Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Всичко свързано с FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
DMrazBG

Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от DMrazBG »

Здравейте!
От скоро време играя тази игра и се натъкнах на проблем, който сам не бих могъл да разреша. Закупих двама български играчи, които вече няколко игрови седмици ми стоят в червен цвят /без да са кантузени/ и нямам възможност да ги използвам в стартов тим. Ще Ви бъда изключително благодарен ако ми дадете съвет!
По-долу съм приложил изглед на ситуацията!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
DMrazBG

Re: Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от DMrazBG »

Ето това е предоставеното инфо на играча!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
fan_man

Re: Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от fan_man »

vij ili v kraq na sezona,ili v sledva6tiq transferen period ve4e 6e moje6 da gi izpolzva6,6toto o6te ne sa polu4ili licenz i pozvolenie za rabota ot biv6iq si klub,za6toto e takava klauzata na dogovora mu(ne sam siguren,no mai e taka)Nadqvam se 4e pomognah ;)
o_yankov

Re: Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от o_yankov »

И аз имам един въпрос,който мога да определя като сериозен проблем :) .Като намеря някой играч от search менюто,в повечето случай левелите не са им реални-знаете ли как да изпратя скаут,който да ги наблюдава и да ми даде актуална информация за тях преди да ги закупя?Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от НиКи »

фен мен - кирилица ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Dekov

Re: Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от Dekov »

DMrazBG написа:Здравейте!
От скоро време играя тази игра и се натъкнах на проблем, който сам не бих могъл да разреша. Закупих двама български играчи, които вече няколко игрови седмици ми стоят в червен цвят /без да са кантузени/ и нямам възможност да ги използвам в стартов тим. Ще Ви бъда изключително благодарен ако ми дадете съвет!
По-долу съм приложил изглед на ситуацията!
така са защото чакат да им се даде работна виза за англия тжа трае някаде от 3 до 4 седмици :)
IRCPoliceman

Re: Сериозен проблем с новозакупени изграчи

Мнение от IRCPoliceman »

Dekov написа:
DMrazBG написа:Здравейте!
От скоро време играя тази игра и се натъкнах на проблем, който сам не бих могъл да разреша. Закупих двама български играчи, които вече няколко игрови седмици ми стоят в червен цвят /без да са кантузени/ и нямам възможност да ги използвам в стартов тим. Ще Ви бъда изключително благодарен ако ми дадете съвет!
По-долу съм приложил изглед на ситуацията!
така са защото чакат да им се даде работна виза за англия тжа трае някаде от 3 до 4 седмици :)
ХАХАХАХАХАХАХАХАХА! Ти в посолството ли бачкаш бе! Виза за Англия!?! Това е така, защото преди да започнеш първенството има момент в който ти дава да регистрираш играчите с които ще играеш в първенството и в интернационалните турнири. Ако финализираш трянсфера на даден играч след тази дата не можеш да го регистрираш за игра и затова ти е в червено. След това можеш да ги регистрираш на полусезона(ако има такъв) или в началото на шампионата следващата година! Надявам се че ти стана ясно!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2008”