BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от uefacup »

базил де карвалю къде играе
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Никаде....
И само ЦСКА обичамеее !!!
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

The_Game_Beroeca написа: и няма купа на бг и лига европа и шампиопнска лига при мен само това са проблемите :)
Същото е при мен, определено е много тъжно, че ги няма купите :bandit:
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

И аз имам същите проблеми, като на колегите. Също забелязах, че в ЦСКА липсва младият талант Станислав Костов.
togap

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от togap »

Така... Доминатор казва да изтрием всичко от папката фифа 11, но не при всеки се получава. Изтрих всичко от там преинсталирах фифата и сложих и 2та пача. Въпреки това като си пусна Мениджър Мод с Левски и ми крашва веднага играта...
Dikson21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Dikson21 »

Изтрих всичко от Документите, но след първия приятелски мач ми се изгуби Мюлдер... След това при опит за трансфери при търсене на играч по Фамилно име ме изхвърля отново и отново. Ще ви бъдем благодарни ако оправите тези крашове в най-кратки срокове. Поздрави за релийза
winterbg

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от winterbg »

В крайна сметка има ли международни турнири или не ( лига европа / шампионска лига ) ? Ако няма, това ще е ебаси простотията... Айде, лига европа няма как ама поне шампионска? Разбирам че Фифа нямат закупени права над лига европа ама не виждам защо да няма отбори, класиращи се поне за ШЛ? Играя с черноморец и вече съм изиграл 20тина мача и съм доволен от пача, но ако няма ПОНЕ шампионска няма смисъл да играя.
Моля ако някой е изиграл цял сезон да ми отговори :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Няма турнири и дори и купата на България няма.До сега съм си играл да ги правя с CM11.Уж стана ама нямам време да го пробвам че трябва да си лягам.
И само ЦСКА обичамеее !!!
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Xaugyk написа:Няма турнири и дори и купата на България няма.До сега съм си играл да ги правя с CM11.Уж стана ама нямам време да го пробвам че трябва да си лягам.

Евала ако е станало
winterbg

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от winterbg »

Предполагам, че няма да е възможно да бъде направено като пач? Ако съм прав, би ли споделил как си се справил, за да можем поне самички да се помъчим, защото ако пак чакаме бфл, не стига че ще мине сумати време ами и пак ще бъде "окендзано".
С извинения към бфл, понеже много добре знам, че ако те се откажат няма да има въобще хора които да направят пача, за който съм безкрайно благодарен, макар и малко разочарован :)
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от BULTRAS »

Сбъркано е името на Ивелин Попов в националния отбор и са добавени някакви несъществуващи играчи със странни чужди имена.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
levskisupporter
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Мар 2011 22:34

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от levskisupporter »

Първо искам да поздравя бфл-тийм за работата,въпреки че има някои неизправности в пача.Все пак да не забравяме че пача е напълно безплатен и никой не е принуден насила да го тегли.Няма да коментирам бъговете които са описани до тук, но с надеждата да помогна ще дам няколко предложения.Надявам се да са от полза.Ще коментирам предимно отбора на Левски тъй като не съм запознат в детайли с другите отбори.

1.Някои футболисти са направени да изглеждат дебели(Йовов,Гаджев,Мюлдер)
2.Косите на Йовов и Иво Иванов са направени черни, а те са съответно - кафява(кестенява) и светло кафява(почти руса)
3.Има няколко дребни грешки в постовете на играчите в .Например Мариян Огнянов е AM а не LAM.Марко Видович е LB а не LM.Йовов е по-скоро CF а не ST
4.Няма да е зле да бъдат включени някои от юношите на Левски.Преди мен някой беше писал за Тодор Чаворски.Александър Киров - AM/LAM ; Боян Табаков - AM/ST ; Георги Ангелов - CB има още много но няма смисъл да пиша повече.
5.Футболистите на Калиакра Лъчезар Балтанов и Майкъл Тевия са собственост на Левски.Играят в Калиакра под наем (не знам дали изобщо може да се направи така че да се връщат)

Ако сметнете коментара за излишен ваше право е да го изтриете, но поне обърнете внимание на тези неща.Иначе още веднъж ЕВАЛА за труда :)УСПЕХ
Dikson21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Dikson21 »

levskisupporter написа:Първо искам да поздравя бфл-тийм за работата,въпреки че има някои неизправности в пача.Все пак да не забравяме че пача е напълно безплатен и никой не е принуден насила да го тегли.Няма да коментирам бъговете които са описани до тук, но с надеждата да помогна ще дам няколко предложения.Надявам се да са от полза.Ще коментирам предимно отбора на Левски тъй като не съм запознат в детайли с другите отбори.

1.Някои футболисти са направени да изглеждат дебели(Йовов,Гаджев,Мюлдер)
2.Косите на Йовов и Иво Иванов са направени черни, а те са съответно - кафява(кестенява) и светло кафява(почти руса)
3.Има няколко дребни грешки в постовете на играчите в .Например Мариян Огнянов е AM а не LAM.Марко Видович е LB а не LM.Йовов е по-скоро CF а не ST
4.Няма да е зле да бъдат включени някои от юношите на Левски.Преди мен някой беше писал за Тодор Чаворски.Александър Киров - AM/LAM ; Боян Табаков - AM/ST ; Георги Ангелов - CB има още много но няма смисъл да пиша повече.
5.Футболистите на Калиакра Лъчезар Балтанов и Майкъл Тевия са собственост на Левски.Играят в Калиакра под наем (не знам дали изобщо може да се направи така че да се връщат)

Ако сметнете коментара за излишен ваше право е да го изтриете, но поне обърнете внимание на тези неща.Иначе още веднъж ЕВАЛА за труда :)УСПЕХ
Искам също така да допълня, че скоростта на Младенов е доста ниска и е надбягван от доста по бавни по принцип защитници
levskisupporter
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Мар 2011 22:34

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от levskisupporter »

Dikson21 написа:
levskisupporter написа:Първо искам да поздравя бфл-тийм за работата,въпреки че има някои неизправности в пача.Все пак да не забравяме че пача е напълно безплатен и никой не е принуден насила да го тегли.Няма да коментирам бъговете които са описани до тук, но с надеждата да помогна ще дам няколко предложения.Надявам се да са от полза.Ще коментирам предимно отбора на Левски тъй като не съм запознат в детайли с другите отбори.

1.Някои футболисти са направени да изглеждат дебели(Йовов,Гаджев,Мюлдер)
2.Косите на Йовов и Иво Иванов са направени черни, а те са съответно - кафява(кестенява) и светло кафява(почти руса)
3.Има няколко дребни грешки в постовете на играчите в .Например Мариян Огнянов е AM а не LAM.Марко Видович е LB а не LM.Йовов е по-скоро CF а не ST
4.Няма да е зле да бъдат включени някои от юношите на Левски.Преди мен някой беше писал за Тодор Чаворски.Александър Киров - AM/LAM ; Боян Табаков - AM/ST ; Георги Ангелов - CB има още много но няма смисъл да пиша повече.
5.Футболистите на Калиакра Лъчезар Балтанов и Майкъл Тевия са собственост на Левски.Играят в Калиакра под наем (не знам дали изобщо може да се направи така че да се връщат)

Ако сметнете коментара за излишен ваше право е да го изтриете, но поне обърнете внимание на тези неща.Иначе още веднъж ЕВАЛА за труда :)УСПЕХ
Искам също така да допълня, че скоростта на Младенов е доста ниска и е надбягван от доста по бавни по принцип защитници
Съгласих се за Младенов,а също така е направен доста висок,което му автоматично му сваля бързината.Като цяло доста от играчите на Левски са с объркани статистики.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от MoNteSo »

Предполагам, че момчетата от екипа са доста по-информирани от мен, но въпреки това ще си позволя да публикувам линк, който се надявам да помогна в процеса на премахване на един от бъговете в пача.
Ето какво казва FIFA-Master.com , за проблема с турнирите за купите на новодобавените страни - линк. Ето и останалите често задавани въпроси, както и решения за тях - линк.
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от lyachi »

Направих всичко както трябва..и играта вървеше като Мерцедес на магистрала (Много добре ;) ) :D
Видях, че много се оплакваха от Manager Mode-а и реших да го пробвам :^) :)
Изиграх 1-вия мач с Левски и ...
после осъзнах, че наистина има крашове, като например: Мюлдер изчезва, изхвърля при търсене на хора за трансфер и те изхвърля като искаш да играеш 2-рия мач ! :S
Дано това се оправи, защото всеки харесва БФЛ, както и Manager Mode! :)
Dikson21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Dikson21 »

Още 1 краш, при be a pro започвам с БЕРОЕ :party: но още на първите стъпки ме изхвърля
ShepotT

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от ShepotT »

играх вчера и нямаше никакъв проблем , днес пускам мач било то приятелски или на мениджър и ме изхвърля на 4 5 сек от мача :^) :^)
nasko1926

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nasko1926 »

nixyyy написа:добре бееее аре помогнете http://media.snimka.bg/8233/022720655.jpg?r=0 е тва ми дава и на още хора
НЯКАКВО РЕШЕНИЕ ??????
winterbg

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от winterbg »

Понеже си нямам никаква представа как се работи с CM11, някой би ли би така добър да пообясни? Да направи видео примерно или ако му се занимава да направи стъпка по стъпка кое как. Или пък ако е възможно да се направи като допълнителен пач? Става въпрос поне да се добави ШЛ в играта, че без нея хептен безинтересно :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”