Относно CM 08

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
CFC_1905

Относно CM 08

Мнение от CFC_1905 »

Здравейте,

Надявам се да не съм объркал мястото за пускане на подобна тема.
Както сигурно вече сте разбрали, става дума за Creation Master 08.
А сега, навлизам в конкретика. :^) Import-вам си няколко стадиона, сейв-ам ги с CM-а и пр. Накрая пускам играта, пускам някой мач и... съставите на двата отбора липсват. Но най-лошото е, че самата игра ми краш-ва и всичко отива на майка си у родния град. Предполагам, че проблема е в това, че трябва да се доизпипат някои неща в инсталационната директория на играта и т.н., но и представа си нямам, какво точно трябва да правя. Опитах всичко, което е по силите ми.
Надявам се някой да си има понятие за какво иде реч, да прояви необходимото разбиране, и да ми помогне.
:flagbg:
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: Относно CM 08

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

CFC_1905 написа:Здравейте,

Надявам се да не съм объркал мястото за пускане на подобна тема.
Както сигурно вече сте разбрали, става дума за Creation Master 08.
А сега, навлизам в конкретика. :^) Import-вам си няколко стадиона, сейв-ам ги с CM-а и пр. Накрая пускам играта, пускам някой мач и... съставите на двата отбора липсват. Но най-лошото е, че самата игра ми краш-ва и всичко отива на майка си у родния град. Предполагам, че проблема е в това, че трябва да се доизпипат някои неща в инсталационната директория на играта и т.н., но и представа си нямам, какво точно трябва да правя. Опитах всичко, което е по силите ми.
Надявам се някой да си има понятие за какво иде реч, да прояви необходимото разбиране, и да ми помогне.
:flagbg:
пробвай да изтриеш папката фифа 08 от my documents и пак пусни играта да пробваш
CFC_1905

Re: Относно CM 08

Мнение от CFC_1905 »

Изтрих въпросната папка. Избрах си два произволни отбора за мач. Този път, съставите ги имаше, дори започна да зарежда до някъде. И точно, когато си помислих, че всичко ще е ок... отново краш.

Дали това, че имам инсталиран Патч за руската лига и още няколко подобрения, може да е проблем?
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: Относно CM 08

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

CFC_1905 написа:Изтрих въпросната папка. Избрах си два произволни отбора за мач. Този път, съставите ги имаше, дори започна да зарежда до някъде. И точно, когато си помислих, че всичко ще е ок... отново краш.

Дали това, че имам инсталиран Патч за руската лига и още няколко подобрения, може да е проблем?
да , в това е проблема тъй като аз имам няколко инсталирани стадиона и всичко си е добре така че трябва да ги махнеш ако искаш да ти тръгва играта
CFC_1905

Re: Относно CM 08

Мнение от CFC_1905 »

Да, получи се най-накрая. Мерси! Приятна вечер. :levski:
cvetomir_p

Re: manager 08

Мнение от cvetomir_p »

дали може и как може чрез едитора да се добавят нови първенства или да се заместват сложените

Като добавиш примерно първенството на Босна как мога да го включа в играта или на Албания
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Относно CM 08

Мнение от elit_sofia »

Пич , престани само да спамиш.Явно е , че няма кой да ти помогне... :|
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”