BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

Xaugyk написа:Dominator как върви работата и кога ще има чалъм да качите фикса?Днес дали ще можете?
Пачът ще излезе до края на месеца. Ще завършим оправянето на скиловете на играчите, не мисля да пускаме по 1000 фикса.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

DoMiNaToR написа:
Xaugyk написа:Dominator как върви работата и кога ще има чалъм да качите фикса?Днес дали ще можете?
Пачът ще излезе до края на месеца. Ще завършим оправянето на скиловете на играчите, не мисля да пускаме по 1000 фикса.
Не ме устройва :) ще си го правя значи сам но все пак благодаря за отговора и успех!
И само ЦСКА обичамеее !!!
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от mimkOto »

Xaugyk написа:
DoMiNaToR написа:
Xaugyk написа:Dominator как върви работата и кога ще има чалъм да качите фикса?Днес дали ще можете?
Пачът ще излезе до края на месеца. Ще завършим оправянето на скиловете на играчите, не мисля да пускаме по 1000 фикса.
Не ме устройва :) ще си го правя значи сам но все пак благодаря за отговора и успех!
Какво не те устройва!?!Правилно няма да пускат 1000000 фикса един е достатъчен стига да е оправено всичко ;)
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Не ме устройва датата...Аз вече си оправих турнирите и скиловете и си почвам да си разцъквам ;) а ти чакай ;) разбира се има някой бъгове които немога сам да оправя но за сега докато излезе фикса ше си играя с моя си фикс :nerd:
И само ЦСКА обичамеее !!!
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Искрено ти завиждам братле! :) :P
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

komara написа:Искрено ти завиждам братле! :) :P
Ами играеш си цял ден с КМ11 и накрая се научаваш как се прави :) дори си направих кавальо в левски и щърков в пирин направих иван цветков и младия антон карачанаков.
И само ЦСКА обичамеее !!!
winterbg

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от winterbg »

Аз се пробвах да работя с тази програма, ама се получи само на половина... Играги и тн. нямам проблеми, но при направата на турнири тъня в невидение! Ако би бил така добър да помогнеш, цена няма да имаш! :)
vans
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Мар 2011 01:46

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от vans »

Без да целя да обиждам никой, ще кажа, че някой хора не мислят преди да пишат! До известна степен заради подобни пришпорванки от типа на "играе ми се супер много не мога да чакам до еди кога си" пача е на сегашното си ниво! Се едно да кажеш на ЕА "не мога да чакам до ноември за фифа 12 пуснете ми к'вото сте направили до сега аз и без това играя само с английски отбори"... не ставайте за смях хора ОПОМНЕТЕ СЕ!
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

winterbg написа:Аз се пробвах да работя с тази програма, ама се получи само на половина... Играги и тн. нямам проблеми, но при направата на турнири тъня в невидение! Ако би бил така добър да помогнеш, цена няма да имаш! :)
Aми то няма нужда да правиш нов турнир а само да едитнеш полу-направения от БФЛ.Отваряш иконката на турнирите на КМ11 и там виждаш 2 пъти А ГРУП едното е лигата а другото купата на бг.Аз купата я преименувах на Булгариан Куп и избрах ид 95 (там е 90 или 91 ) и виждаш купата на България (преди това там е купата на лигата).Най-важното нещо беше обаче да сменя и на двата турнира другите им числа в левият ъгъл кадето са (има едно малко бутонче и там пише да ти даде свободно число или нещо такова) сменяш и на а груп и на купата на балгария тези числа в ляво а в дясното ИД-то само на купата на България се сменя на 95.После на а-груп има бутон да ти покаже отборите от а група като го натиснеш и ще се появят като ще бъдат наредени по азбучен ред.Така победител ще е академик втори берое и така.н.т...Аз им раазмених местата.1-ви сложих левски после литекс после ЦСКА и т.н.т по собственно желание.После отивам пак на купата на БГ и та в лявата страна има 8-на финали 4-финали полу фина и финал и там трябва да поставиш отборите от агрупа (има си бутончета).За пример използвах да гледам от някоя друга купа примерно на турция германия и други.накрая сейф и така.За уефа и шамп.лига само на мястото на някой от тъпите отбори сложих да игарят съответно 1-вия в шамп.лига 2,3 в лига европа и победителя за купата на България и той в уефа.Симулирах 1 сезон с ЦСКА и свърших 2-ри на 6 точки от левски който направи дубъл.И така не можах да разбера кой отиде на тяхно място в лига европа ( в смисъл те като шампиони играят шамп.лига а като носители на купата на България няма да участват и в уефа) така че си мисля че там трябва да участва победеният на финала (черно море) но не там участваха аз с ЦСКА като 2-ри,пирин и берое които явно финишираха зад мене...Обаче докато го направя точно сигурно 10 пъти съм инсталирал фифата така че не е много лесно докато разберете всичко.За целта сега сам си сложил в 2-3 папки 2-3 инсталирани фифи като едната е напълно чиста после имам една с чисто бфл и управени скилове и трета сега в моментното състояние на играта.Приятно едитване и успех ;)
И само ЦСКА обичамеее !!!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

Поне си разбрал, че едитването на ФИФА не е лесна работа, както казват някои хора...

И м/у другото по правило участие в Еропа взима следващия в класирането, а не втория финалист. Така е в цяла европа.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

DoMiNaToR написа:Поне си разбрал, че едитването на ФИФА не е лесна работа, както казват някои хора...

И м/у другото по правило участие в Еропа взима следващия в класирането, а не втория финалист. Така е в цяла европа.
Еми да,от началото не е лесно но като му хванеш цаката сега ще ти оправя скиловете + турнирите за 1 час най-много.Правилото за финалиста не го знаех явно за това ми е дало 4-тият в класирането.Сега останаха май само екипите на локо иначе няма краш за сега след изигран 1 сезон.Както и дае за сега стига,като пуснете фикса тогава ще си го дооправя :)
И само ЦСКА обичамеее !!!
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Предполагам, че като излезе фикса, ще трябва нов сейф или? Не съм много добре запознат с тези неща, затова питам.
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

komara написа:Предполагам, че като излезе фикса, ще трябва нов сейф или? Не съм много добре запознат с тези неща, затова питам.
Най-верочтно да.
И само ЦСКА обичамеее !!!
mitko9311

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от mitko9311 »

DoMiNaToR написа:Поне си разбрал, че едитването на ФИФА не е лесна работа, както казват някои хора...

И м/у другото по правило участие в Еропа взима следващия в класирането, а не втория финалист. Така е в цяла европа.
Аз имам въпрос към теб защо на Левски скамейката е толко къса няма Щърков,Бензукан,Киров,Тонев който игра в контролата с калякра има и други 1-2 юноши, а трябва да ги има!!! За Балтанов незнам дали ще се върне на полусезона или след края на 1вия сезон в фифата ама неможе толко малко играчи да имат ЛЕВСКИ. И защо Мюлдер изчезва от състава и играта ми около края на приятелските мачове незнам точно кога защото ги играя на Sim и купувам някой и после първия кръг оправям състава и винаги го няма ???
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от flaboy »

mitko9311 написа:
DoMiNaToR написа:Поне си разбрал, че едитването на ФИФА не е лесна работа, както казват някои хора...

И м/у другото по правило участие в Еропа взима следващия в класирането, а не втория финалист. Така е в цяла европа.
Аз имам въпрос към теб защо на Левски скамейката е толко къса няма Щърков,Бензукан,Киров,Тонев който игра в контролата с калякра има и други 1-2 юноши, а трябва да ги има!!! За Балтанов незнам дали ще се върне на полусезона или след края на 1вия сезон в фифата ама неможе толко малко играчи да имат ЛЕВСКИ. И защо Мюлдер изчезва от състава и играта ми около края на приятелските мачове незнам точно кога защото ги играя на Sim и купувам някой и после първия кръг оправям състава и винаги го няма ???
Аз ще се опитам да ти отговоря :) за изчезването на Мюлдер се писа доста отдавна вече ;) така че се знае за този проблем и беше казано че се работи по него а може и да е оправен вече :) ,Щърков също като Балтанов е даден под наем и няма логика да е в състава на Левски ,ако питаш мен няма да се върнат повече в отбора ,а относно Бензукан той вече не е играч на Левски и то от бая време ,единствено за Киров и Тонев може да имаш някакви претенции :P даже аз бих добавил още няколко юноши като Асен Георгиев ,Тодор Чаворски донякаде и Жак Коен ,той не попада все още в мъжкия отбор но си е талант от всякаде :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
mitko9311

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от mitko9311 »

flaboy написа:
mitko9311 написа:
DoMiNaToR написа:Поне си разбрал, че едитването на ФИФА не е лесна работа, както казват някои хора...

И м/у другото по правило участие в Еропа взима следващия в класирането, а не втория финалист. Така е в цяла европа.
Аз имам въпрос към теб защо на Левски скамейката е толко къса няма Щърков,Бензукан,Киров,Тонев който игра в контролата с калякра има и други 1-2 юноши, а трябва да ги има!!! За Балтанов незнам дали ще се върне на полусезона или след края на 1вия сезон в фифата ама неможе толко малко играчи да имат ЛЕВСКИ. И защо Мюлдер изчезва от състава и играта ми около края на приятелските мачове незнам точно кога защото ги играя на Sim и купувам някой и после първия кръг оправям състава и винаги го няма ???
Аз ще се опитам да ти отговоря :) за изчезването на Мюлдер се писа доста отдавна вече ;) така че се знае за този проблем и беше казано че се работи по него а може и да е оправен вече :) ,Щърков също като Балтанов е даден под наем и няма логика да е в състава на Левски ,ако питаш мен няма да се върнат повече в отбора ,а относно Бензукан той вече не е играч на Левски и то от бая време ,единствено за Киров и Тонев може да имаш някакви претенции :P даже аз бих добавил още няколко юноши като Асен Георгиев ,Тодор Чаворски донякаде и Жак Коен ,той не попада все още в мъжкия отбор но си е талант от всякаде :)
За балтанов знам, че е в калиакра под наем и Щърков май също е под наем ама в Видима. За Бензукан мислех, че е в дубала. Иначе за тези млади който каза трябва да ги има да и може също да има.
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Ако има млади играчи и се следва логиката на EA спрямо тях, определено никой няма да играе с тях - може би някоя смяна от време на време. Г/д според ЕА младите играчи са overall-a на клуба минус 10. Няква такава представа съм добил от играта ми с големи отбори. А като overall-ът е 65, ще се играе ли с играч 55, например, нищо, че е на 19, при положение, че има играч на 25 - 65. Така че това с младите "надежди" е малко съмнителна и излишна работа според мен. За пример от играта - Josh Mceachran на Челси, например.
mitko9311

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от mitko9311 »

jaso написа:Ако има млади играчи и се следва логиката на EA спрямо тях, определено никой няма да играе с тях - може би някоя смяна от време на време. Г/д според ЕА младите играчи са overall-a на клуба минус 10. Няква такава представа съм добил от играта ми с големи отбори. А като overall-ът е 65, ще се играе ли с играч 55, например, нищо, че е на 19, при положение, че има играч на 25 - 65. Така че това с младите "надежди" е малко съмнителна и излишна работа според мен. За пример от играта - Josh Mceachran на Челси, например.
Да прав си до някъде ама замисли се в Левски имаш 18-19 играча с слаби точки единия след първия мач ти изчезва остават 17-18. Играчите се изморяват с изиграни много мачове и е логично да пускаш младите и немога да си преставя как играч като Киров който игра и в ЛЕ и в Бг първенство и за купата натрупа доста мачове го няма !!!!!
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Специално за Левски, това като гледам са им играчите.

клик

Мисля, че хората, които се занимават с пача, могат да отворят сайтовете на отборите от А група и да видят кой играе и кой не. Ако няма някой играч от тези, които наистина играят, това може да се сподели като проблем, но останалото си е чисто чешане на езици.
radichev25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от radichev25 »

Аз играя с Литекс няма ги тия играчи

18Илия Миланов
Позиция: Защитник
Роден: 19.02.1992
Националност: България

Височина: 184 см.
Тегло: 68 кг.

17Георги Миланов
Позиция: Полузащитник
Роден: 19.02.1992
Националност: България

Височина: 184 см.
Тегло: 68 кг.

14Деян Джерманович
Позиция: Нападател
Роден: 17.06.1988
Националност: Словения

Височина: 187 см.
Тегло: 80 кг.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”