Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от _GAGATA_ »

Пускам тази анкета с цел обективно, чрез хората, коита са изтеглили патча да дадем оценка на труда на момчетата.Отговорите ще се постват в самата тема, а няма да стават с гласуване в проценти, защото може да влизат хора от *** и да опорочават гласуването. Ако някой гласува това ще става явно с пост в самата тема.
Ето ги и първите 2 въпроса, които ще дадат ясна представа как са се справили момчетата.

Въпрос1: Кое не ви харесва в патча за ПЕС на БФЛ?
1.Нищо. Всичко е ОК.
2.Патча е добър, но има какво още да се желае.
3.Менютата
4.Екипите
5.Лицата
6.Съставите
7.Доста неща
8.Всичко. Не мисля да го играя.

Въпрос2: Вашата оценка от 1 до 10 за патча?

П.П Приемам критики относно темата или начина на задаване на въпросите - ако нещо не ви харесва ми кажете и му давам един "edit".
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от _GAGATA_ »

Като човек, който е пуснал темата ще изкажа и своето мнение:
Въпрос1: 2.Патча е добър, но има какво още да се желае.
Въпрос2: 9
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от dimobs »

Q1:7
Q2:8
CSKA 4ever
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от НиКи »

Този е от бопа....
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Mashadar

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от Mashadar »

Отностно първият въпрос,не ми харесва менюто.Откаде я намерихте тая мацаница незнам.Всичко останало обаче е перфектно.Е има някои неточности отностно играчи,номера,но това е разбираемо и всеки може сам да ги коригира.

На вторият въпрос-9
levski_vasko

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от levski_vasko »

единственото,което не ми харесва в пача е класата на футболистите.Не може Нафтекс,Етър и Видима да са по-силни от Цска,Литекс,Локо Сф(за Левски не знам,щото играя с тях).Иначе е екстра пача.Оценка 9,5 :)
CSKARA

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от CSKARA »

НиКи написа:Този е от бопа....
И кво от тва няма ли право на мнение ??
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от НиКи »

Не, щото е пристрастен, какъвто си и ти.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от __SaNd1__ »

На първия въпрос давам 1 с фиховете които излязоха ден по късно пачът е екстра и нямам забележки отлична работа на целия екип това се желаеше 8) а на втория въпрос давам оценка 10+ 8)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
CSKARA

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от CSKARA »

НиКи написа:Не, щото е пристрастен, какъвто си и ти.
Щом казваш,само те светна че ТОЙ не е при нас,пък дали е пристрастен само той може каже
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от MoNteSo »

Въпрос 1: 1
Въпрос 2: 9
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от maniakapetko »

Q1:6 и бих добавил ако има v2 да се погледне какво може всеки футболист от това което са сложили ресърчите.(говоря в какво е добър и тнт)
Q2:8.5
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от Becks »

В1: 2 Има работи за оправяне например Руни в Манчестър е 14 номер. Това за scoreborda дето при extra time се бъгва и други работи.

В2: 7 :)
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от AntrAcsA »

Ники е прав.. като гледам кви псувни пускате в замундата по наш адрес , и постояно поствате линкове в коментарите за БФЛ ПЕС 2008 към вашата простотия , едвали някой е очаква да дадете някаква обективна оценка...
Аз лично мнооо си харесвам визията и излъчването на пача , щото нямах ограничения и имах свободата да го направя както на мен и на БФЛ ПЕС ни харесва . Исках да променя осещането на играта изцяло, защото все пак човек иска нещо по различно след 6 месеца игра и мисля , че с екипа успяхме !!
Винаги ще има хора , на които да не им харесва.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:Ники е прав.. като гледам кви псувни пускате в замундата по наш адрес , и постояно поствате линкове в коментарите за БФЛ ПЕС 2008 към вашата простотия , едвали някой е очаква да дадете някаква обективна оценка...
Аз лично мнооо си харесвам визията и излъчването на пача , щото нямах ограничения и свободата да го направя както на мен и на БФЛ ПЕС ни харесва . Исках да променя осещането на играта изцяло, защото все пак човек иска нещо по различно след 6 месеца игра и мисля , че с екипа успяхме !!
Винаги ще има хора , на които да не им харесва.
Така е мисля че менютата и визята са станали много добри.Нито са претрупани нито нищо.А и луд на шарено се радва. :)
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от dimobs »

НиКи написа:Не, щото е пристрастен, какъвто си и ти.
Чакай ве, нещо да съм ти казал?! Аз не знам какво е това БОПА, но всеки случай не съм там. Преди бях в един екип за редакция на Про Ево... Сакър и ФИФА, който обаче се казваше БТП. Спомнете си в началото как казвахте, че е хубаво да има конкоренция в България, а после започнахте да обиждате. Аз лично не си спомням да съм обиждал БФЛ. Аз уважавам и БФЛ и БТП ( вече мисля, че са ***), заради това, което правят ( въпреки, че и за двата екипа не може да се каже, че това, което са направили е перфектно). А аз играя с БФЛ пача, тъй че нямам нищо против тях. Като вземете да се превъзнасяте ... "БОПА" ... аман от такива простотии.
Според мен пача заслужава 7.5 - 8.5, ако трябва да давам оценка. А като цяло освен датабазата има и други неща: например не ми е приятно като играя Сашо Тунчев и Данчо Тодоров да са близнаци...
CSKA 4ever
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от НиКи »

BTP - Bulgarian teams patch
БОП - Български отбори пач

Какъв е проблема?
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от NaFteX »

Въпрос 1 : Патча е добър, но има какво още да се желае.
Поне според мене големия проблем позициите на играчите горе долу как изглеждат и кой в кой отбор е.
Въпрос 2 : 9
Изображение
CSKARA

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от CSKARA »

dimobs написа:
НиКи написа:Не, щото е пристрастен, какъвто си и ти.
Чакай ве, нещо да съм ти казал?! Аз не знам какво е това БОПА, но всеки случай не съм там. Преди бях в един екип за редакция на Про Ево... Сакър и ФИФА, който обаче се казваше БТП. Спомнете си в началото как казвахте, че е хубаво да има конкоренция в България, а после започнахте да обиждате. Аз лично не си спомням да съм обиждал БФЛ. Аз уважавам и БФЛ и БТП ( вече мисля, че са ***), заради това, което правят ( въпреки, че и за двата екипа не може да се каже, че това, което са направили е перфектно). А аз играя с БФЛ пача, тъй че нямам нищо против тях. Като вземете да се превъзнасяте ... "БОПА" ... аман от такива простотии.
Според мен пача заслужава 7.5 - 8.5, ако трябва да давам оценка. А като цяло освен датабазата има и други неща: например не ми е приятно като играя Сашо Тунчев и Данчо Тодоров да са близнаци...
*** няма нищо общо с BTP :happy:
creAtive

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от creAtive »

Въпрос 1 : 3,5,6,7
Въпрос 2 : 6/10
:thinking: бях със *** или както беше ....
нищо не ми хареса на пача им,но бяха направили
качествата на играчите много по добре(по реални)
околкото БФЛ.БФЛ са наблягали повече на външния вид.
Може би ако бяхте направили качествата на играчите както ***
пача ви щеше да е ПЕРФЕКТЕН :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”