Проблем с PES 2008

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Ronaldinho10

Проблем с PES 2008

Мнение от Ronaldinho10 »

Така моя комп е: AMD Semprom Processor 2800+,1GB RAM,ASUS Extreme AX550 Series 256mb!!!Обаче на PES 2008 на Settings като дам на high Изображение не става :^) дава ми грешка а картата ми е с 256mb и там така пище пък не става??? моля някой да помогне???!!! :( :( :( :S :S :S
sparky_killer

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от sparky_killer »

Не я знам ква точно е тая карта ,ама в една карта вече последното ,което се гледа е паметта ,плус това и процесора и рамта не са ти за high графика .Такаче по-добре си я играй на медиум то няма голяма разлика и без това
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от AntrAcsA »

:giggle: е може да е 512 мб ... това не означава нищо !!
Не гледай рамта има неща много ама много по важни от МБ на рамта , това са Честота на чипсета , Разрядност на шината на паметта , Честота на паметта и т.н. До колкото имам информация твойта е слабичка , малко под средното ниво !! За колко пари си я зел ?
sparky_killer написа:Не я знам ква точно е тая карта ,ама в една карта вече последното ,което се гледа е паметта ,плус това и процесора и рамта не са ти за high графика .Такаче по-добре си я играй на медиум то няма голяма разлика и без това
Има разлика ;) и то очевадеща !!!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от MoNteSo »

Не ми се ще да се правя на умен, но ще се опитам да обясня каква е разликата(СПОРЕД МЕН) На ATI Radeon R9600(DDR2, 256MB) играта не ми вървеше на high.След това си взех GEFORCE 7600(DDR3, 256MB) и от тогава проблем нямам.Мисълта ми е, че не са важни толкова MB-ите на видео картата(както Антракс-а е написъл), колкото това дали е DDR, DDR2 или 3.

п.п. може и да пиша глупости, затова не ми се смейте много, ако е така.
Ronaldinho10

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от Ronaldinho10 »

ТАЯ КАРТА Я ВЗЕХ преди 2год и като я взимах беше една от най добрите за 200лв а каква можете да ми препоръчате??!!
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от maniakapetko »

Ronaldinho10 написа:ТАЯ КАРТА Я ВЗЕХ преди 2год и като я взимах беше една от най добрите за 200лв а каква можете да ми препоръчате??!!
GeForce 8600GT до 8800GTS.Това са най добрите модели в момената масово.Иначе не си зимаи Radeon последните им модели са боклуци.А и повечето игри се правят да работят най-добре на GeForce-а.А и още нещо не си зимай 9та серия от Форса ако нямаш Win Vista.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от AntrAcsA »

Ronaldinho10 написа:ТАЯ КАРТА Я ВЗЕХ преди 2год и като я взимах беше една от най добрите за 200лв а каква можете да ми препоръчате??!!

Явно яко са те изпарзаляли !!! Тая карта не струва повече от 50 $ долара !!
maniakapetko написа:
Ronaldinho10 написа:ТАЯ КАРТА Я ВЗЕХ преди 2год и като я взимах беше една от най добрите за 200лв а каква можете да ми препоръчате??!!
GeForce 8600GT до 8800GTS.Това са най добрите модели в момената масово.Иначе не си зимаи Radeon последните им модели са боклуци.А и повечето игри се правят да работят най-добре на GeForce-а.А и още нещо не си зимай 9та серия от Форса ако нямаш Win Vista.
Пич , говориш врели не кипели !!! АТИ са най - добрите карти .. каквото и да говорите , както казах в по задна тема изпробвал съм какви ли не видео карти от 80 до 250 лв и съм най доволен от Радеон . Едно , че има доста лесно управление друго , че имат най - добър ТВ аут .. а кои са по мощни = Е горедолу се препокриват един модел на НВидиа се конкурира с друг на Радеон с минимални предимства на едните или другите !
Най - масови видео карти , висок клас и на достъпна цена са Radeon X1950
Aз съм с Х1600PRO вече втора година и съм доволен , хакам играта на хай (поне когато я имам инсталирана а това става много рядко !!! )и тук там да ми засече , най вече при повторенията .
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от maniakapetko »

Не искам да споря.Това са мой виждания,а и явно на повечето големи произвозители на игри.Имал съм и от двата вида и до сега не си имал проблми сГеФорс за разлика от Радеона.А и можеш да се разровиш малко и да видиш,че Ати имат отстъпление в продажбите за разлика от НВидиа.Но мисля,че няма нужда да продължаваме спора е като между PES и фифа.Никои няма да отстъпи.
П.С. Имах X1950 вентилаторът и не издържа нещо и замина.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
gzagorov

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от gzagorov »

Не претендирам да разбирам много много, обаче според мен проблемът е, че картата е сравнително стара и не поддържа Shader Model 3.0 . Останалите характеристики може да доведат до насичане и некомфортна игра, но поддръжката на изисквания Shader Model (в случая в.3) е задължителна за съответното качество на графиката (това се отнася и за повечето съвременни игри).
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от belerefon »

Така и така става на въпрос за видеокарти,имам следния въпрос.Смених си компа и в момента имам вградена в дъното(Асус) 6100 на нвидия,както и 2Гб Рам ДДР2.Ще върви ли на хай?
Troublemaker_08

Ре: Проблем с ПЕС 2008

Мнение от Troublemaker_08 »

Толкова ли е трудно да провериш :D
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от belerefon »

всъщност не е,но се намирам далеч от пс-то си и за това питам.Просто информативно.Толкова ли мнооооооого искам от вас? :P
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от maniakapetko »

belerefon написа:всъщност не е,но се намирам далеч от пс-то си и за това питам.Просто информативно.Толкова ли мнооооооого искам от вас? :P
Почти съм сигурен,че няма да можеш.Картата си е старичка и е вградена,което значи,чи няма собствена оперативна памет и черпи от рамта ти.А и повечето игри си пише,че не подъжат вградени.Но ако си подкарвал нещо по-тежичко от тази гд може и да успееш.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от НиКи »

belerefon написа:Така и така става на въпрос за видеокарти,имам следния въпрос.Смених си компа и в момента имам вградена в дъното(Асус) 6100 на нвидия,както и 2Гб Рам ДДР2.Ще върви ли на хай?
Според мен не.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от MoNteSo »

НиКи написа:
belerefon написа:Така и така става на въпрос за видеокарти,имам следния въпрос.Смених си компа и в момента имам вградена в дъното(Асус) 6100 на нвидия,както и 2Гб Рам ДДР2.Ще върви ли на хай?
Според мен не.
Със сигурност - не.Под 7600 нищо не ти върши работа.
sparky_killer

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от sparky_killer »

Може и да тръгне ,аз с 6600 си я играех на медиум без ядове ,но много страмно как слагаш 2гб рам и такава видеокарта .Същност какъв ти е процесорът ?
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от napster »

belerefon написа:Така и така става на въпрос за видеокарти,имам следния въпрос.Смених си компа и в момента имам вградена в дъното(Асус) 6100 на нвидия,както и 2Гб Рам ДДР2.Ще върви ли на хай?
Абсурд въобще да ти тръгне.
Изображение
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от belerefon »

Момчета, момчета нямаше ме дълго време и видях колко сте отзивчиви и всички до един се опитвате да ми помогнете.Едно голямо благодаря за всички отговори!Тъй като не съм си сглабял пц-то аз и бях извън града и друг човек ми го е правил се оказа,че не е 6100 ами 7050 (256Рам).
При това положение ще тръгне ли поне на медиум?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Проблем с PES 2008

Мнение от maniakapetko »

Положението сега е по-добро,но пак може да имаш проблеми.А и един съвет следващия път като си купуваш ново ПС кажи да ти сложат нормално видео,а не вградено,за да не ти черпи от рамта.Сега си с 256 назад,а това може да е ключово за пускането на доста игри.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”