Проблем с пача...

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
beckham23

Проблем с пача...

Мнение от beckham23 »

Извинете ако има такава тема и ако не ми е за тука въпроса.Значи моят проблем е че на шампионската лига финала беше супер умрял...Нямаше публика,тревата беше на места тъмно на места светло зелена което беше ужас...Второ отборите бяха всеедно играя в Уефа първия мач с Ливърпул (добре),в групите - Лион,Б.Мюнхен,и още некви (пак добре),обаче на 1/8 финал с Брьондби , на 1/4 финал с Марсилия , на 1/2 финал с Щутгарт и на финал с ТОТНЪМ......не знам дали е от пача ако не е моля да ме извините...
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Проблем с пача...

Мнение от yambolov »

така ето ги и отговори те на въпросите ти:за така наречения умрял фина е от това че детайлитети са на най ниско ниво-можеш да ги промениш като влезеш в настройките на играта.
не виждам как може да си помислиш че от патча ще ти се падат такива отбори.какво искаш за един сезон да отстраниш всички грандове ли-НЕСТАВА.ииграл си с доста големи отбори в първата фаза на турнира,после идва ред и на слабите.имаш късмет че не си играл финал с беласица или вихрен,защото и това ми се е случвало.пача няма никаква вина,така че играй си играта както е и чакай цялата 09 8) :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :flagbg: :flagbg: :flagbg:
Изображение
beckham23

Re: Проблем с пача...

Мнение от beckham23 »

ами не е от детайлите,не съм чак толкова зле..
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Проблем с пача...

Мнение от koSi0 »

И при мен е така, чуват се скандирания а няма жив човек ;)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”