BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
stynata
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Дек 2007 15:31
Местоположение: Ticha Stadium

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stynata »

sv3nc3 написа:
PaCo написа:Искам само да попитам ст. Георги Аспарухов- Герена по принцип ли го няма или само при мен се губи нешто и нали уж бразилците щяха да са в Левски пък при мен ги няма. Ще съм благодарен ако ми отговорите. :S :S
Левски тоя сезон да са играли на Герена и през август 2007-ма да са почвали с Бразилци :^) ?
Пача е супер само е това с Герена не ми харесва ама ко кат не са играли мачове нали тва си е техния стадион мн кофти тъи на васил левски някак си не ми е тръпка да играя на васил левски ама са надявам на жерсия 2.0 да го слойите ;) ,само тва не ми харесва в пача сичко др е 0ок даже не 0ок ами СУПЕР :party: браво БФЛ ;] ;)
Изображение
stynata
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Дек 2007 15:31
Местоположение: Ticha Stadium

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stynata »

Ае момчета къф е тос състав на Черно Море ве нищо общо с реалноста. :o
ето го истински я състав:
вратари

Ивайло Маринов
Карамфил Илчев
Красимир Николов Колев

защитници

Александър Димитров Александров
Даниел Граматиков
Кирил Джоров
Михаил Лазаров
Николай Домакинов
Радослав Бачев

полузащитници

Александър Александров
Владимир Костадинов
Даниел Георгиев
Даниел Светославов Димов
Джалма Енрике да Силва
Жовалдир Перейра Перес
Константин Светлинов Мирчев
Петър Николов Костадинов
Рикардо Андре
Станислав Петров Стоянов

нападатели

Георги Андонов
Маркос Да Силва
Масена Моке
Мирослав Манолов
Тодор Колев Георгиев
Фабиньо Агиар Лаурентино
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от __SaNd1__ »

Браво БФЛ!Пача е перфектен заслужаваше си чакането!Респект и продължаваите в същия дух! ;)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от The_Game_Beroeca »

пача е мн луд!харесва ми всичко в него благодаря БФЛ :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
edko

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от edko »

Момчета имам малък проблем,като вляза в ФИФА 08 ме изхвърля!моля ви се помогнете!? :S :S :S :S
stynata
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Дек 2007 15:31
Местоположение: Ticha Stadium

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stynata »

Е хубава работа финала на купата на българия са играи на стадиона на берое :D :D :D :rofl:
Изображение
andyto

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от andyto »

Ае бе вий ташак си направихте :@ При положение, че съм дал информация за състава на Черно море, че и снимки голям размер съм дал и вий се подигравате с нас - феновете на Черно море. Къф е тоз шибания състав дето има 5-6 човека от истинския отбор. Лицата ги оставете не ме интересуват те, ама да сте толкова големи смешници ебахти, вий сте се занимавали само с "ГОЛЕМИТЕ" отбори :@
drumfen

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от drumfen »

На мене след като се инсталира пача,започва да се зарежда един черен прозорец там с файловете zdata..и по едно време ми дава don't send :/ и сега не мога да го подкарам...дори не мога да го деинсталирам и тогава ми дава don't send :^) А по приказките от другите..това за Черно Море...аз съм от Левски,но си представям какво ще ми е ако така видя отбора си...а пък и това за Купата на България на стадиона на Берое... :| Благодаря естествено за положения труд...
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от ochko »

andyto написа:Ае бе вий ташак си направихте :@ При положение, че съм дал информация за състава на Черно море, че и снимки голям размер съм дал и вий се подигравате с нас - феновете на Черно море. Къф е тоз шибания състав дето има 5-6 човека от истинския отбор. Лицата ги оставете не ме интересуват те, ама да сте толкова големи смешници ебахти, вий сте се занимавали само с "ГОЛЕМИТЕ" отбори :@
Естествено, мене за Черно Море не ме ебе......

Но съжелявам, щом състава ви е толкова осран...
drumfen

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от drumfen »

Като гледам и за проблемите на хората не те ебе...Дори не мога да си махна вашия пач..
lampard40

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от lampard40 »

Aз пък имам проблема със невидимите играчи неще и неше да се оправи :?: :sweating: :shake:
mirovalcea

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от mirovalcea »

БАН !! за псувни към член от екипа !!!
БФЛ_d1Av0lo

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от БФЛ_d1Av0lo »

lampard40 написа:Aз пък имам проблема със невидимите играчи неще и неше да се оправи :?: :sweating: :shake:
Слагал си може би други патчове преди това.Най-добре си преинсталирай играта и всичко ;)
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m0za4k0 »

Вчера забелязах, че по време на Practice Mode с отборите от Сезонът на феновете, играчите са невидими и се виждат само стрелките над тях. Някакъв начин да се оправи?
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
drumfen

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от drumfen »

Коя папка трябва да изтрия в My Documents ?
Arekusanderu

Ре: БФЛ ФИФА 08 Жер. 1.0 РЕЛЕАСЕД!!!!!!!!

Мнение от Arekusanderu »

малко играчите на ЦСКА не си приличат ма както и да е .. заслуяваше си чакането =] ае успехи и ЦСКА Forever !
edko

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от edko »

Като влезна в ФИФА 08 ме изхвърля помогнете ми момчета молч ви се?! :X :X :X
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”