Проблем относно използването на SoundMaster?

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Проблем относно използването на SoundMaster?

Мнение от koSi0 »

Свалих си въпросната програма и започнах да я разглеждам, беше ми любопитно кои български играчи са включени в английския коментатор, т.е. на кои играчи коментатора им споменава името. Ето ги и тях:
Бербатов
Петров
Петров
Божинов
Кишишев
Светослав Тодоров
Владо Манчев
Илиян Стоянов
Мариян Христов
Росен Кирилов

Всички те са вклучени в този списък, има wav-че, което им казва името. Да ама на последните трима не става... всичко е направено добре, но просто не им произнася името. Как мога да оправя това. Надявам се, че съм се изгразил ясно :)
ultras_libery

Re: Проблем относно използването на SoundMaster?

Мнение от ultras_libery »

Това си е от самата програма не е от фифата и там разни пачове ако пуснеш един мач с някой от тях ще им чуеш имената.Те и едни футболисти...
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Проблем относно използването на SoundMaster?

Мнение от koSi0 »

Ще ми кажеш ли какви са тези пачове, защото много ми трябва това :)
ultras_libery

Re: Проблем относно използването на SoundMaster?

Мнение от ultras_libery »

Не бе,пич!Ти не ме разбра ;) .За никви патчове не ти говора а имах предвид да не си мислиш че не ги чуваш от някой патч-например си инсталирал бфлто и да стихнеш после до извода,че заради патча не им казва имената.Пфф не,че ме разбра отново :D А ако искаш някъв патч тва е друг въпрос,кажи ми къв да е и ще се опитам да потърса и да ти обясня как да го инсталнеш :wasntme:
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Проблем относно използването на SoundMaster?

Мнение от koSi0 »

А извинявай, не съм прочел правилно. Аз разбрах, че не е от БФЛ-то, щото и без БФЛ съм пробвал, ако има някакъв начин да се оправи това... чакам идея...
syedshah20
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Дек 2014 07:27

Re: Проблем относно използването на SoundMaster?

Мнение от syedshah20 »

еми в началото го пуснах само там а пък и аз не бях регнат тука по тва време но ако не вярвате че съм го направил аз вашо мнение аз ви казвам а пък вие квото искате си мислете
Get fast success in 1z0-051 - latest dumps
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”