Въпрос?

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
MaFiOt$3tO

Въпрос?

Мнение от MaFiOt$3tO »

Дано да не се ядосате,но каго ще излзиа БФЛ 2.0 ?

и

защо при пове4ето национални отбори играчите са разбъркани(вратарите са нападатели)+Литекс и .....
Mapuo

Re: Въпрос?

Мнение от Mapuo »

1-во БФЛ в2.0 когато си пойска ще излезне
2-ро Тва се повтаря за 1001 път : Влизаш в промени цъкаш на LOAD и всичко си ти е екстра
MaFiOt$3tO

Re: Въпрос?

Мнение от MaFiOt$3tO »

Mapuo написа:1-во БФЛ в2.0 когато си пойска ще излезне
2-ро Тва се повтаря за 1001 път : Влизаш в промени цъкаш на LOAD и всичко си ти е екстра
с LOAD не се оправят :( Франция и бразилия са най-зле,пак почти с4и4ки отбори играят с вратари нападатели ;(
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Въпрос?

Мнение от maniakapetko »

Mapuo написа:1-во БФЛ в2.0 когато си пойска ще излезне
2-ро Тва се повтаря за 1001 път : Влизаш в промени цъкаш на LOAD и всичко си ти е екстра
Мда вижда се колко си играл v1.Това не се оправя с Load.
MaFiOt$3tO не са само Бразилия и Франция Германия повечето клубни отбори,но това лесно може да се оправи ако имаш нерви от ЕДИТа на играта аз така си оправих първенството,но не ми стигнаха нервите за нац отборите.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
MaFiOt$3tO

Re: Въпрос?

Мнение от MaFiOt$3tO »

maniakapetko написа:
Mapuo написа:1-во БФЛ в2.0 когато си пойска ще излезне
2-ро Тва се повтаря за 1001 път : Влизаш в промени цъкаш на LOAD и всичко си ти е екстра
Мда вижда се колко си играл v1.Това не се оправя с Load.
MaFiOt$3tO не са само Бразилия и Франция Германия повечето клубни отбори,но това лесно може да се оправи ако имаш нерви от ЕДИТа на играта аз така си оправих първенството,но не ми стигнаха нервите за нац отборите.
Те вс4ки национални са объркани,ама мноо време отнема да се опраят от ЕДИТ и викам да не да има некой па4 или да съм обаркал нещо при инстал :S
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Въпрос?

Мнение от AntrAcsA »

.. не сме обърнали внимание , просто зехне най-актуалния ОФ за онова време и върху него правихме БГ отборите !!!
MaFiOt$3tO

Re: Въпрос?

Мнение от MaFiOt$3tO »

A някой от екипа на БФЛ,може ли да каже дали ще има BFL 2.0
и ако има дали ще излезе преди 30 юни :wasntme:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Въпрос?

Мнение от AntrAcsA »

ами въпроса е доста.. спорен една част смята че няма смисъл от в.2 защото няма време за кога да се играе ! Друга част са готови да се захванат.. аз лично почнах да правя някои работи и май май ще ги накарам да направим в.2 но пак казвам не е сигурно не мога да обещая нищо !!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”