BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Bale

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Bale »

Също в ver 1.1 направете и другото дерби на Берое освен с Левски и с Ботев ;)
Urban_Order_1912

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Urban_Order_1912 »

Bale написа:Също в ver 1.1 направете и другото дерби на Берое освен с Левски и с Ботев ;)
Най-голямото дерби на Ботев е с Левски, не със "съгражданите" ! Направете го задължително!
Bale

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Bale »

Urban_Order_1912 написа:
Bale написа:Също в ver 1.1 направете и другото дерби на Берое освен с Левски и с Ботев ;)
Най-голямото дерби на Ботев е с Левски, не със "съгражданите" ! Направете го задължително!
Берое : Ботев = Левски : ЦСКА
Това е дербито на Тракия !!! Каза го и говорителя на стадиона, а и от атмосферата си личеше истинското дерби. Още преди мача Ботев обикаляха из целия град с колите и викаха и се надъхваха, но накрая след мача от нашата агитка ехтеше " Тракия е наша! Тракия е наша!" :)
Urban_Order_1912

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Urban_Order_1912 »

Bale написа:
Urban_Order_1912 написа:
Bale написа:Също в ver 1.1 направете и другото дерби на Берое освен с Левски и с Ботев ;)
Най-голямото дерби на Ботев е с Левски, не със "съгражданите" ! Направете го задължително!
Берое : Ботев = Левски : ЦСКА
Това е дербито на Тракия !!! Каза го и говорителя на стадиона, а и от атмосферата си личеше истинското дерби. Още преди мача Ботев обикаляха из целия град с колите и викаха и се надъхваха, но накрая след мача от нашата агитка ехтеше " Тракия е наша! Тракия е наша!" :)
Независимо от резултата винаги гостуването в Стара Загора е най-якото.
Galen

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Galen »

БФЛ намерих песни на агитката на Волов,ако не е късно ги вкарайте в пача ;)
Download---http://files.filefront.com/Volov+agitka ... einfo.html
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от chentri »

ето не6то за 2 версия: Ето ви6те дадени са вси4ки футболисти и каде играят
http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Vihren_Sandanski като 4укнете на името на игра4а ви дава колко е висок и колко е тежък плс направете ги както са тук дадени и кога е роден

Домакински екип- бели га6тета и бяло зелена фланелка 6те я видите там в линка и бели 4орапи
Екип за гостуване-бели 4орапи,бели га6тета и 4ервена блуза
Sпонсора е Feniks Cassino
Eто клип http://www.vbox7.com/play:de7cdabc и тука има 2 песни нали вихрен,вихрен и другата само вихрен але.......... eto за знамената http://www.vbox7.com/play:673545c0 http://www.vbox7.com/play:bb893b4f плс ви6те клиповете и 4уйте некоа песен нали от клиповете и да направите по този на4ин вихрен ако треа 6те ви помогна 6те е яко ако го направите така вихрен и ви казвам 6те сме много доволни ние феновете на вихрен
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m0za4k0 »

Oграничавай се в използването на думите "нали" и "вихрен" ;)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от chentri »

В4ера ако някой е гледал 1:1 на Сашо Диков при гола на вихрен и в крааааа на ма4а се 4ува6е как се пееее :

1.Вихрен,вихрем,вихрен-7-8 пъти се повтара

2.И само вихрен але и само вихрен але и само вихрен обичаме е

3.Чуват се викове ,,Вихрен"

4.Много 4есто като са домакини има зорни дали 6те мойете да ги напраете при атаки на вихрен запо4ват да свират!!!

5.Хфърлят се ленти като на всякъде

6.И вие си знаете онааа свирка как е там звука тя си я има в песа тва бе6е ако мойете на правете ги теа не6та


Мерси 6те те послу6ам с използването на думите но 6те ги има ли теа не6та дет сум написал за бг па4а за пес и фифа дано да :)
Horozov

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Horozov »

Много благодаря за пача,но имам един малък проблем!?Играя на Manager Mode във и стигам до сезон 2009-2010 1-ви кръг от груповата фаза на Шампионска Лига и се изправям срещу Интер,изигравам ма4а и след прегледа на статистиката от мача ме изхвърля от играта...Може ли някой да ми помогне!Още веднъж евала на създателите и предварително благодаря за помоща!
rambotonik

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от rambotonik »

Horozov написа:Много благодаря за пача,но имам един малък проблем!?Играя на Manager Mode във и стигам до сезон 2009-2010 1-ви кръг от груповата фаза на Шампионска Лига и се изправям срещу Интер,изигравам ма4а и след прегледа на статистиката от мача ме изхвърля от играта...Може ли някой да ми помогне!Още веднъж евала на създателите и предварително благодаря за помоща!
същия проблем
stynata
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Дек 2007 15:31
Местоположение: Ticha Stadium

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stynata »

rambotonik написа:
Horozov написа:Много благодаря за пача,но имам един малък проблем!?Играя на Manager Mode във и стигам до сезон 2009-2010 1-ви кръг от груповата фаза на Шампионска Лига и се изправям срещу Интер,изигравам ма4а и след прегледа на статистиката от мача ме изхвърля от играта...Може ли някой да ми помогне!Още веднъж евала на създателите и предварително благодаря за помоща!
същия проблем
Решението е BFL FIFA 08 ver. 1.1 ;)
Изображение
Horozov

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Horozov »

Благодаря за отговора,но до колкото знам още не е направена 1.1 версия :^)
stynata
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Дек 2007 15:31
Местоположение: Ticha Stadium

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stynata »

Horozov написа:Благодаря за отговора,но до колкото знам още не е направена 1.1 версия :^)
да де за това я чакаме :)
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от __SaNd1__ »

stynata написа:
Horozov написа:Благодаря за отговора,но до колкото знам още не е направена 1.1 версия :^)
да де за това я чакаме :)
да чакаме ... :|
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
PaCo
Мнения: 44
Регистриран на: 25 Дек 2007 01:26

Ре: БФЛ ФИФА 08 Жер. 1.0 РЕЛЕАСЕД!!!!!!!!

Мнение от PaCo »

ебаси айде кажете поне тоя месец ли ще излезе БФЛ B :doh: ер. 1.1
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от yambolov »

добре ве не разбрахте ли че колкото и да ги пришпоравате ще го пуснат когато е готов.сега ако не го пуснат до 1 месец съм сигорен че някой ще започне да ги псува,а когато излезе ще им благодари,това сме ние българите.бфл правят нещо за нас а някой хора ги псуват.ако трябва по добре пача да не излиза сега и да е по добър от предния(ако наистина е по добър немога да си представя колко ще бъде яко защото в1 е много велик.






п.п моля ви спрете да питате кога ще е готов знам какво е ти да работиш над нещо голямо и постоянно да те питат кога ще е готово-не е приятно.
Изображение
Horozov

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Horozov »

Аз никой не пришпорвам!Просто имах малък проблем и помолих за помощ!Благодаря още веднъж на създателите и чакам новата версия...
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Gogo_t »

Ще поомля както да няма супер крайни негативни мнения, така и да няма супе преувеличени такива... Патча не е "велик" патча е най- обикновенн, даже има доста кусури ;) Не стана това, което искахме, за което съжаляваме... Нека се спре със този двуполюсен модел- Подмазвачи дет само възхваляват и "лоши копелета" :D дето преувеличават в оценките си и са некоректни с хората от БФЛ ;) :)

Мерси :hi:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
cskato

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от cskato »

Здравейте!!! :hi: :hi: :hi:
Имам един такъв,проблем - играя на Manager Mode с ЦСКА,но като свърши сезона,всичките ми играчи си отиват със свободни трансфери.Не ми дава,да им подновя договорите.
А,още след началото на сезона,бюджета ми става отрицателен,а до края на сезона,става/- 26 000 000 евро,загуба/ и това при наличието на договор със спонсор,пари от билети.
А,и друго има - Защо,не могат ,да се правят трансфери? Пробвах - но,ядец...

На други,получавало ли се е,така ?????
Ако знае,някой как да го,поправя ,да каже :clap: :clap: :clap:
metodi_Cska
Мнения: 109
Регистриран на: 08 Юли 2007 21:48

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от metodi_Cska »

и на мене ми беше така еми оба4е имах пари и върнах колкото може пове4е игра4и а на другия трансферен прозорец си варнах другите или пък привлечи други
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”