Супер гадно!!

Всичко свързано с FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
TottenhamHSprs

Супер гадно!!

Мнение от TottenhamHSprs »

Когато се пуснах с отбор играя 2 месеца(игрови) и играта се изключва сама :o :o :^) :^) После си включвам сейв-а и продължавам да играя и след още няколко дена пак се изключва :shake: :shake: :shake: за първи път ми става така :| :| Някой знае ли как може да се оправи :?: :?: :?: , защото така не може да се играе :(
П.П: това става с пачнатата игра :thinking:
mechka

Re: Супер гадно!!

Мнение от mechka »

Играта иска поне 1Гб суап място което по дефалт ти е на C:-то
Поне при мен тва беше проблема, така че разчисти поне 1Гб място за суап пък дано стане.
TottenhamHSprs

Re: Супер гадно!!

Мнение от TottenhamHSprs »

А как се разчиства :wasntme: :happy: и какво точно е суап :?
Dekov

Re: Супер гадно!!

Мнение от Dekov »

Изтрий си аутосеифовете щото са по 50 мегабайта суап е свободно пространство поне така мисля :)
mechka

Re: Супер гадно!!

Мнение от mechka »

Проблема е оправен с новия patch#2a http://www.newtorrents.info/down.php?id=35978

Уф пробвах го- по добре ма пак изхвърля... :@
Изобщо имам чувството че са пуснали играта на пазара не бета ми направо зета версия... :envy:
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Супер гадно!!

Мнение от ochko »

Симулирай 1 седмица /в периода в който ти забива играта/ и ще се оправи. Аз отначало имах такъв проблем, вече съм 2017 година и никога не ми се случва, предполагам защото повечето от играчите са пенсионирани, а новите са генерирани от играта и не може да дават бъгове. ;) Успех.



П.П.
С ЦСКА съм 2017 година, страшна кариера имам. Просто уникално добре развит отбор. Печели всичко наред, 11-те ми титуляри в ЦСКА са титуляри в националния. България е Европейски и световен шампион :D . Лудо, ама зарибява.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Супер гадно!!

Мнение от kyynadd »

Цецо дай да видим малко сними и тн. Макар че не се интересувам от Фифа Мениджър винаги са ми били интересни твоите кариери. :)
TottenhamHSprs

Re: Супер гадно!!

Мнение от TottenhamHSprs »

Добър съвет :yes: , но отдавна изтрих Фифата , заради проблема :shake: (сигурно пак ще си я кача :P )
mechka

Re: Супер гадно!!

Мнение от mechka »

Според мен проблема с изхвърлянето от играта е причинен от една програма която уж тряя да пази Windows като спира зловредни процеси, но явно си сече наред и спира квото и падне (става въпрос за Dr Watson Debuger). За да укажете на тъпата програма да не ви бара играта направете следното - десен бутон на My Computer->Properties->Разширени->Производителност->Настройки->Предотвратяване на изпълнението на данни - тука има два радиобутона цъкате на долния->Добави - и посочвате ехе-то на играта->Приложи и сте готови.
Бозата съм е побългарил но мисля че няма да ви е трудно да се ориентирате.
IRCPoliceman

Re: Супер гадно!!

Мнение от IRCPoliceman »

НЕ СЛАГАЙТЕ ПАЧОВЕ И ЩЕ РАБОТИ ДОБРЕ!!!
cavenaghi

Re: Супер гадно!!

Мнение от cavenaghi »

abe probvah vsi4ki teq raboti deto gi kazvate i pak me izhvarlq s simulaciqta s my computer-prop i t.n nqma li nqkav dr na4in 4e mn mi se igrae pak sled 2 meseca i mi zabiva.
Orlin

Re: Супер гадно!!

Мнение от Orlin »

Проблема е от новите пачове и No CD крака.
Има някакъв чек всеки петък и изхвърля, ако не сте с оригинално CD и ако позлвате NO CD крак.
Аз открих решение :)))


Свалете това:
http://www.torrentz.com/b1c89892fdd0d34 ... 6d3355756b

Вътре има няколко файла:

Демон 4.06 - ако сте с по-нова версия, махнете я и сложете 4.06
SPTDinst-v155-x86.rar - това трябва да го инсталирате и то обновява СПТД драйвера на демона.
YASU_1-3-7070.rar това трябва да го разархивирате в диркеторията на демона и да го пуснете, като трябва да активирате само Securom прикриването и да пуснете прикриване "Cloacking"
Остава само да маунтнете с демона мини имиджа MANAGER08 Mini Image.rar (вътре има мдф и мдс файл) и сте готови за игра на Фифа мениджър без да ви изхвърля :))

Надявам се да работи. При мен работи без проблем.
Beroe

Re: Супер гадно!!

Мнение от Beroe »

как мога да си сложа пач на манаджера щото като искам да го инстална ми дава че не сам инсталирал играта
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2008”