BFL FIFA Manager 2008

Всичко за BFL FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
nightkiller

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от nightkiller »

Няма кво да ги упреквате хората!Като искате да играете БГ си го направете сам!

Аз тва правя видях че на нямат възможност хората и вече 4 дена се занимавам с това направил съм всички отбори играчи и инфо за отборите на А и двете Б групи...ся почвам В групите допълнителните отбори и свободните агенти!После ще се заема със снимките на играчите и емблемите и тва ще е!Благодаря за инфото как се правят емблемите и снимките на играчите!Естествено не всичко може да е перфектно защото инфото за повечето отбори или е оскъдно или старо затва няма да е перфектно направено БГ първенството но поне ще си цъкам с удоволствие щот знам че е аз съм го правил!
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Vencoi »

nightkiller написа:Няма кво да ги упреквате хората!Като искате да играете БГ си го направете сам!

Аз тва правя видях че на нямат възможност хората и вече 4 дена се занимавам с това направил съм всички отбори играчи и инфо за отборите на А и двете Б групи...ся почвам В групите допълнителните отбори и свободните агенти!После ще се заема със снимките на играчите и емблемите и тва ще е!Благодаря за инфото как се правят емблемите и снимките на играчите!Естествено не всичко може да е перфектно защото инфото за повечето отбори или е оскъдно или старо затва няма да е перфектно направено БГ първенството но поне ще си цъкам с удоволствие щот знам че е аз съм го правил!
като направиш нещо завършено даи линк да видим как си се справил
може догодина да влезнеш в отбора и да те "плюят" и тебе :)
Hrischo

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Hrischo »

Абе NeatoN, ти не престана да мрънкаш бе пикльо нещастен! Смръдльо такъв, като искаш толкова патч, земи си го направи сам! Руснаците правят некъв боклук и дума не смеят да им кажат :@ А лайнари като тебе даже и ше обиждат! Аре гълтай си плюнката и си затваряй джуката!
(Извинявам се ако съм засегнал някой от екипа)
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от bor_don »

Събрахте ли екип вече? :D
Аз между другото си направих нещо като пач - А и 2те Б групи, без много данни и подробности, само основните неща. Има един проблем обаче - не знам как да ги вкарам в играта, нали дава онова playable countries ама там няма България. И други хора бяха писали такова нещо, но нямаше отговор, та сега и аз питам - може ли да се оправи?
terao_pinheiro76

Ре: БФЛ ФИФА Манагер 2008

Мнение от terao_pinheiro76 »

Хора какво става с този пач,месеци наред гледам във форума и все нищо ново.
Чудя се дали ще излиза пач или не,предполагам не съм единствен.
Моля поне хората който се заемат с пача да дадът някаква информация как да си направим българското първенство активно за играта,мисля,че поне това не е трудно.
Все пак ще направите много хора щастливи не само мен. :)
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от bor_don »

та сега мога ли да си вкарам първенството във фифата, някой гледа ли го тоя форум?
DoMiNaToR

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от DoMiNaToR »

Всъщност, би ли казал как се теглят? :(
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2008”