БФЛ, Моля ви Помогнете ми :(

Всичко което няма място в останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Заключено
terun2

БФЛ, Моля ви Помогнете ми :(

Мнение от terun2 »

Значи нещо фифата само ме изхвърля като се пускам и фр мач с компа и в мрежа дава ми следното:

Изображение

Долу в лентата на задачите постоянно ми седи някаква иконка на ЕА и тази папка колкото и да я трия в Мойте Документи все я има ...

Вижте като дам да започна нов турнир какво ми показва:

Изображение

Другото което е след като истрия папката и вляза пак във фифата иска някакъв нов акаунт да се прави, давам на него избирам отбор и после се появява ето това:

Изображение
След като дам на 1-вото ми се появяват 3 реда в който да напиша мейл, парола и още нещо пиша го давам напред показва се менюто и пак ме изхвърля преди да почне мачът и на второто да дам пак същото става....

Инсталирах я днеска 2 пъти както трябва и с патчовете всички кат хората първо 1.0 после 1.1 после 1.2 чаках черния екран постоянно докато не испише Rewating.fifa или нещо такова и го затварях, иначе преди да направя всичко на ново унинсталнах фифата, истрих папката от документите унинсталнах патчовете и започнах всичко на ново но УВИ 2 пъти не стана..

МИСЛЯ, ЧЕ ВИЕ ЗНАЕТЕ И ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ВМИ ПОМОГНЕТЕ, МНОГО ЩЕ ВИ БЛАГОДАРЯ ! :)
terun2

Re: БФЛ, Моля ви Помогнете ми :(

Мнение от terun2 »

След като дам на I do not have an EA account ми се показва следното нещо ..

Изображение

Давам на Skip For Now след това се показва:

Изображение
След което трябва да натиснеш ''Yes'' за да продължиш напред...


След което се появява :
Изображение

Като дадеш на 1-вото се скрива прозореца и си се показва менюто на играта, но пак ме изхвърля, 2-рото пък пуска някакво видео от играта и то като спре и те пуска в менюто



Миля, че ви обясних подрожно и всичко и се надява, да ми помогнете :)
Заключено

Обратно към “Кош за боклуци”