Въпрос и проблем относно левълите на играчите и тимовете

Всичко свързано с FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Rooster1912

Въпрос и проблем относно левълите на играчите и тимовете

Мнение от Rooster1912 »

Значи проблемът е следния-Започнах да цъкам с отбор от най-долните конференции на Англия-Херефорд.Преди тва бях направил 10-на сезона с Норич.Мисълта ми е следната-когато играех с Норич,всеки играч от всеки един отбор,както и всеки отбор имаше левъли,които определяха качеството им и стойността на която беше показвана като кликнеш върху всеки профила на всеки един обор или футболист.Като започнах с Херефорд тези левъли просто липсваха като информация и аз си помислих,че може би липсват поради факта ,че отборът е аматьорски от най-ниската дивизия и си мислех,че като се изкача в професионалния футбол,те ще се появят.Да...ама не.Качих Херефорд във Висшата лига на Англия ,но тази информация за левълите така и не се появява(както за моя отбор-играчи,така и за всички останали.Може ли да помогнете?Има ли някакви настройки-какво трябва да направя за да се появят тези левъли.Помогнете-защото е супер шибано като търся на пазара играчи и не мога да придобия реална представа за качествата им и трябва да ги сравнявам един по един,което е адски неприятно и бавно...Благодаря ви предварително!!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2008”