Екипи

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
andyto

Re: Екипи

Мнение от andyto »

А да, аз съвсем изключих. Ето така май е по добре ;)
4erno more.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Екипи

Мнение от klamer4o »

Ееей, малдеж... Посмали ги малко тея лопгота. Логото на томи спорт ти е половианта десен крачол че и отгоре. Хем ги смали хем ги сплескай... Освен това логотата на шорите си ги сложил на дупето...
Изображение
Изображение
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Екипи

Мнение от XpucTo »

Емблемите и спонсорите трябва да са около 60% сплескани за да не излязат високи в играта
Изображение
andyto

Re: Екипи

Мнение от andyto »

... TAKA ? :nerd:
finalno.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
nakamura

Re: Екипи

Мнение от nakamura »

Така ;) ;) тва е твоя екип само малко го пооправих да не каже някой че после крада и имам разни грешки ама е горе долу така
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

Ето малко от мойте :)


Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
nakamura

Re: Екипи

Мнение от nakamura »

Лол екипите ти са перфектни!!!! ;)
Ronaldinho10

Re: Екипи

Мнение от Ronaldinho10 »

ххааха хубави са ама по добре използвайте друг template ето и мой :::::!!!!ЯКА НЕ НАПРАВИХ:::::!!!! Изображение
Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

Пак крадете, пак ще ви с*ра в устенцата... Направете нещо ВАШЕ. Ще е куцо, но ще се научите полека... Така лъжете само себе си.
Ronaldinho10

Re: Екипи

Мнение от Ronaldinho10 »

ххааха аз ли крада мога даже ти пратя и psd файла правил съм ги сам
...N!k3...

Re: Екипи

Мнение от ...N!k3... »

Ето това е един от опитите ми.Аматьорски е,но все още се уча :)
Изображение
maina

Re: Екипи

Мнение от maina »

ochko написа:Пак крадете, пак ще ви с*ра в устенцата... Направете нещо ВАШЕ. Ще е куцо, но ще се научите полека... Така лъжете само себе си.
абе ей аз тия ги познавам по добре от тебе не говори глупости , тяхни са екипите,
мн рядко ви взимам екипите пък и вие сте бати и скрънзите даже във CM 08 немоиже да ви искараш екипите погрижили сте се :D
nakamura

Re: Екипи

Мнение от nakamura »

Екипите са си техни чата си с тях докато ги правят ;) А ти откъде ли занеш,че неможе да се изкарат екипите от КМ08 :D :D :D :D
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

аи стига със спама стига да искам мога да ги искарам екипите ама не ми тряят щот после ше ми кажат че "крада" :D
Изображение
Ronaldinho10

Re: Екипи

Мнение от Ronaldinho10 »

аз знам програма с която може да се експортнат всичките екипи ама няма ви кажа :D
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

Екипите на Левски на SlayHot са копирани от мойте. Защо трябва да споря и да доказвам? Просто гледам колко нереално гледате на себе си. Китмейкъри...
nakamura

Re: Екипи

Мнение от nakamura »

Пич просто разбери екипите са си негови познавам го и знам че не е човек който ще краде и ще се прави на най-великия...момчето разбира старшно много от фотошоп!!!Чата си с него и знам че той ги прави ;);)
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

ochko написа:Екипите на Левски на SlayHot са копирани от мойте. Защо трябва да споря и да доказвам? Просто гледам колко нереално гледате на себе си. Китмейкъри...

ХАХАХАХА маняк скрий са ве кой знай кво 10 годишно лапе си дето нз как да си пусне фотошопа и ми викаш че съм ги крал.... ко да напрая на тва му се вика завист
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Екипи

Мнение от maniakapetko »

SlayHot написа:
ochko написа:Екипите на Левски на SlayHot са копирани от мойте. Защо трябва да споря и да доказвам? Просто гледам колко нереално гледате на себе си. Китмейкъри...

ХАХАХАХА маняк скрий са ве кой знай кво 10 годишно лапе си дето нз как да си пусне фотошопа и ми викаш че съм ги крал.... ко да напрая на тва му се вика завист
:rofl: Явно ти не виждаш кои ти каза това.Те в БФЛ 10 годишните не ги зимат те са при "конкуренцията". :rofl:
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”