Руска Премиер Лига за ФИФА

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
vancha

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от vancha »

==================
SV3NC3 ,тоя руски пач дет си го намерил няма да има нищо общо с истинският (http://fifasoccer.ru/)-само там са били най яките руски пачове!


ИНАЧЕ ТИ ЗНАЕШ ЧЕ СЕ ГОРДЕЕМ С ВАС!
ЗАЩОТО РУСНАК БГ ЛИГА НЕ ПРАВИ! :rofl:
vancha

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от vancha »

XpucTo написа:
_GAGATA_ написа:Само за една "А" група от 16 отбора не са свършили кой знае какво.Инсталирах го и сега ще го трия.Няма нито един стадион ама нито един.Играчите имат хубави снимки в менюто, но приказките че имат реални лица са измишльотина.Цветан Генков е направен с брада и коса неотговаряща на истината като изглежда все едно е на 40 години!?! Останалото е ясно направили са екипи миниекипи и точните състави.Много грозно впечатление ми направи че играчите от руското първенство са писани изцяло с големи букви.Все едно са най-големите бате заеби.Целият патч и менютата в играта стават на руски което е отвратително поне за мен.
Въпроса за цялата тема беше точно това. Те са 80 пъти повече от нас, а не могат/не искат да направят това което ние правим
================================================================
извинявай но ако на Българите(вас) не плащат за пачове то кой руснак ще тръгне да плаща на тия хора дето правят РПЛ :giggle: ТЕ РУСИЯ НЕ МОГАТ ДА СИ РЕШАТ ЕКОНОМИЧЕСКИТЕ ПРОБЛЕМИ! И НЕ САМО ТОВА! :wasntme:
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от ochko »

А ние Убразованието.
Galen

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от Galen »

Ще ви кажа само едно нещо "Радвайте се че в България има такива професионалисти които са 100пъти по добри от другите европейски" и за нас правят най-хубавия пач в цяла Европа и вие пак не сте доволни.На какво прилича това?!
vancha

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от vancha »

ochko написа:А ние Убразованието.

извинявай,но ако имаш предвид мен,това не удря до смях,защото живея в Русия 7 години,
и между другото е много трудно да виждаш родината си едва 2 месеца (лятото) !
И ако мислите че в Русия живот се живее то грешите фатално!
Поне руснаците уважават братята православни!
vancha

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от vancha »

Galen написа:Ще ви кажа само едно нещо "Радвайте се че в България има такива професионалисти които са 100пъти по добри от другите европейски" и за нас правят най-хубавия пач в цяла Европа и вие пак не сте доволни.На какво прилича това?!
от къде го взе това че не съм доволен бе,къвто и супер пач да излезе пак ще играя вашият,и вие го знаете много добре!
Galen

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от Galen »

vancha написа:
Galen написа:Ще ви кажа само едно нещо "Радвайте се че в България има такива професионалисти които са 100пъти по добри от другите европейски" и за нас правят най-хубавия пач в цяла Европа и вие пак не сте доволни.На какво прилича това?!
от къде го взе това че не съм доволен бе,къвто и супер пач да излезе пак ще играя вашият,и вие го знаете много добре!
аз не говоря за тебе а за такива лиглювци дето тука пишат че пача не им харесва или са си развалили фифата ;)
Gosh0

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от Gosh0 »

Всеки си има право на мнение дали му харесва или не ;)
berbatinio

Ре: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от berbatinio »

еи моля жи кайете каде мога да си изтегля руския пач даите линк плс
Hrischo

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от Hrischo »

Gosh0 написа:Всеки си има право на мнение дали му харесва или не ;)
Едно е да плюеш и да ругаеш екипа, друго е да кажеш, че не ти харесва.. ;) Аз просто завиждам на търпението и хладнокръвието на БФЛ.. То бива да ругаеш, но това наш'то е прекалено... :doh: Ей го и тоз berbatinio ли къв е там.. Един труд не полага да пише правилен български, ама бърза да вземе патч :@ Абе просто откъдето и да се погледне, все куца...Жалко! Аз, че съм 12 годишен пиша по-правилно от тоя.. :no:
disel1

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от disel1 »

може да спорим с години на тая тема но ФАКТ Е че БФЛ тази година надминаха не само руския но и други пачове и то правени в страни на които професионалната лига плаща на тийм да направи пач. БФЛ БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА
П.П. малко повече старание до година :D
vankobanko
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Юни 2010 14:02

Re: Руска Премиер Лига за ФИФА

Мнение от vankobanko »

Ето ви Руската лига http://www.filefront.com/10127402/russi ... _patch.rar
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”