Mancho_United thread

Всичко свързано с FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
[BFL]Mancho_United

Mancho_United thread

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Знамена,миниекипи,минилица,бутонки,топки и други неща направени от мен ще можете да видите тук,и ако ви харесат да си ги свалите (ще давам линкчета за всичко) ;)

Започвам със знамена на Манчестър Юнайтед:

Изображение

DOWNLOAD
d1VaKa

Re: Mancho_United thread

Мнение от d1VaKa »

Имаш грешка в един от флаговете , но ще е най-интересно сам да я откриеш . Един от флаговете с знамето на Англия е !
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Mancho_United thread

Мнение от vili4kata »

Това като инсталационен файл ли е или трябва да ги добавям с някаква програма и ако е инсталационен съвместим ли е с БФЛ-то?
Gosh0

Re: Mancho_United thread

Мнение от Gosh0 »

vili4kata написа: Това като инсталационен файл ли е или трябва да ги добавям с някаква програма и ако е инсталационен съвместим ли е с БФЛ-то?
мисля че се импортваха с Flag Working ;)
[BFL]Mancho_United

Re: Mancho_United thread

Мнение от [BFL]Mancho_United »

d1VaKa написа:Имаш грешка в един от флаговете , но ще е най-интересно сам да я откриеш . Един от флаговете с знамето на Англия е !
най-долу в ляво ,който е ? еми просто неможах да намеря хубава снимка и затова предполагам,че за него става въпрос . Ако някой ми намери хубави снимки както на Манчестър ,така и на други отбори нека ги сложи тук в 1 поуст и аз ще направя знамена :)
d1VaKa

Re: Mancho_United thread

Мнение от d1VaKa »

Точно той , но не е от снимката , ами си сложил май Outer Glow защото дявола и буквите "сияят"
[BFL]Mancho_United

Re: Mancho_United thread

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Ха :D Ма те "сият" ,защото съм сложил Outer Glow на логото на Юнайтед бре ;) Свали си го и виж,че иначе не е така :) Аз си мислих,че съм направил няква друга грешка ,щото снимката беше 130х130 пиксела ;)
d1VaKa

Re: Mancho_United thread

Мнение от d1VaKa »

Свалих ги , пак си сияят . Не е заради тва дето викаш . Там ти е грешката
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Mancho_United thread

Мнение от AntrAcsA »

d1VaKa написа:Свалих ги , пак си сияят . Не е заради тва дето викаш . Там ти е грешката
Не разбирам, кво толкова си се загрижил за знамената на БФЛ :^) все едно намен да ми пука за БОПеца и неговите знамена... престани да се мазниш и да се праиш на пекан шото не си... ходи се занимавай с няква друга раута например да правиш Copy от сайта на ФИФА08.БФЛ-Тим и Paste в твоя смесен сайт . След всичката помия която изля по адрес на БФЛ не разбираш ли ,че не си желан тук !!!
[BFL]Mancho_United

Re: Mancho_United thread

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Дам сега го забелязах :) Прав си ,но това се забелязва трудно,а моге да зема да го ползвам като ефект на знамената,тъй като така ще изглеждат още по истински на ФИФА-та :)

едит: и между другото приемам заявки - ако някой иска знамена на някой отбор мога да направя такива ;)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Mancho_United thread

Мнение от to6kobg »

Ми ако може да направиш на Ботев Пловдив!Както и на всички отбори от ПЛОВДИВ!
Изображение
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: Mancho_United thread

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Имам направени по 5 :) Ще направя още по 2-3 и ще пусна пак :)
fernando_gago

Re: Mancho_United thread

Мнение от fernando_gago »

Знамената на ZhivkoBGR са доста по-добри :)
[BFL]Mancho_United

Re: Mancho_United thread

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Не отричам :) Той е от бая време в тази област ;) Пък и за GFX пробвах да сменя моя стил и се надявам да са ви харесали ;)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2007”