GFX #2: NEXT GEN Graphic

Темите свързани с GFX за FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA 08 Bulgaria™
Levski_forever

GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Levski_forever »

Еми да факт е, след доста безсънни нощи успях да "разкодирам" файловата система на FIFA 08 за XBOX 360 и така вече почвам да слагам работите от xbox версията към pc версията ;). Засега успях да направя "частична" next-gen графика. От шотовете по-долу ще намерите най-вече промени по графиката ,тревата и ....веещите се знамена ;)...

http://i.data.bg/07/11/01/641274_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/01/641276_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/01/641279_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/01/641280_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/01/641503_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/01/641507_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/01/641524_orig.jpg -знамената ;)



ПС:Всеки, който иска да помогне в тестовете ,нека ми пише на скайпа (levski_forever4) ;). Забравих да вметна ,че вече и геймплея е променен... ;)
Nicky

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Nicky »

Ей уникално се е получило, аплодисменти :clap: :clap:

П.П.> На кой програмен език декомпилира файловете, защото това е наистина нещо невиждано!
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от vili4kata »

Изображение Изображение Изображение Изображение
RiLeCo
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Юни 2007 23:44

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от RiLeCo »

Абе какъв next gen ви гони бе газЪ да си сдерете неможе да направите next gen !
ИзображениеИзображение
Galen

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Galen »

RiLeCo написа:Абе какъв next gen ви гони бе газЪ да си сдерете неможе да направите next gen !
Отворко мога да ти кажа че и миналата година в GFX имаше лека промяна в геймплея! ;) Пък и нали преди малко тествах играта и мог да ти кажа че има също промени в геймплея! :happy: Като незнаеш недей да говориш!!! :)
gagata_

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от gagata_ »

Може ли и аз да я тествам?
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от to6kobg »

Първо-Нехт ГЕН би трябвало да означава следваща графика което означава напълно нова което наистина е трудно постижимо
От друга страна обаче промени наистина има-рекламни табла, трева, знамена и т.н.Така че и двете страни са прави.
Изображение
Изображение
Nicky

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Nicky »

Да поясня- НекстГен (поне в света на графичното рендериране) означава ново поколение графика, тоест графика, която се рендерира или текстуризира по различен път!
Levski_forever

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Levski_forever »

Nicky написа:Да поясня- НекстГен (поне в света на графичното рендериране) означава ново поколение графика, тоест графика, която се рендерира или текстуризира по различен път!
Прав си , да поясня на Rileco какво съм написал ,щото той явно не чете думата "частична" . Което значи подобрения по графика и геймплей ,НО не и нова система ,така че има разлика между думите "частична" и "напълно променена графика"... ;)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от vili4kata »

Мога ли да попитам ще има ли нови изисквания и ще ми тръгне ли на видео-карта ATI Radeon 9000 Pro 64 MB?
L3vSkAr

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от L3vSkAr »

А възможно ли е да се поправи идиотщината на ЕА със вратарите(Дори и на Semi-Pro може да се вкара гол единствено ако удара ти е перфектно точен) :@ А да не говорим за World Class... :whew: Там ще си е постижение ако се отбележи гол :^)
maserati1992

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от maserati1992 »

L3vSkAr написа:А възможно ли е да се поправи идиотщината на ЕА със вратарите(Дори и на Semi-Pro може да се вкара гол единствено ако удара ти е перфектно точен) :@ А да не говорим за World Class... :whew: Там ще си е постижение ако се отбележи гол :^)
Еми не знам дали е постижимо, но аз вече си свикнах да бия силните отбори(разбира се не винаги се получава), като например играя сезон с Джилингам и вече съм в Чемпиъншип и съм на първо място с 3 точки преди отбори с 2 звезди по-силни от моя ;) .В началото ми беше много трудно, но започнах на World Class, за да свикна и сега ми е много по-лесно и съм изиграл към 200 и нещо мача :) ;)
red_or_dead31

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от red_or_dead31 »

Еми да факт е, след доста безсънни нощи успях да "разкодирам" файловата система на FIFA 08 за XBOX 360 и така вече почвам да слагам работите от xbox версията към pc версията. ;) Засега успях да направя "частична" next-gen графика. От шотовете по-долу ще намерите най-вече промени по графиката ,тревата и ....веещите се знамена ... ;)
Като изключим, че разгащените фланелки изглеждат ужасно и наподобяват паежини, всичко останало се е получило много добре. :)
TroY CrAzYsAsHo

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от TroY CrAzYsAsHo »

Браво момчета !
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от AntrAcsA »

Играта е с отвратителна графика независимо дали ще има или няма пач , просто сме безсилни пред некадърноста на ЕА ...
Nicky

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Nicky »

AntrAcsA написа:Играта е с отвратителна графика независимо дали ще има или няма пач , просто сме безсилни пред некадърноста на ЕА ...
Живей си в заблуда ...
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от AntrAcsA »

Ако графиката на ФИФА ви харесва... явно , не аз съм заблудения ;)
@red_or_dead31 оправиси подписа !! Заема половината страница .
_hi6tnika_
Мнения: 93
Регистриран на: 15 Юни 2007 15:30
Местоположение: Sofiq

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от _hi6tnika_ »

Абе незнам, какъв ви е проблема с Фифа и ПЕС, който какватои игра иска нея ще си я играе. Мене си ме кефи фифата и ми дреме за графиката, ако искам хубава графика ще отида да играя мач на Васил Левски и ще ме дават по БТВ с много яка графика :rofl: .
Колкото до подписа на red_or_dead, не виждам нищо голямо по-скоро на антракса е по-голям и постоянно ми забива като е написал някакъв пост.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от AntrAcsA »

_hi6tnika_ написа:Абе незнам, какъв ви е проблема с Фифа и ПЕС, който какватои игра иска нея ще си я играе. Мене си ме кефи фифата и ми дреме за графиката, ако искам хубава графика ще отида да играя мач на Васил Левски и ще ме дават по БТВ с много яка графика :rofl: .
Колкото до подписа на red_or_dead, не виждам нищо голямо по-скоро на антракса е по-голям и постоянно ми забива като е написал някакъв пост.
Да съм казал някаде за ПЕС ??????????????????? къв проблем има не ми стана ясно ??
А за подписа на ред еди къв си вече му е ОК ;)
Lubeste

Re: GFX #2: NEXT GEN Graphic

Мнение от Lubeste »

а може ли да попитам .дали изискванията на играта ше се променят след инсталирането на пача
Публикувай отговор

Обратно към “GFX FIFA Football 2008”