BFL PES 2008 v1 Fix

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
callaway

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от callaway »

Ам защо картинките на ботонките несъответстват с истинските ботонки в играта.Като дам на промени цакна на аксесоари виждам на роналдо на адриано на меси и др. футболисти бутонките апак като дам върху тях излизат други пмогнете pls. :?:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от AntrAcsA »

callaway написа:Ам защо картинките на ботонките несъответстват с истинските ботонки в играта.Като дам на промени цакна на аксесоари виждам на роналдо на адриано на меси и др. футболисти бутонките апак като дам върху тях излизат други пмогнете pls. :?:
ами да забелязах.. явно не съм дал правилните бинове , макар че бях сигурен , че съм ги оправил !! Емиии ще са ОК евентуално във в.2 ..
callaway

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от callaway »

значи няма начин да се оправят някакси :?:
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от nasko_ov »

korniholio написа:
IvanMladenov написа:влизаш в папката kitserver дето си инсталирал ПЕС и БФЛ ПЕС и пускаш lodcfg.exe и махаш човката на Custom LOD Switch
махната е.. знам че забозва оттам, ама не е това.. общо взето го прави на всеки 4-ти мач. хванах няква такава последователност. преди малко пак се случи, бях затворил всичко. тоя път обаче умря доста по-стабилно, направо с рестарт...
Аз имам същия проблем и преди бях писал ама БФЛ ме изкараха някав малоумен и никой не ми даде отговор от кое може да е.
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

Нямам идея....
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
SoLskJa3r

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от SoLskJa3r »

Хора регистрирах се, защото имам ацки голям проблем и ви моля да ми помогнете :( Исталнах пача, инсталнах и фикса и всичко е OK, oсвен това. НЯМА ПУБЛИКА :@ Да не би проблема да идва от настройките в играта? Ако искате снимка ще направя (ако ви се гледа празен стадион) :|
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

Сложи си играта на Medium/High, ако компа ти го подържа и ще имаш публика, на Low няма.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
SoLskJa3r

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от SoLskJa3r »

Ники златен си :happy: ;)
Ronaldinho10

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Ronaldinho10 »

SoLskJa3r написа:Ники златен си :happy: ;)
хаххаахахахаххахаахахахахаха :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :D
за бутонките е много лесно просто теглиш от gamingaccess и си готов пълно е там с пачове
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

^Рейнджърите са по другия канал.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Van_Persie_

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Van_Persie_ »

Зравейте на всички,
Така направо по темата.Успях да инстална пача и след това фикса и фикса за топката и всичко ми тръгна като по вода.И всичко е направено отлично.И не само БГ лигата но и останалите отбори.Лицата са много,много по реалистични отколкото тези на ФИФА.Още има някой незабележими бъгове който може и да не са от вас(като еб*щият се съдя като даде картон :rofl: и някой много странни звуци който издава публиката).Браво на всички от БФЛ и дано да продалжавате да слагате БГ лигата за всеки ПЕС излязал някога.
Tsunamito

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Tsunamito »

Ся покрай европейското почнах да играя малко с национални и видях, че схемите на отборите са тотално обаркани. Лам и Фритз играят нападатели, а Клозе и Гомез защита. На Франция нападатели са Саня и Лабонт. Германия има двама Подолски.Просто е пълна каша. Само при мен ли е така?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от maniakapetko »

Tsunamito написа:Ся покрай европейското почнах да играя малко с национални и видях, че схемите на отборите са тотално обаркани. Лам и Фритз играят нападатели, а Клозе и Гомез защита. На Франция нападатели са Саня и Лабонт. Германия има двама Подолски.Просто е пълна каша. Само при мен ли е така?
Не при всички е.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”