Проблем: черна топка

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
vafli4kata

Проблем: черна топка

Мнение от vafli4kata »

имам проблем с топката тя е черна и която и топка да пусна се е черна ;( като си инсталирах играта топката си беше нормална инсталирах БФЛ пача и топката изведнъж стана черна този проблем е и на фикса надявам се да знаете какъв е проблема ето ви и пик да видите какво е Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Проблем: черна топка

Мнение от _GAGATA_ »

Струва ми се много нагласена :^) Като че ли си рисувал с черно върху шота да ти кажа честно?
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
vafli4kata

Re: Проблем: черна топка

Мнение от vafli4kata »

:rofl: са ме караш да направя клип да видиш какво е нагласено EDIT: аз рисувах ако не виждаш тази опъваща червена линия да те опъти къде е топката но по топката не съм докосвл та ако знаете какво да направя напишете какво (отнася се най-вече за модераторите и админчовцит) :thanks: предварително
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем: черна топка

Мнение от maniakapetko »

Имаш ли инсталнат пача за топките.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Проблем: черна топка

Мнение от AntrAcsA »

дам в началото като се пробвах да си пачна демото на песа ми се получи така но не помня защо !!
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Проблем: черна топка

Мнение от spektarm »

Амиии, видеокартата ти е проблема (не че е лоша) - просто топките с модел от PES 6 (т.е. конвертнати топки) излизат така. Свали си Ballpack-а на Dert (там има топки направо правени за PES 08, демек няма да се получи това нещо) - http://downloads.gamingaccess.com/index ... e_id=15152 .

BTW тук потърси и за други пакове ако не стане: http://www.gamingaccess.com

П.П.: @_GAGATA_, не е нагласено това върху шота - наистина при много хора с по-нови nVidia става така...
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Проблем: черна топка

Мнение от AntrAcsA »

ATI Radeon RUllZZ ;)
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем: черна топка

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:ATI Radeon RUllZZ ;)
Ati Radeon SUX.Само GeForce
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Проблем: черна топка

Мнение от spektarm »

Ее, момчета стига с тоя спам... всеки си има лично мнение и пристрастия! Смятам, че не е нужно да ги изразявате в тая тема! ;) Чакаме автора да каже дали се е оправил проблема. :)
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем: черна топка

Мнение от maniakapetko »

spektarm написа:Ее, момчета стига с тоя спам... всеки си има лично мнение и пристрастия! Смятам, че не е нужно да ги изразявате в тая тема! ;) Чакаме автора да каже дали се е оправил проблема. :)
Е не вини ас обикновените хорица.По висш от нас почна.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Проблем: черна топка

Мнение от AntrAcsA »

maniakapetko написа:
spektarm написа:Ее, момчета стига с тоя спам... всеки си има лично мнение и пристрастия! Смятам, че не е нужно да ги изразявате в тая тема! ;) Чакаме автора да каже дали се е оправил проблема. :)
Е не вини ас обикновените хорица.По висш от нас почна.
аххаха ее стига глупости.. по висш от вас !! Просто казвам , че съм смненил доста видео карти горе долу на година зимам нова, по мощна и по мощна !! Кой кактото и да ми говори не може да ме убеди че Н'Видия са по добри от Радеон ;) просто няма такъв филм !! Мога да ти изпиша цяла статия по въпроса но ще се огранича само с това !!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”