Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от AntrAcsA »

creAtive написа:Въпрос 1 : 3,5,6,7
Въпрос 2 : 6/10
:thinking: бях със *** или както беше ....
нищо не ми хареса на пача им,но бяха направили
качествата на играчите много по добре(по реални)
околкото БФЛ.БФЛ са наблягали повече на външния вид.
Може би ако бяхте направили качествата на играчите както ***
пача ви щеше да е ПЕРФЕКТЕН :nod:
Фикса оправя качествата на играчите.. а и вие кво искате ! Всички БГта да са роналдинио ли?? е нашите футбалери са си некадърници !!!
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:
creAtive написа:Въпрос 1 : 3,5,6,7
Въпрос 2 : 6/10
:thinking: бях със *** или както беше ....
нищо не ми хареса на пача им,но бяха направили
качествата на играчите много по добре(по реални)
околкото БФЛ.БФЛ са наблягали повече на външния вид.
Може би ако бяхте направили качествата на играчите както ***
пача ви щеше да е ПЕРФЕКТЕН :nod:
Фикса оправя качествата на играчите.. а и вие кво искате ! Всички БГта да са роналдинио ли?? е нашите футбалери са си некадърници !!!
То и Роналдинио е една класа сега направо.Иначе верно си повечето ни футболисти са слаби.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
levski_vasko

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от levski_vasko »

е то при мен повечето футболисти са силни колкото роналдиньо.В нафтекс имаше някъв с 95 сила на удара и 90 точност,и на всички други показатели е поне 80 :|
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от AntrAcsA »

Както казах това е от фикса.. някои показатели са завишени !!! щото мноо се оплакваха .
spiker

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от spiker »

Не ми харесват футболистите(съставите) на Локо Пд им липсват поне 5-6 играча :^)
оценката ми за пача е 7 с оглед на някои екипи които са зле, на мен си ми върви супер на 1280х1024 и без отметките в Switcha там ддз кфо беше и ми е реално, сега ще си инстална и песните на агитките щото бех с бавен нет, както и да е, за мен пача е горе долу добър. Не ми харесва българското меню в началото и това че няма още 2 отбора за МЛ(все пак сложих Тампере и Алмерия ^^)
Моля в някой фикс да оправите играчите и не само на Локомотив а на всички други които липсват

П.П. Ако искате помощ скайпа ми е zoomx92 за информация на играчите
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от maniakapetko »

spiker написа:Не ми харесват футболистите(съставите) на Локо Пд им липсват поне 5-6 играча :^)
оценката ми за пача е 7 с оглед на някои екипи които са зле, на мен си ми върви супер на 1280х1024 и без отметките в Switcha там ддз кфо беше и ми е реално, сега ще си инстална и песните на агитките щото бех с бавен нет, както и да е, за мен пача е горе долу добър. Не ми харесва българското меню в началото и това че няма още 2 отбора за МЛ(все пак сложих Тампере и Алмерия ^^)
Моля в някой фикс да оправите играчите и не само на Локомотив а на всички други които липсват

П.П. Ако искате помощ скайпа ми е zoomx92 за информация на играчите
то да са само футболистите на Локо.Фикс едва ли ще има но аксо наистина липсват си ги направи с Create Player и ги импортни в състава си.Аз така направих за някой от Славия но сега са по двама.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от MrDeqn »

Офф не ви харесвал ми като не ви харесва е сваляйте си оня патч на *** или там квито са. Мен патча много ми харесва нищо че вече рядко играя ПЕС.
zlobcho

Re: Анкета - БФЛ ПЕС 2008

Мнение от zlobcho »

Патча е страхотен. Мога да кажа едно голямо БРАВО на дизайнера, дал идеята за цветовете (петната от цветове) на менютата. Според мен идеята е супер, а реализацията - двойно по-добра! За жалост на widescreen изглежда малко по-зле, но пак е страхотен. Колкото до базата данни ми се струва, че малко нещата още трябва да се изпипат - кой играч с кой крак играе, показателите са много завишени, което обезсмисля донякъде играта (може и да е заради фикса, но... на мен ми се играе с Левски сезон, а не с дефаутния отбор, а сега сякаш е прекалено лесно, но както и да е). Браво за старанието.
Моята оценка е 9 от 10 :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”