BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от НиКи »

Ако намерите някакви бъгове репортвайте тука :) . И ще ми е интересно мнението ви за екипите:)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Podolski

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Podolski »

Абе хора инсталирах сичко как си пише.Обаче включвам и кво да вида.В Германия играчите са номер 1,2,3 и т.н..В България отборите са холандски само емблемите са на бг отбори и т.н.Сигурно аз не съм направил нещо,тъй че кажете :^)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от НиКи »

Не си копнал ОФа.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Rafito

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Rafito »

Благодаря за пача и едно голямо БРАВО за това че ни истарпихте :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

Podolski написа:Абе хора инсталирах сичко как си пише.Обаче включвам и кво да вида.В Германия играчите са номер 1,2,3 и т.н..В България отборите са холандски само емблемите са на бг отбори и т.н.Сигурно аз не съм направил нещо,тъй че кажете :^)
копирай PES2008_EDIT01.bin от сваления торент в My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save и ще се оправи сичко
Изображение
Podolski

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Podolski »

IvanMladenov написа:
Podolski написа:Абе хора инсталирах сичко как си пише.Обаче включвам и кво да вида.В Германия играчите са номер 1,2,3 и т.н..В България отборите са холандски само емблемите са на бг отбори и т.н.Сигурно аз не съм направил нещо,тъй че кажете :^)
копирай PES2008_EDIT01.bin от сваления торент в My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save и ще се оправи сичко
Копирал съм го.Не става ! :(
th3_hun7er

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от th3_hun7er »

Еми като влезеш в играта отиваш в Промени > даваш Load > Yes > To Top Menu > И след това се кефиш на пача :) ! И всеки път като пуснеш играта го правиш това.
_hi6tnika_
Мнения: 93
Регистриран на: 15 Юни 2007 15:30
Местоположение: Sofiq

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от _hi6tnika_ »

Абе хора Боримиров много прилича на Рамбо :wasntme:
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-38.jpg
http://evilbeetgossip.com/wp-content/up ... iselle.jpg
Аз мразя Тотнъм. Forever West Ham
arsenal

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от arsenal »

Инсталирах всичко и като стартирах играта ми изписва това http://i.data.bg/08/04/07/894033_orig.jpg
vampikkata
Мнения: 74
Регистриран на: 18 Юни 2007 19:04

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от vampikkata »

_hi6tnika_ написа:Абе хора Боримиров много прилича на Рамбо :wasntme:
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-38.jpg
Пак се почва :@ :@ Аре стига бе пак критики престанете :@ :@ Според мене си е много доре Боримиров даже е най-доброто лице БРАВО НА BFL
enio84
Мнения: 68
Регистриран на: 16 Юни 2007 09:57

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от enio84 »

Напрвих всичко каквото се препоръча тук за оправяне на имената на Марек ама не става. Даже забелязах, че лицата на играчите са на някои от Бундеслигата.Пр:В.Иванович от Спартак е с лицето на Курании др. Някой ако знае защо да пшише ;)
Podolski

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Podolski »

th3_hun7er написа:Еми като влезеш в играта отиваш в Промени > даваш Load > Yes > To Top Menu > И след това се кефиш на пача :) ! И всеки път като пуснеш играта го правиш това.
Аааа добре,че ми каза.Че имаше да се чуда а и БФЛ никъде не са казали.
10х
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

-------------
Последно промяна от MoNteSo на 09 Май 2009 15:47, променено общо 1 път.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

Пача не променя нищо по IMG файловете !! той добава китсървър . На практика не може да прецакаш играта с тоя пач.. ама незнам дали преди това си изтрил стария си китсървър..щото може да има някакво преплитане .
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

AntrAcsA написа:Пача не променя нищо по IMG файловете !! той добава китсървър . На практика не може да прецакаш играта с тоя пач.. ама незнам дали преди това си изтрил стария си китсървър..щото може да има някакво преплитане .
Ако мислиш, че знам какво е китсърв... Ок както и да е, ще свалям наново играта, само плс ми кажи дали ще има проблем, ако отново си сваля този релийз, защото е доста по-малък и по-бързо ще го сваля - http://zamunda.net/details.php?id=107728
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

не е от това.. казах ти от какво може да е !! Или се пе преплел със стария ти китсървър или пробвай с друго ехе.. пача не може да ти прецака играта щото не я пипа.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

AntrAcsA написа:не е от това.. казах ти от какво може да е !! Или се пе преплел със стария ти китсървър или спорвай с друго ехе.. пача не може да ти прецака играта щото не я пипа.
Ок.Мерси!
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Manower »

лялялляляля най - накрая :party: Ще ми изтекат очите от игране :D БФЛ нямате равни просто! Чакането си заслужаваше! 8)
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
niki_19121

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от niki_19121 »

опааааааааааа тамън се връщам от даскалооо :happy: :happy: :happy: и какво гледамммммммммммммммммммммммммм :party: :party: :party: :party:
arsenal

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от arsenal »

И аз съм така с тая грешка даже и 1 китсървър нямах нито 1 пачи като инсталиръм сичко ми дава точно тая грешка 10 пати преинсталирвах и нищо нестава,някаква идея как да се оправи :?:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”