BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

komara написа:Xaugyk, някакъв проблем ли имаш? Да не съм го видял, не съм от дечицата които играят по цял ден, чудят се кво да правят и псуват бфл тийм, щото бавели пача, като повечето нормални хора бачкам по цял ден и въобще не ме е*е, че съм оспамал форума! Ходи да казваш, че са слепоци, на тея дето ви наричаха лайнари из форумите.
Аз нямам проблеми.И аз ходя на работа но това не ми пречи да следя форума.Трябва да те е.е за оспамването на форума защото си има правила и на последно място мен никой никъде не ме наричал лайнар...
И само ЦСКА обичамеее !!!
levskisupporter
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Мар 2011 22:34

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от levskisupporter »

Vankata написа:ДОМИНАТОР , моля пусни направеното до момента или поне кажи ден в който ще бъде качен ? Много ми се играе :sweating: !
Ванка за клиника си пич ;)
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Vankata »

Xaugyk написа:
komara написа:Xaugyk, някакъв проблем ли имаш? Да не съм го видял, не съм от дечицата които играят по цял ден, чудят се кво да правят и псуват бфл тийм, щото бавели пача, като повечето нормални хора бачкам по цял ден и въобще не ме е*е, че съм оспамал форума! Ходи да казваш, че са слепоци, на тея дето ви наричаха лайнари из форумите.
Аз нямам проблеми.И аз ходя на работа но това не ми пречи да следя форума.Трябва да те е.е за оспамването на форума защото си има правила и на последно място мен никой никъде не ме наричал лайнар...
Пичаги , айде стига се карахте ... А се радвайте ,че почти всички бъгове са оправени дано да излезе възможно най-скоро аз чакам ДОМИНАТОР да ми отговори и се надявам ,че днес или утре ще бъде качен ФИКСА ... УСПЕХ БФЛ ... ЧАКАМЕ ФИКСА и почваме чупенето на клавиетурите от ИГРАНЕ..
ДОМИНАТОР ,моля те дай яснота кога ще е :P ... ЧАКАМЕ :happy:
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Xaugyk написа:
komara написа:Xaugyk, някакъв проблем ли имаш? Да не съм го видял, не съм от дечицата които играят по цял ден, чудят се кво да правят и псуват бфл тийм, щото бавели пача, като повечето нормални хора бачкам по цял ден и въобще не ме е*е, че съм оспамал форума! Ходи да казваш, че са слепоци, на тея дето ви наричаха лайнари из форумите.
Аз нямам проблеми.И аз ходя на работа но това не ми пречи да следя форума.Трябва да те е.е за оспамването на форума защото си има правила и на последно място мен никой никъде не ме наричал лайнар...
Виж ясни са ми правилата, прочетох коментара, но просто не съм видял, а после се ядосах за коментара ти. Край на спама! :handshake:
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от traiki »

Освен бъговете моля вдигнете скиловете на отборите,както и на голяма част от младите играчи,че все пак знаем си,че е слабо първенството,ама си има и добри млади момчета,срамота е Коста Янев да е 59 ... Определено силните отбори от А група не трябва да са по слаби от чемпиъншим на Англия например,сега наще ги изкарахте некви невижданите коне,дето един финт да не могат да направят...
Направете ги малко по силни,по известните играчи от първата осмица.
ultras7

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от ultras7 »

Ще е хубаво ако направите Ботев и Нефтохимик.
Ако решите да ги правите ще ви помогна с екипите на Ботев :P
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от The_Game_Beroeca »

traiki написа:Освен бъговете моля вдигнете скиловете на отборите,както и на голяма част от младите играчи,че все пак знаем си,че е слабо първенството,ама си има и добри млади момчета,срамота е Коста Янев да е 59 ... Определено силните отбори от А група не трябва да са по слаби от чемпиъншим на Англия например,сега наще ги изкарахте некви невижданите коне,дето един финт да не могат да направят...
Направете ги малко по силни,по известните играчи от първата осмица.
Момче ти чуваш ли се бе??? Къде наще отбори по силни от чемпиън шип??? Ти въобще гледал ли си от там мачове??? Един Лиидс например ако хване така наречените БГ грандове ще ги направят на нищо... айде лиидс са силни вземи едни Норвич... ще попилеят и литекс и левски и цска и кой ли още не... скиловете са добри по мое мнение
Последно промяна от The_Game_Beroeca на 19 Мар 2011 21:55, променено общо 2 пъти.
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от uefacup »

DoMiNaToR може ли да добавиш Базил де Карвальо в Левски или Локомотив Пловдив?
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от uefacup »

Направих една страничка на пача в ModdingWay като я удобрят ще дам линк !
Очаквайте го тук http://downloads.moddingway.com/category/71.html
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Някои полезни линкове, за да няма излишни спорове (не съм фен нито на Левски, нито на ЦСКА)

местата на отборите в света

Забележете, че има период от година (1st March 2010 - 28th February 2011)

тук си пише какво е показано

като горния линк, но за 2010

Според мен статовете на отборите са си добре
vans
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Мар 2011 01:46

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от vans »

Да и аз за пръв път бях изключително приятно изненадан от реалността на скиловете, в предни издания имаше футболисти с оверал 80+, като същите далеч не са за толкова! Мартин Петров например е оценен от ЕА като 79, Манолев дори по-малко, а са вече изявени футболисти!!! Стилян е капитан на Вила и е 80 мисля... е не може Сандриньо да е 80 или пък Дарко Тасевски!!! Скиловете са си добре, е има някой забележки отностно младите таланти, понеже поне към тях има големи очаквания, та може да бъдат пипнати от към втигането на оверал. Проблема е, че за да стигнат поне 80 трябва да са със стартов поне 67 68 69 и да играят редовно, понеже вече не са и на по 17 години, а на 20, а всички играли достатъчно ФИФА знаят, че интензивното развитие на играчите върви до 25 години. Колкото до отборите от Чемпиъшип ооооо да ще ни напукат дупенцата, ама Лийдс не е най-изгодния пример, по-скоро Кардиф, Куинс Парк Рейнджърс, Бърнли... Европейският футбол е векове пред нас и това е нещо с което трябва да се примирим, а не да си чешем егото с нереални скилове в модове правени от нас. Скиловете според мен бяха много добре направени с малки изключения! :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Dominator как върви работата и кога ще има чалъм да качите фикса?Днес дали ще можете?
И само ЦСКА обичамеее !!!
ultras7

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от ultras7 »

Имам няколко предложение:
1.Феновете да развяват знамена(Видех че на повечето отбори от играта като са гости на Англия имат знамена при феновете в гостуващия сектор)
2.Ако може в публиката на Левски да няма толкова хора с жълти дрехи :P
3.Цвета на седалките на стадионите да отговаря на цвета на отборите
4.БГ отборите да имат повече фенове на стадиона
5.Ако може да ги има и Ботев Пловдив и Нефтохимик Бургас
Tokarev

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Tokarev »

Подкрепям ultras7 ,но като за първи фикс по добре да се наблегне на бъговете и турнирите :)
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Ся не искам да ви обиждам, ама може ли такова нещо. Нали се сещате, че ще е тъпо в пача на А ПФГ да се намират отбори които в действителност в момента не са в нея. И на мен ми бе тъпо като заради задкулисни игри Берое отпадна в Б група преди 3 години (с Ботев същата работа и макар да не се обичаме много едно други, не мога да крия, то е безспорен факт), съответно ни нямаше и в пача. Ако ще вкарваме отбори от долни дивизии дайте да вкараме и Етър (Велико Търново), те да не би да заслужават да са в долна дивизия. Зная, че всеки иска да играе с неговият си отбор, но айде ако ще правим нещо да не го "побългаряваме", а да си е като хората.
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Vankata »

Здравейте ! Искам да попитам нещо , искам да знам дали БФЛ сте навити да качите днес или утре "ФИКСА" с оправените бъгове до момента , защото както забелязах сте оправили почти всички . А ние всички (феновете) много искаме да започнем една дълга кариера на "MANAGER MODE" . И така въпроса ми е дали сте съгласни да пуснете пача сега , и до края на МЕСЕЦА да пуснете там фиксчето което да оправи "BE A PRO SEASONA" , защото след като излезе пача бяхте казали ,че ще има ФИКС до една седмица и мисля ,че тя мина и определено не ми се чака до 31.03.11г. Моля послушайте ме и ми отговорете съгласни ли сте да го направите.
И разбирасе УСПЕХ , и чакаме отговор! :?: :?: :?:

Така , а за пичовете който искат отбори от "Б" групата :
1. Добре искате отбори и аз искам моя роден отбор !
2. Но къде предлагате да бъде качен ... В коя лига ... ЧЕМПИЪНШИП или "А" група
3. Разберете базата е нова и БФЛ още не са я разучили на МАКС
4. Аз дори нямам напредстава дали е възможно да се добавят още отбори ..
5. Същото се отнася за стадионите , лицата , песните и т.н.
6. И на мен много ме радват скиловете на играчите ,че са толкова реални .. Аз подкрепям БФЛ силата на играчите от "А" група да са по-слабички (както са в момента в пача)
7. И накрая (но не на последно място) ЧАКАМЕ ФИКСА МОЛЯ ВИ ПУСНЕТЕ ГО ДНЕС ИЛИ УТРЕ!!! Успех ..
Ickata
Мнения: 28
Регистриран на: 22 Дек 2010 19:11

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Ickata »

Vankata написа:Здравейте ! Искам да попитам нещо , искам да знам дали БФЛ сте навити да качите днес или утре "ФИКСА" с оправените бъгове до момента , защото както забелязах сте оправили почти всички . А ние всички (феновете) много искаме да започнем една дълга кариера на "MANAGER MODE" . И така въпроса ми е дали сте съгласни да пуснете пача сега , и до края на МЕСЕЦА да пуснете там фиксчето което да оправи "BE A PRO SEASONA" , защото след като излезе пача бяхте казали ,че ще има ФИКС до една седмица и мисля ,че тя мина и определено не ми се чака до 31.03.11г. Моля послушайте ме и ми отговорете съгласни ли сте да го направите.
И разбирасе УСПЕХ , и чакаме отговор! :?: :?: :?:

Така , а за пичовете който искат отбори от "Б" групата :
1. Добре искате отбори и аз искам моя роден отбор !
2. Но къде предлагате да бъде качен ... В коя лига ... ЧЕМПИЪНШИП или "А" група
3. Разберете базата е нова и БФЛ още не са я разучили на МАКС
4. Аз дори нямам напредстава дали е възможно да се добавят още отбори ..
5. Същото се отнася за стадионите , лицата , песните и т.н.
6. И на мен много ме радват скиловете на играчите ,че са толкова реални .. Аз подкрепям БФЛ силата на играчите от "А" група да са по-слабички (както са в момента в пача)
7. И накрая (но не на последно място) ЧАКАМЕ ФИКСА МОЛЯ ВИ ПУСНЕТЕ ГО ДНЕС ИЛИ УТРЕ!!! Успех ..

И аз така мисля :)
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Vankata »

Ickata написа:
Vankata написа:Здравейте ! Искам да попитам нещо , искам да знам дали БФЛ сте навити да качите днес или утре "ФИКСА" с оправените бъгове до момента , защото както забелязах сте оправили почти всички . А ние всички (феновете) много искаме да започнем една дълга кариера на "MANAGER MODE" . И така въпроса ми е дали сте съгласни да пуснете пача сега , и до края на МЕСЕЦА да пуснете там фиксчето което да оправи "BE A PRO SEASONA" , защото след като излезе пача бяхте казали ,че ще има ФИКС до една седмица и мисля ,че тя мина и определено не ми се чака до 31.03.11г. Моля послушайте ме и ми отговорете съгласни ли сте да го направите.
И разбирасе УСПЕХ , и чакаме отговор! :?: :?: :?:

Така , а за пичовете който искат отбори от "Б" групата :
1. Добре искате отбори и аз искам моя роден отбор !
2. Но къде предлагате да бъде качен ... В коя лига ... ЧЕМПИЪНШИП или "А" група
3. Разберете базата е нова и БФЛ още не са я разучили на МАКС
4. Аз дори нямам напредстава дали е възможно да се добавят още отбори ..
5. Същото се отнася за стадионите , лицата , песните и т.н.
6. И на мен много ме радват скиловете на играчите ,че са толкова реални .. Аз подкрепям БФЛ силата на играчите от "А" група да са по-слабички (както са в момента в пача)
7. И накрая (но не на последно място) ЧАКАМЕ ФИКСА МОЛЯ ВИ ПУСНЕТЕ ГО ДНЕС ИЛИ УТРЕ!!! Успех ..

И аз така мисля :)
Братле , аз просто не идържам толкова много ми се играе.
А смятам ,че повечето хора ще играят "TURNAMENT" и "MANAGER MODE" не са умряли чак толкова за "BE a PRO " (което също е много интересно) , но смятам ,че всички са на моето мнение и не издържат!
Много ми се играе просто :party: ..
Надявам се хората от БФЛ и Доминатор да отговорят поне какво мислят , дори и да не са съгласни :whew: , чакаме ОТГОВОР!
ultras7

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от ultras7 »

Има една програмa Fifa Creation master 11 с която можеш да си правиш всичко(отбори, играчи, екипи, стадиони и т.н.) и е доста лесно стига да имаш елементарни умения!
та аз си оправих бъга с мениджър мода като изтрих старта A група от турнирите и я направих на ново.
Сложих си първия отбор в края на сезона да отива в шампионска лига и съответно 2,3 и носителя на купата да играят в Лига европа!
Направих дори и Ботев Пловдив, като ги сложиш в Rest fo world!
Мисълта ми е хората от БФЛ да ползват тази програма за улеснение!
версията все още е BETA но си работи перфектно!
;)
ето ви сайта на програмата - КЛИК
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

ultras7 написа:Има една програмa Fifa Creation master 11 с която можеш да си правиш всичко(отбори, играчи, екипи, стадиони и т.н.) и е доста лесно стига да имаш елементарни умения!
та аз си оправих бъга с мениджър мода като изтрих старта A група от турнирите и я направих на ново.
Сложих си първия отбор в края на сезона да отива в шампионска лига и съответно 2,3 и носителя на купата да играят в Лига европа!
Направих дори и Ботев Пловдив, като ги сложиш в Rest fo world!
Мисълта ми е хората от БФЛ да ползват тази програма за улеснение!
версията все още е BETA но си работи перфектно!
;)
ето ви сайта на програмата - КЛИК
ultras7, ок, евала, че си ги правиш сам, евала, че до колкото виждам си привърженик на Левски, а се застъпваш по такъв начин за други отбори, но ако хората започнат да вкарват в А група отбори от долните девизий, защото на нас така ни се иска, ще правим група от колко, 20, 30, 40 отбора? Направят ли компромис за 1-2 отбора, ще са длъжни да вкарват и други и ако не го правят, хората ще има защо да им се сърдят, аз също ще подкрепя това, защото няма да е честно за едни да може, за други не. Ай да си играем играта както си му е реда, който иска да се пробва с посочената от теб програма да вкара своят отбор.
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”