Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
faire

Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Мнение от faire »

Бях махнал песа преди няколко месеца и сега ми се доигра като видях, че е излязъл БФЛ пач. Инсталирах наново играта (релийза е на ритуел - има го и в арена, и в замунда май). След инсталацията пробвах - играта си вървеше нормално. След като инсталирах пача, след него и фикса, със спазване на инструкциите както си му е реда като стартирам играта ми излиза ето тая пи*ка:


Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Мнение от AntrAcsA »

Ами можеби е от релейза.
Пробвай да смениш крака , например сложи този от Онлай пака ми :
http://files.filefront.com/PES+2008+onl ... einfo.html
Вътре има папка , крак за онлайн , та с него опробвай.
faire

Re: Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Мнение от faire »

Пак не става. Днес по-късно ще пробвам с FLT релийза че ми писна, 3 пъти вече инсталирам/деинсталирам..
faire

Re: Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Мнение от faire »

Така, инсталирах я с друг релийз и всичко е ОК. Имам няколко въпроса:

1) има ли някаква възможност в мастър лига да играя САМО с БГ отбори? Много е тъпо да почна от 2ра дивизия и вътре да са андерлехт, спартак москва, спортинг лисабон и тн.. и след това като вляза в 1ва дивизия (А група :) ) след всеки сезон на мястото на изпадналите да идват нови 3 чужди отбора...

2) очаква ли се скоро пускането на нов ОФ, в който да са направени последните трансфери?

3) откъде мога да си изтегля като стадион Олд Трафорд някаква по-нова версия, която да е добра?

4) имаше някакъв файл, който като се добавеше и правеше коментара в играта като на ФИФА. На мен лично на фифата повече ме кефи, бритиш инглиш бейби :) .
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Мнение от IvanMladenov »

faire написа:Така, инсталирах я с друг релийз и всичко е ОК. Имам няколко въпроса:

1) има ли някаква възможност в мастър лига да играя САМО с БГ отбори? Много е тъпо да почна от 2ра дивизия и вътре да са андерлехт, спартак москва, спортинг лисабон и тн.. и след това като вляза в 1ва дивизия (А група :) ) след всеки сезон на мястото на изпадналите да идват нови 3 чужди отбора...

2) очаква ли се скоро пускането на нов ОФ, в който да са направени последните трансфери?

3) откъде мога да си изтегля като стадион Олд Трафорд някаква по-нова версия, която да е добра?

4) имаше някакъв файл, който като се добавеше и правеше коментара в играта като на ФИФА. На мен лично на фифата повече ме кефи, бритиш инглиш бейби :) .
1. След като избереш отбор, ти дава възможността да разместиш всички отбори в МЛ, така можеш да си наредиш както искаш дивизиите, дори можеш да почнеш от 1ва.
2. Има много такива в момента, но няма да има за новите БЪЛГАРСКИ трансфери.
3. gamingaccess.com
4. Това беше за PES 6, сега системата е нова, и няма такъв файл
Изображение
faire

Re: Проблем с подкарването на играта след качването на пача

Мнение от faire »

1) знам, че може да се разместват, но няма достатъчно БГ отбори дори и за 1вата дивизия са минус 2. Дали нещо не съм сложил както трябва ОФа?
2) то логично де. най-вероятно ще се чака новия пес и по него ще се работи за бг пач..
пробвах сам да направя някои трансфери и ето един пример: опитвам се да сложа Енъо Кръстовчев в Левски през EDIT/register player. обаче той е в others. а от register player не ми излиза others. излиза само в edit player. Идеи?
3) ще потърся, бях го забравил тоя сайт.
4) нещо съвсем явно съм се объркал :) е значи махам коментара изцяло, да се надяваме, че при новия ПЕС ще е по-добър и ще вземат някой англичанин, а не американец да озвучава.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”