери... наистина дриим тим. Разбира се тези играчи ги привличах в продължение на 5 - 6 години. В директорията ми wcwc.data.bg има и две филмчета с още инфо ако има много любопитни. Това е от мен.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Вашите кариери!

Мнение от rap17ka7a »

Аз лично имам повече успехи онлайн но няма да забравя играх един от последните си сезони с Барса мисля че беше предпоследния и за цял сезон имах само 3 допуснати гола в моята врата само победи без нито равен изи загуба и само 3 допуснати гола ако намеря скрийна ще го постна... иначе съм я връткал 2 пъти един път от край до край с ЦСКА и един път почнах с Барса минах през Марсилия Щутгард,Шалке04 за по 2 сезона след това отидох в Ливърпул за 3 сезона и последния тим преди да отида отново в Барса беше Олимпик Лион бяха в голяма криза и за 2 сезона постигнах всичко с тях и след това си отидох в Барса където си довършех кариерата
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
kop4eto

Re: Вашите кариери!

Мнение от kop4eto »

АЗ ТРЪГНАХ ДА ИЗДИГАМ НОТИНГАМ И ВЗЕХ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ ТРОФЕИ В ПЪРВАТА ГОДИНА, СЕГА ЩЕ ПРОДЪЛЖА...И ЛОКО ПД СЪМ СЕ ЗАХВАНАЛ АМА ЗА НЕГО ПОСЛЕ
Bistrashki

Re: Вашите кариери!

Мнение от Bistrashki »

Изображение

Ето това е може би най-добрият ми отбор ! Тук мисля че е през 2021год. :D
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2007”