BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
DelPiero

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от DelPiero »

БФЛ много нагло сте постъпили да бяхте помислили и за хората със слаби машини до сега играех на ЛОЛ и със пачове от други саитове играта ми беше върховна
Записах си БФЛ и познаите кво всичко ми е размазано екипите за кво сте ги правили като са размазани тея хора с по слаби машини кво да не го играят ли много съм разочарован от вас БФЛ 4 месеца чакане за размазване

Благодаря ви !!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

Тъй като ни заливат с малоумни въпроси държа да го кажа веднъж за винаги
1. Не се променени имената на отборите и имената на играчите - защото играете с клавиатира на controler 1 това е бъг на играта , тогава не чете ОФа !Първо - копирате файла PES2008_EDIT01.bin от сваления торент в My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save
След това пускате играта, влизате в Промени (или Edit Mode), избирате Load, и след това Yes и имате сички отбори
или пък си сваляте някакъв виртуален симулатор на " gamepad " има ги доста
2. Играта ви засича след инсталирането на пача по време на мач !! - защото в настройките на lodcfg.ехе всичко е на Макс , ето така е по default :
Изображение
3. Не може да стартирате играта след иснтал на пача !!- Това е ако имате различен релийз на играта , след инстал на пача се иснталира и ново ехе , което явно не е съвместимо с вашата версия на ПЕС , за това си сложете вашето , с което сте играли до момента от диска с играта или потърсете ново " PES2008.ехе " (крак) по нета.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

-----------
Последно промяна от MoNteSo на 09 Май 2009 15:49, променено общо 1 път.
DelPiero

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от DelPiero »

Антракс така съм го направил тва го пишеш не за първи път !!
и пак на ЛОЛ са размазани екипите !!!
Ganchev21

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Ganchev21 »

нормално да ти са размазани екипите :) като си на low проблема е при теб във твоята видео карта ;) ако си на night няма да имаж такъв проблем.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от __SaNd1__ »

AntrAcsA написа:
maniakapetko написа:Мартин Керчев също е черен.И още нещо не искам да съм неблагодарен но все пак дал съм нормален състав на отбора и номера.Най-малкото като сте оставили Славчо Георгиевски и Здравко Лазаров да го бяхте оставили.Нафтекс са с екипи на Волфсбург.И още нещо тва некъв бъг ли е дето вратарите застават сред полевите играчи?Иначе за сега всичко останало кърти мивки! БРАВО! :)
Проблема е че си разменяхме ОФа , един прави един отбор друг прави друг .. и явно е станало объркване. Ще пуснем ОФ , в който всичко ще е ок ;)
Кога ще бъде пуснат ОФ,в които сичко ще е както трябва :wasntme: И ако може оправете освен грешките(за черните футболисти дет трябва са бяли и имената на Марек).Иначе пача е лудница ся играх един с Тампере - за мен са направени перфектно браво БФЛ нз защо публиката е във въздуха надявам се че и това ще се оправи :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
callaway

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от callaway »

Ам какъв е този проблем картинките на ботонките несъответстват с истинските ботонки в играта на картинката едно апък излиза друго помогнете pls
Ganchev21

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Ganchev21 »

Виждам 4е вси4ки имате проблеми последно да го пробвам ли тоя па4 :?:
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от __SaNd1__ »

Ganchev21 написа:Виждам 4е вси4ки имате проблеми последно да го пробвам ли тоя па4 :?:
пробваи го но тук таме има по некоя грешка надявам се чрез ОФ-а(които да бъде пуснат скоро да бъдат оправени грешките) :) :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
defiance
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Апр 2008 19:37

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от defiance »

Здравейте и поздравление за пача :) сега го тегля таман ... чакам го отдавна :)

Имам само преди това 1-2 въпроса ...
Първият е : Ако преди това съм имал друг пач трябва ли да тегля на ново играта и да я инсталирам или няма да има проблем?
Вторият е : Понеже има пач с който може да се играе мулти (официален е, може да се изтегли от сайта на КОНАМИ) а аз неможех да го инсталирам мислех че е заради пача който имах сега дали ще мога?

мерси предварително :)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от __SaNd1__ »

defiance написа:Здравейте и поздравление за пача :) сега го тегля таман ... чакам го отдавна :)

Имам само преди това 1-2 въпроса ...
Първият е : Ако преди това съм имал друг пач трябва ли да тегля на ново играта и да я инсталирам или няма да има проблем?
Вторият е : Понеже има пач с който може да се играе мулти (официален е, може да се изтегли от сайта на КОНАМИ) а аз неможех да го инсталирам мислех че е заради пача който имах сега дали ще мога?

мерси предварително :)
я даи линк към този пач за мулти :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

Ако имате подобен проблем:
Изображение

То инсталирайте си нов directX !!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

defiance написа:Здравейте и поздравление за пача :) сега го тегля таман ... чакам го отдавна :)

Имам само преди това 1-2 въпроса ...
Първият е : Ако преди това съм имал друг пач трябва ли да тегля на ново играта и да я инсталирам или няма да има проблем?
Вторият е : Понеже има пач с който може да се играе мулти (официален е, може да се изтегли от сайта на КОНАМИ) а аз неможех да го инсталирам мислех че е заради пача който имах сега дали ще мога?

мерси предварително :)
Нетрябва да си преинсталираш играта просто изтрий китсървара преди да инсталираш пача . Мач за да играеш мулти няма.. единствения начие е да си купиш играта ! Тия пачове дето конами дава са за оправяне на геймплея при онлайн режима .
niki_19121

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от niki_19121 »

Пак го казвам едно ГОЛЯМО ЕВАЛААААААААААААААААААААААААААААААААА :party:
Ganchev21

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Ganchev21 »

БФЛ моляви се заимете се с тая А група половината от игра4ите ги интегрирахте,много 4ерни има примерно Горанов,И.Иванов от локо са 4ерни има и от Спартак Варна а и 1 от спартак варна е с лице на Курани :D ,несъм проверявал останалите игра4и щот ми омръзна.Написах тази забележка за ваше добро :happy:
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от _GAGATA_ »

Не Ви се карам - патча е много добър, но ще изкажа мнение. Новата трева и стадиони не ми харесват. Съвсем спокойно можеше да бъдат оставени старите. Нямаше да бъде никакъв проблем.
:wasntme:
Също така искам да попитам съвместим ли е патча с други патчове. Да речем ако искам да си добавя стадиони или още лиги ще може ли?
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
MaFiOt$3tO

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MaFiOt$3tO »

има ли промени по ГЕЙМПЛЕЯ???
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

MaFiOt$3tO написа:има ли промени по ГЕЙМПЛЕЯ???
Не освен че играта май е станала по-лесна.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Rafito

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Rafito »

2 Отбора от " Б " Футболна Група (техните екипи , знамена)
при мен тези два одбора са със стари екипи на челси на умбро
и при марек играчите неса БГ ами явно са от одбора от който сте направили марек
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

оххх боже боже !!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”