Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от AntrAcsA »

Много се изговори... много се написа за ПЕС 2008 , която има много плюсове и минуси .
Минусите определено са му в повече и затова всички надежди се насочиха към предстоящата ПЕС 2009.
В gamingaccess се завъртяха и първите снимки от менюто на ПЕС 2009 ,дали са fake или не вие сами решете ... Аз съм 50 : 50

http://www.gamingaccess.com/functions/s ... entid=2706
Изображение
Изображение Изображение

Най вероятно от другия месец ще почне да изкача информация и шотове от бетата . Ще се старая да упдейтвам темата при всяка новина както беше с ПЕС 2008 .
Andres_Messi
Мнения: 130
Регистриран на: 15 Юни 2008 15:30
Местоположение: Марс

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от Andres_Messi »

Ами не мисля че ще има някакви драсти4ни промени просто ще сменени екипите трансферите както стана с фифа 07 и фифа 08 за ПЦ!Фифа 09 си мисля 4е ще е по добра за пц отколкот ПЕС2009!
Messi If you did play on the sky,we have die to watch how you playing!
Also CSKA FOREVER Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от AntrAcsA »

Andres_Messi написа:Ами не мисля че ще има някакви драсти4ни промени просто ще сменени екипите трансферите както стана с фифа 07 и фифа 08 за ПЦ!Фифа 09 си мисля 4е ще е по добра за пц отколкот ПЕС2009!

Пич.. адски глупаво е да сравняваш промените и еволюцията на ФИФА спрямо ПЕС... това че ФИФА нямат грам напредък и всички са като предишните за ПЕС това не въжи.. няма един с друг ПЕС които да е еднакъв... и винаги е бил по добър от фифа ;) гаранция и тази година ще е така !!!
Andres_Messi
Мнения: 130
Регистриран на: 15 Юни 2008 15:30
Местоположение: Марс

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от Andres_Messi »

Дано да е така!Но не се знае фифа какво ще ни поднесат! :thinking: :thinking: :thinking:
Messi If you did play on the sky,we have die to watch how you playing!
Also CSKA FOREVER Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от AntrAcsA »

Andres_Messi написа:Дано да е така!Но не се знае фифа какво ще ни поднесат! :thinking: :thinking: :thinking:
ооо знае се знае се :rofl: както всяка година.. само че тая ще е с малко по добра графика и ще откраднат още някод друг елемент от ПЕС ;)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от IvanMladenov »

Според мен снимките са фейк 99%, защото просто, КОНАМИ не са поствали шотове, в същото време няма човек на тоя свят който да е имал възможност да се докосне до бетата на играта, ако се нарича бета де...

асене, не съм съгласен. Може да не е като всяка година. Повечето им игри вече са спрени за ПиСи, така както го виждам, доста различно от всяка година ще е ако я спрат :D

EDIT:

http://www.gamingaccess.com/forums/atta ... entid=2706
:D:D:D:D:D:D:D
тва най-отдолу "Latest PES News" като го видях и веднага на човек може да му стане ясно дали е фейк или не
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от maniakapetko »

Според мен са феикове:прекалено просто меню като за ПС,а и менюто за едит на отборите тва лого на Хамбургер го доказва съвсем(никой освен ЕА нямат права върху немското първенства да 2010 год).Така че фейк с доста лошо качество.Не бих се и учудил ако някой си е поиграл и си е променил така менютата за 2008 ако е възможно де.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
sparky_killer

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от sparky_killer »

Andres_Messi написа:Дано да е така!Но не се знае фифа какво ще ни поднесат! :thinking: :thinking: :thinking:
Е дано най-накрая и те да направят нещо ,но се съмнявам .Просто те имат много страмно виждае за футболът ,което няма много общо с истинския футбол.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от napster »

maniakapetko написа:Според мен са феикове:прекалено просто меню като за ПС,а и менюто за едит на отборите тва лого на Хамбургер го доказва съвсем(никой освен ЕА нямат права върху немското първенства да 2010 год).Така че фейк с доста лошо качество.Не бих се и учудил ако някой си е поиграл и си е променил така менютата за 2008 ако е възможно де.
Явно въобще не си разбрал нищо от скрийновете... Те са фейк, това е ясно. Но за момент да приемем че не са. И да видим какво ново:
Първо това са скрийнове от конзолна версия. Веднага се забелязва липсата на 'EXIT' в менюто и на един от скрийновете се вижда символ от бутон на 360.
Второ, това с Хамбургер си е от едит менюто и се вижда че си е добавено отделно, тоест импортната е емблема.
Трето, в същото едит меню се забеляза че в зеленото кръгче няма буквата А (от бутоните на 360) и екипа изглежда нелепо и нереално, за разлика от предишните PES/WE...
Четвърто, веднага се забелязва, че е снимано от телевизор, което най-вероятно означава че играта е пусната от конзола.

sparky_killer написа:
Andres_Messi написа:Дано да е така!Но не се знае фифа какво ще ни поднесат! :thinking: :thinking: :thinking:
Е дано най-накрая и те да направят нещо ,но се съмнявам .Просто те имат много страмно виждае за футболът ,което няма много общо с истинския футбол.
Еми американци... дори футбол има друго значение там...
Изображение
Galen

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от Galen »

В ПЕС 08 има ужасен бъг.Всичките голове които ми ги вкарват са или от корнер или от пряксвободен.От 4 пряксвободни на мач ми вкарват минимум 2 гола.Адски дразнещо е :@ Дано този бъг да го няма в ПЕС 09 8)
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от maniakapetko »

И при мен беше така докато играех на Regular като минах на Профешънъл нещтата се оправиха.Поне при мен.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от AntrAcsA »

maniakapetko написа:И при мен беше така докато играех на Regular като минах на Профешънъл нещтата се оправиха.Поне при мен.

Няма оправяне аз винаги я играя на Топ Плейър и е така... реши ли РСто да ти вкара гол нищо не можеш да направиш ;) ... глупава игра . !!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от napster »

На мен пък това много ми харесва, предизвикателно е.
От корнер цаката е да решиш дали да изкараш вратаря или не, или да пазиж най-високият им играч. Ако не направиш нито едно от двете е нормално да ти вкарат.
Колкото до пряк-свободните , и аз вкарвам от повечето , но когато на тебе ти бият просто слагаш човек на гредата и слагаш слагаш +1-2 в стената. И тук важи същото: ако нищо не правиш - 50% гол.
На топ плейър играя , за другите не знам.
Изображение
Ronaldinho10

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от Ronaldinho10 »

на Top Player Изображение играх на купа EURO 2008 скъсах ги
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от MoNteSo »

Добре това ли е мястото за поста ти ?Има специална тема за това ?!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от napster »

@Ronaldinho10 - някой трябва да ти направи медал, такова постижение никой досега не е правил...
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от AntrAcsA »

лол :o кво е тва жълто ?? Кои отбори играят че не мога да прочета имената ?
И едвали е тук мястото на тоя шот !!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от napster »

Имаше някакъв много цветен пач, ама много кофти за очите, май е тоя. *** се казваше май.
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Дискусии : Всичко Pro Evolution Soccer 2009 - първи снимки

Мнение от MoNteSo »

napster написа:Имаше някакъв много цветен пач, ама много кофти за очите, май е тоя. *** се казваше май.
Повярвай ми това беше умишлена ебавка към ония от Antracsa.А и леко се вижда логото им под емблемите на отборите.
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2008”